Hledat
Region
Kategorie
Cena zboží od - do Kč
Rok výroby od - do
 

DETAIL INZERÁTU ČÍSLO  6532299

Inzerát číslo 6532299 nebyl nalezen.

Vyhledat podobné inzeráty


BAZAR.cz prodej

Fénovací kartáč.

Prodám fénovací kartáč.

žehlička na vlasy Remington

Prodám skvělou žehličku na vlasy Remington. Žehlí rychle a kvalitně. Ve velice dobrém stavu. S pouzdrem. Povrch je nepoškrábaný. Důvod prodeje : Dostala jsem novou žehličku darem.

Kulma na vlasy

Kulma na vlasy ETA 1327 nevhodný dárek, nepoužívaná, neopotřebovaná

Kulmofén, zn. Concept

Prodám kulmofén zn. Concept, minimálně používaný. Má 2 rychlostní nastavení a 3 teplotní nastavení (studený vzduch). Kartáče je otočný. 360° otočná přívodní šňůra. Kulma má závěsné očko. Příkon: 500 W Napětí: regulátor napětí 120/230 V. Cena Dohodou - nabídněte.

prodám natáčky zn. Remington

Prodám málo používané, ale funkční natáčky zn. Remigton. Velmi zachovalé. 18ks .Cena 300Kč.

Nová žehlička na vlasy s vyměnitelnými nástavci

Prodávám žehličku s vyměnitelnými nástavci. Je úplně nová, jednou použitá, ve výborném stavu. Značka Babyliss. Důvod prodeje: Dárek, který nevyužívám.

Prodám NOVOU horkozvdušnou kulmu Sencor

Horkovzdušná kulma SENCOR SHS 7551RD nabízí 7 výměnných nástavců- kulatý kartáč, polov. kartáč, kartáč se zatahovacími trny, rovnací kartáč atd. . Díky funkcei ionizace budou Vaše vlasy vypadat vždy zdravě a na aktivitu funkce vás upozorní signalizace. Také oceníte i funkci studeného vzduchu. Koncovka přívodního kabelu SENCOR SHS 7551RD je otočná o 360° zamezuje kroucení a zamotávání

prodám novou křepovačku na vlasy 4in1

Nová křepovačka na vlasy, ani jednou použitá s dalšími třemi nástavci. Prodám z důvodu: mám dvě stejné. Zakoupená přes internet přišla dnes. Stala 600Kč dohromady. Prodám za 350kč

Kartáč Rowenta CF 9320 D0 Active volume and shine, otáčivý, vysoušecí - 218117

Otáčivý vysoušecí kartáč Rowenta CF 9320 D0 Active volume and shine s ionizací a s obousměrnou rotací pro maximální objem a lesk vlasů. Ve výbavě má 2 kartáče. Nabízí 2 teploty horkého vzduchu + studený vzduch.

Fén Remington Deluxe AC5010

Prodám fén Remington Deluxe AC5010. Používaný minimálně, funkčně i vizuálně v perfektním stavu. Přidávám pořizovací nákupní doklad. Pořizovací cena 1.376 Kč. Prodám za 600 Kč.

 
 
toplist
toplist