Ostatní automobily

OPRAVY ŘÍDICÍCH JEDNOTEK NAKLÁDNÍCH AUTOMOBILŮ SCANIA MAN MERCEDES DAF VOLVO RENAULT ...
  • TOP
  • Soukromý

OPRAVY ŘÍDICÍCH JEDNOTEK NAKLÁDNÍCH AUTOMOBILŮ SCANIA MAN MERCEDES DAF VOLVO RENAULT ...

Opravujeme všechny typy elektronických modulů ve vozidlech Scania, a takže řídicí jednotky všech znáček kamionů. MAN DAF VOLVO RENAULT MERCEDES SCANIARozsah opravy se týká také všech řídicích jednotek ve vozidle. Mezi opravitelné patří například jednotky:- motoru- ABS- ESP- SCR- převodovky- kontroly zavěšení- klimatizace- komfortua kromě toho také:- hlavní napájecí skříně- pojistkové skříně.Elektrika u nákladních vozidelZákladním postupem pro kontrolu funkčnosti moderních automobilů je počítačová diagnostika.Diagnostický počítač se připojí k počítači vozidla a načte údaje o fungování jednotlivých systémů.Se seznamem možných nesrovnalostí je oprava vozidla mnohem jednodušší a spolehlivější. Elektrikář kontroluje jednotlivé obvody a odstraňuje potenciální závady. Vybavení pro diagnostiku je základ, ale samo o sobě nestačí. Z diagnostiky získáme informace o nefunkčním obvodu, ale to ještě neznamená, že musí být poškozený. Chyba může být i v jiných vnějších důvodech nebo nesprávně fungujících obvodech, které na první pohled nemají s poruchou nic společného.Pokud se u vás vyskytl nějaký jiný problém, neváhejte se na nás obrátit, popereme se i s ním :)Naší partneři v ČR: Fesh Fesh Group, ČSAD, ČSAD Logistik, Kar Group.
Cena dohodou
Ostrava
TOPNOUTJednoplášťová ležatá nádrž 5000 litrů, benzín
  • Soukromý

Jednoplášťová ležatá nádrž 5000 litrů, benzín

Ležatá válcová nádrž vyrobená z uhlíkové oceli podľa EN 10025 s kvalitní povrchovou úpravou. Nádrže jsou ve výrobě podrobené tlakové zkoušce s vystavením certifikátu o zkoušce. Jednoplášťové nádrže plně vyhovují normám a zákonům a splňují přísné podmínky pro skladování ropných látek.Rok výroby 2018výrobce BENOL Trade,s.r.o.Štandardná výbava skladovacej nádrže:vstupný prielez O 400 mmuzamykateľný plniaci otvor 3“ /voliteľne plnenie v spodnej časti nádrže/mechanická ochrana proti preplneniu, plavák na prerušenie prívodu paliva na hodnote 90% objemu nádržeodvetrávacia plameňopoistkamechanický hladinomer /voliteľne digitálne meranie hladiny OCIO, EMILPROBE/odkaľovacia a merná armatúrasacie potrubie vybavené spätným ventilom, sitkom a guľovým ventilom.uzemňovací bod nádržeoznačenie nádrže v zmysle legislatívyvýrobné atesty a certifikáty k nádržískúška tesnosti nádrže – vydanie certifikátu v zmysle STN 753415Od modelu 5.000 L, sú záchytné nádrže vybavené schodmi s protišmykovou úpravou a zábradlím Záchytná /havarijná nádrž / pre 110 % objemu:Vyrobená z uhlíkovej ocele a navrhnutá podľa kapacity skladovacej nádrže na objem 110% skladovacej nádrže. Samonosný základový rám záchytnej nádrže je navrhnutý tak, aby mohol byť priskrutkovaný k dolnej časti skladovacej nádrže. Nádrž môže byť umiestnená na všetkých druhoch povrchu (a to aj pre trvalú inštaláciu) . Je vybavená na možnosť zdvíhania pomocou vozíka, štandardom je uzemňovací bod, vypúšťacia skrutka pre bežnú údržbu /čistenie/ a 4ks otvorov pre upevnenie stĺpikov zo strešného systému /voliteľne/. Samozrejmosťou je kvalitná povrchová úprava.
240 790 Kč
Jindřichův Hradec
TOPNOUT
Loď EP Glider vč. přívěsu Thomas
  • Soukromý

Loď EP Glider vč. přívěsu Thomas

Vlastnosti lodě:Je super odolná kajutová loď pro 4 osoby, určená pro rekreační plavbu bez průkazu Vůdce malého plavidla s motorem do 5HP, ale i pro závodníky, s motorem až 50HP.Loď je vyrobená z odolného termoplastu a certifikovaná CE.Loď je nezničitelná a lze ji tedy bez obav použít na českých řekách v období, kde není jejich optimální splavnost.Loď je díky konstrukci dna stabilní a obratná a díky své nízké hmotnosti jde lehce do skluzu a má nízkou spotřebu paliva.Je vyráběna z termoplastu s UV stabilizací (polypropylen).Je bezúdržbová, nevyžaduje žádné antivegetační nátěry. Je odolná proti chemickým látkám, plísním, hrubému zacházení a má dlouhou životnost.Vzhledem k velmi malé hmotnosti lodi ji spotřeba PHM téměř zanedbatelná a vzhledem k použitému materiálu jsou zanedbatelné i náklady na údržbu a tím strávený čas. Je to zkrátka produkt pro lidi, kteří si chtějí volný čas užít bez zdlouhavých příprav a dřiny. Parametry lodě:Rozměry 4.6 x 1.65 mVáha 250 kgKajuta spaní pro 2 osobyDodáváno bez motoru (motor lze sehnat přes výrobce lodě firmu Europremium)Loď EP Glider má certifikát CE a každý kus je prodáván spolu s Prohlášením o shodě, ve kterém je uvedeno výrobní číslo plavidla ( VIN), které je rovněž vyznačeno na plavidle.V případě, že je loď osazena motorem do 5HP včetně, nepodléhá žádné registraci na plavební správě a nepodléhá tedy ani povinnosti absolvování technických prohlídek.V případě, že je osazena motory o výkonu vyšším než 5 HP a to až 50HP, je nutné ji právě na základě prohlášení o shodě přihlásit na plavební správě. Příplatková výbava:Volant s příslušenstvímPolstrované kožené sedačky Přívěs:Včetně přívěsu Thomas 750 - dodáváno vč. technického průkazu, konstrukční rychlost 130 km/hod Loď EP Glider má certifikát CE a každý kus je prodáván spolu s Prohlášením o shodě, ve kterém je uvedeno výrobní číslo plavidla ( VIN), které je rovněž vyznačeno na plavidle.
206 849 Kč
Kutná Hora
TOPNOUT
Karavan Tomplan Tommy TK30 750kg 305x194 TRUMA
  • Soukromý

Karavan Tomplan Tommy TK30 750kg 305x194 TRUMA

Novinka v sortimentu - skvělý malý karavan o celk. hmotnosti 750kg. Ideální kompaktní rozměry pro manželský pár, případně rodinu s malými dětmi. Díky rozměrům a váze není problém táhnout přívěs s běžnými osobními automobily. VARIANTA TOM086 JIŽ VČ. EL. PODLAHOVÉHO TOPENÍ A TOPENÍ TRUMA A BOJLERU!MALÝ KARAVAN SE VŠÍM KOMFORTEM!!! Standardní provedení:Celkové rozměry: 478 x 205 x 243Vnitřní rozměry: 305 x 194 x 185 Prostory kuchyňské části 114 x 124 x 185 Prostory obytné/ložnicové části 478 x 205 x 243Celková hmotnost 750kgVáha přívěsu 698kgStěny ze sandwich izolovaného panelu 30cm s venkovním laminátem. Tloušťka podlahy 36mm překližka s PVC uvnitř.Celosvařený spodní podvozek s německým brzdovým systémem Knott - brzděná náprava 750kgOpěrné kolečko, zakládací klínyVenkovní i vnitřní osvětlení LED - kvalitní evropský výrobce WAS4x opěrné sklopné nohy pro stabilizaciTlumiče nápravVidlice 13-pol 12VKonstrukční rychlost 130 km/hod *novinka od roku 2022 Interiér:2x boční okna 700x350 a střešní okno - vše s moskytiérou a stínicími roletami - DOMETIC230V elektrorozvodOsvětlení LED vč. venkovního před vstupními dveřmiPVC podlahaKuchyň - dřez vč. rozvodu vody, 20l lednice Dometic - 230V, 12V, plyn (Dometic RM 5310), plynový sporák s 2x plynovými hořákyRozvod plynu pro vaření z bomby v přední částiÚložní prostorBoční a přední klapkaUSB zásuvky a 230V zásuvky uvnitřpostele vč. matrací 200x140 ventilační rohože, sklápěcí stolekSkříňka na plynSprcha vč. vaničky a závěsuOtočný chemický kazetový záchod Thetford
482 713 Kč
Kutná Hora
TOPNOUT
Karavan Tomplan Tommy TK30 750kg 305x194
  • Soukromý

Karavan Tomplan Tommy TK30 750kg 305x194

Novinka v sortimentu - skvělý malý karavan o celk. hmotnosti 750kg. Ideální kompaktní rozměry pro manželský pár, případně rodinu s malými dětmi. Díky rozměrům a váze není problém táhnout přívěs s běžnými osobními automobily. Možnost konfigurace o mnoho příslušenství. Standardní provedení:Celkové rozměry: 478 x 205 x 243Vnitřní rozměry: 305 x 194 x 185 Prostory kuchyňské části 114 x 124 x 185 Prostory obytné/ložnicové části 478 x 205 x 243Celková hmotnost 750kgStěny ze sandwich izolovaného panelu 30cm s venkovním laminátem. Tloušťka podlahy 36mm překližka s PVC uvnitř.Celosvařený spodní podvozek s německým brzdovým systémem Knott - brzděná náprava 750kgOpěrné kolečko, zakládací klínyVenkovní i vnitřní osvětlení LED - kvalitní evropský výrobce WAS4x opěrné sklopné nohy pro stabilizaciTlumiče nápravVidlice 13-pol 12VKonstrukční rychlost 130 km/hod *novinka od roku 2022 Interiér:2x boční okna 700x350 a střešní okno - vše s moskytiérou a stínicími roletami - DOMETIC230V elektrorozvodOsvětlení LED vč. venkovního před vstupními dveřmiPVC podlahaKuchyň - dřez vč. rozvodu vody, 20l lednice Dometic - 230V, 12V, plyn (Dometic RM 5310), plynový sporák s 2x plynovými hořákyRozvod plynu pro vaření z bomby v přední částiÚložní prostorBoční a přední klapkaUSB zásuvky a 230V zásuvky uvnitřpostele vč. matrací 200x140 ventilační rohože, sklápěcí stolekSkříňka na plynSprcha vč. vaničky a závěsuOtočný chemický kazetový záchod Thetford
426 146 Kč
Kutná Hora
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatní.

toplist