Ostatní automobily

OPRAVY ŘÍDICÍCH JEDNOTEK NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ
  • TOP
  • Soukromý

OPRAVY ŘÍDICÍCH JEDNOTEK NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ

Opravujeme všechny typy elektronických modulů ve vozidlech Scania, a takže řídicí jednotky všech znáček kamionů. MAN DAF VOLVO RENAULT MERCEDES SCANIA IVECORozsah opravy se týká také všech řídicích jednotek ve vozidle. Mezi opravitelné patří například jednotky:- motoru- ABS- ESP- SCR- převodovky- kontroly zavěšení- klimatizace- komfortua kromě toho také:- hlavní napájecí skříně- pojistkové skříně.Elektrika u nákladních vozidelZákladním postupem pro kontrolu funkčnosti moderních automobilů je počítačová diagnostika.Diagnostický počítač se připojí k počítači vozidla a načte údaje o fungování jednotlivých systémů.Se seznamem možných nesrovnalostí je oprava vozidla mnohem jednodušší a spolehlivější. Elektrikář kontroluje jednotlivé obvody a odstraňuje potenciální závady. Vybavení pro diagnostiku je základ, ale samo o sobě nestačí. Z diagnostiky získáme informace o nefunkčním obvodu, ale to ještě neznamená, že musí být poškozený. Chyba může být i v jiných vnějších důvodech nebo nesprávně fungujících obvodech, které na první pohled nemají s poruchou nic společného.Pokud se u vás vyskytl nějaký jiný problém, neváhejte se na nás obrátit, popereme se i s ním :)Opravujeme také řídicí jednotky bagrů a ostatních stavebních vozů!!Naší partneři v ČR: Fesh Fesh Group, ČSAD, ČSAD Logistik, Kar Group, OSTRA Group.
Cena dohodou
Ostrava
TOPNOUT


OPRAVY ŘÍDICÍCH JEDNOTEK NAKLÁDNÍCH AUTOMOBILŮ SCANIA MAN MERCEDES DAF VOLVO RENAULT ...
  • Soukromý

OPRAVY ŘÍDICÍCH JEDNOTEK NAKLÁDNÍCH AUTOMOBILŮ SCANIA MAN MERCEDES DAF VOLVO RENAULT ...

Opravujeme všechny typy elektronických modulů ve vozidlech Scania, a takže řídicí jednotky všech znáček kamionů. MAN DAF VOLVO RENAULT MERCEDES SCANIARozsah opravy se týká také všech řídicích jednotek ve vozidle. Mezi opravitelné patří například jednotky:- motoru- ABS- ESP- SCR- převodovky- kontroly zavěšení- klimatizace- komfortu...Opravujeme také řídicí jednotky bagrů a ostatních stavebních vozů!!Elektrika u nákladních vozidelZákladním postupem pro kontrolu funkčnosti moderních automobilů je počítačová diagnostika.Diagnostický počítač se připojí k počítači vozidla a načte údaje o fungování jednotlivých systémů.Se seznamem možných nesrovnalostí je oprava vozidla mnohem jednodušší a spolehlivější. Elektrikář kontroluje jednotlivé obvody a odstraňuje potenciální závady. Vybavení pro diagnostiku je základ, ale samo o sobě nestačí. Z diagnostiky získáme informace o nefunkčním obvodu, ale to ještě neznamená, že musí být poškozený. Chyba může být i v jiných vnějších důvodech nebo nesprávně fungujících obvodech, které na první pohled nemají s poruchou nic společného.Pokud se u vás vyskytl nějaký jiný problém, neváhejte se na nás obrátit, popereme se i s ním :)Naší partneři v ČR: Fesh Fesh Group, ČSAD, ČSAD Logistik, Kar Group.
Cena dohodou
Ostrava
TOPNOUT

Jednoplášťová ležatá nádrž 5000 litrů, benzín
  • Soukromý

Jednoplášťová ležatá nádrž 5000 litrů, benzín

Ležatá válcová nádrž vyrobená z uhlíkové oceli podľa EN 10025 s kvalitní povrchovou úpravou. Nádrže jsou ve výrobě podrobené tlakové zkoušce s vystavením certifikátu o zkoušce. Jednoplášťové nádrže plně vyhovují normám a zákonům a splňují přísné podmínky pro skladování ropných látek.Rok výroby 2018výrobce BENOL Trade,s.r.o.Štandardná výbava skladovacej nádrže:vstupný prielez O 400 mmuzamykateľný plniaci otvor 3“ /voliteľne plnenie v spodnej časti nádrže/mechanická ochrana proti preplneniu, plavák na prerušenie prívodu paliva na hodnote 90% objemu nádržeodvetrávacia plameňopoistkamechanický hladinomer /voliteľne digitálne meranie hladiny OCIO, EMILPROBE/odkaľovacia a merná armatúrasacie potrubie vybavené spätným ventilom, sitkom a guľovým ventilom.uzemňovací bod nádržeoznačenie nádrže v zmysle legislatívyvýrobné atesty a certifikáty k nádržískúška tesnosti nádrže – vydanie certifikátu v zmysle STN 753415Od modelu 5.000 L, sú záchytné nádrže vybavené schodmi s protišmykovou úpravou a zábradlím Záchytná /havarijná nádrž / pre 110 % objemu:Vyrobená z uhlíkovej ocele a navrhnutá podľa kapacity skladovacej nádrže na objem 110% skladovacej nádrže. Samonosný základový rám záchytnej nádrže je navrhnutý tak, aby mohol byť priskrutkovaný k dolnej časti skladovacej nádrže. Nádrž môže byť umiestnená na všetkých druhoch povrchu (a to aj pre trvalú inštaláciu) . Je vybavená na možnosť zdvíhania pomocou vozíka, štandardom je uzemňovací bod, vypúšťacia skrutka pre bežnú údržbu /čistenie/ a 4ks otvorov pre upevnenie stĺpikov zo strešného systému /voliteľne/. Samozrejmosťou je kvalitná povrchová úprava.
240 790 Kč
Jindřichův Hradec
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatní.

toplist