Hledat
Region
Kategorie
Cena zboží od - do Kč
Rok výroby od - do
 

DETAIL INZERÁTU ČÍSLO  6526786

Inzerát číslo 6526786 nebyl nalezen.

Vyhledat podobné inzeráty


BAZAR.cz prodej

Banjo Čapek

Prodám banjo českého stavitele Rosti Čapka. Jedná se o model President, rok výroby 1997. V ceně tvrdé pouzdro.

Prodám steel kytaru

Prodám steel kytaru, nová, ladění E9, 4 pedály, 4 kolena. Cena vč. kufru 28.000,- Kč

Banjo Průcha

Prodám bluegrassové banjo Průcha Bat - velmi dobrý zvuk, nový lak krku, přepražcované, nový kvalitní kufr Shuster ( 3.500,-), ebenový hmatník mírně oblý, skobičky na 5 té struně,blána fivestars, struny GHS pf 150, nový kožený popruh ( 750,-) při rychlém jednání přidám obal na záda zn. Ritter ( 1.000,-). Jen kompletně

Prodám kantelu

Prodám novou, nenaladěnou kantelu. Jedná se o kompletní ruční práci, žádné stroje ( pouze dláto, smirkový papír a další ). Kantela má 9 strun a lze ji použít i jako bytový doplněk. Cena 2499 Kč bez dopravy. Cena je pouze orientační a lze o ní případně jednat na základě platných odůvodnění.

Mandola.

Prodám 4-strunnou mandolu. Nástroj má pěkný hlasitý tón. Součástí je povlak.

cinbal

Prodám Cinbal Maďarsky vyrobí laděni drží TEL

Banjo Janish

Prodám banjo českého stavitele Janishe. Jedná se o model Snow Flake, rok výroby 1997.

Prodám kytaru

Prodám klasickou kytaru za 1990kč (k tomu jako dárek 2 sety náhradních strunů, koupila jsem za 550kč) . Kytara je úplně nová, nepoškozená! Koupila jsem minulý mesíc, teď prodám protože chci koupit akustickou kytaru.

Ohana TK-20CE

Prodám tenorové ukulele Ohana TK-20CE se zabudovaným snímačem. Ukulele je v perfektním stavu, seřízen nízký dohmat. Málo hrané, stáří cca 4 měsíce.

Banjo Ukulele - Flea Firefly (Walnut)

Prodám Flea Firefly Banjo Ukulele Ořech. Banjo ukulele - otevřená záda, ořech krk, hmatník z tvrdého dřeva, 16 pražců, měřítko 356 mm. Včetně org.obalu. Ukulele je nepoužívané asi 7 měsíců staré, jestě v záruce. Původní cena 8000,- Kč

 
 
toplist
toplist