Programy pro grafiku a designCorelDRAW Graphics Suite 2021
  • Nové
  • Soukromý

CorelDRAW Graphics Suite 2021

Co je CorelDRAW Graphics SuiteDesign – Vytvářejte jedinečné ilustrace, nápisy, loga a další – na Windows nebo Mac – a na cestách s CorelDRAW.app™.Spolupráce – Spolupracujte s klienty a kolegy pomocí CorelDRAW.app a získejte zpětnou vazbu v reálném čase od jednoho nebo mnoha recenzentů.Hotovo – Dodávejte výjimečné výsledky za kratší dobu díky skutečně produktivním nástrojům pro jakýkoli typ výstupu.Všechny nástroje, které potřebujete k řešení jakéhokoli projektu – CorelDraw, CorelPhotoPaint, CorelDraw.app, CorelDRAW.app pro iPad, Capture, Corel Font Manager, AfterShot 3 HDRNebe je konečná hranice! - CorelDRAW Graphics Suite si oblíbili různí návrháři, průmyslová odvětví a podniky po celém světě, od výroby a inženýrství až po tvorbu znaků, marketing a další.Klíčové vlastnostiKreslit v perspektivě – Kreslení objektů nebo ilustrovaných scén v perspektivě, rychleji a snadněji než kdy předtím. Vyberte si z 1, 2 nebo 3-bodové perspektivy, nakreslete nebo přidejte existující skupinu objektů do sdílené perspektivní roviny a volně přesouvejte a upravujte objekty bez ztráty perspektivy.Flexibilní návrhový prostor – Přejděte od nápadu k výstupu v rekordním čase s novými pracovními postupy, které vám dají kontrolu nad vašimi stránkami a aktivy.Dynamická správa aktiv – Zajistěte, abyste vždy pracovali s nejaktuálnějšími aktivy díky novému působivému pracovnímu postupu správy aktiv. Vytvořte jediný zdroj pravdy pro návrhové prostředky sdílením symbolů napříč projekty a týmy a synchronizací aktualizací, když provedete změny vy nebo ostatní.Typografie šetřící čas – Zkraťte kroky k vytvoření revoluční typografie s přímým přístupem k více než tisícovce rodin Google Fonts ve správci písem Corel. Bez námahy procházejte, prohledávejte a zobrazujte náhled knihovny Google Fonts, která obsahuje řadu nových variabilních písem, aniž byste museli instalovat písma, která chcete používat.
4 000 Kč
Praha
TOPNOUT
CorelDRAW Standard 2021 pro 1 PC
  • Nové
  • Soukromý

CorelDRAW Standard 2021 pro 1 PC

Trvala licenceOd hobby po domácí podnikání, design pro vaši vášeňAť už je grafický design zábavou nebo tvoříte s určitým účelem, CorelDRAW® Standard má vše, co potřebujete k vytváření působivé grafiky pro domácí projekty nebo pro vaši malou firmu.Design a rozložení vše v jednomCorelDRAW Standard poskytuje významné možnosti pro grafický design a rozvržení v jediné aplikaci.Bezchybná úprava fotekVylepšete jakýkoli obrázek pomocí výkonných funkcí pro úpravu fotografií založených na vrstvách v aplikaci Corel PHOTO-PAINT Standard.Snadné použitíVytvářejte s jistotou pomocí intuitivních nástrojů, tipů a výukových programů na dosah ruky – bez ohledu na úroveň vašich dovedností nebo odbornou oblast.Co je zahrnuto?Spárujte svou fantazii s touto všestrannou sbírkou ilustrací, rozvržení a aplikací pro úpravu fotografií a vytvořte působivé návrhy pro různé účely.Od klonovacích a uměleckých mediálních nástrojů až po Shadow, Spiral, Smooth a Smear, najdete tu správnou sadu nástrojů pro vektorové ilustrace a rozvržení stránky pro řešení osobních a domácích obchodních kreativních projektů.Nástroje, které podporují kreativituVytvořte svou nejlepší práci se sadou uživatelsky přívětivých funkcí pro grafiku, rozvržení, ilustrace, obkreslování, úpravy fotografií, webové obrázky a umění.vektorové ilustraceProměňte základní linie a tvary ve složitá umělecká díla. Vytvářejte křivky pomocí mnoha univerzálních nástrojů pro tvarování a kreslení.Rozvržení stránkyVytvářejte rozvržení pro brožury, vícestránkové dokumenty a další. Použijte pravítka, mřížky a vodítka, které vám pomohou uspořádat objekty a umístit je přesně tam, kam chcete.úprava fotografieVylepšete a retušujte své fotografie pomocí výkonných nástrojů pro úpravu fotografií založených na vrstvách Corel PHOTO-PAINT Standard. Upravte barvu a tón, použijte efekty, odstraňte nedokonalosti a další.TypografieKrásně uspořádejte písmo pomocí řady textových nástrojů.
4 000 Kč
Praha
TOPNOUT

Autodesk AutoCAD Electrical 2023
  • Soukromý

Autodesk AutoCAD Electrical 2023

Autodesk AutoCAD Electrical 2023 je výkonná a spolehlivá aplikace pro 3D navrhování, která umožňuje elektrotechnikům snadno vytvářet, upravovat a dokumentovat elektrické řídicí systémy. Jedná se o komplexní a plnohodnotnou sadu, která je nabitá specifickou sadou nástrojů pro návrh elektroinstalace. Je to efektivní aplikace, která umožňuje elektrotechnikům navrhovat obvody interaktivním způsobem se zaměřením na automatizaci za účelem zvýšení produktivity bez kompromisů v oblasti inovací. Program nabízí jednoduché a přehledné rozhraní, kde jsou všechny potřebné nástroje snadno dostupné kliknutím na tlačítko. Umožňuje také uživatelům pracovat ve spolupráci s více projekty a návrhy.Autodesk AutoCAD Electrical 2023 je vynikající aplikace, která přináší funkce AutoCADu a kompletní sadu elektrotechnických CAD funkcí. Poskytuje řadu vestavěných knihoven a nástrojů pro automatizaci úloh elektrického návrhu, které pomáhají ušetřit hodiny úsilí, takže elektrotechnici mohou věnovat více času inovacím. Nabízí také obousměrnou integraci v reálném čase se SolidWorks 3D CAD, která zajistí lepší spolupráci i produktivitu. Aplikace může mít také komplexní design s integrací jakéhokoli dalšího pluginu nebo přepínáním mezi aplikací nebo ztrátou více času nebo úsilí, to vše v jediném prostředí. Celkově vzato je Autodesk AutoCAD Electrical 2023 působivá aplikace, která vám umožní snadno vytvářet, upravovat.Záruka na softwar 12 měsíc. Doživotní použití. Cena včetně instalace. Není vhodné pro podnikání. Odměna za nakup, dostanete LibreOffice zdarma.
2 000 Kč
Praha
TOPNOUT
Autodesk AutoCAD 2023
  • Soukromý

Autodesk AutoCAD 2023

Autodesk AutoCAD 2023 je vynikající počítačově podporovaný návrh (CAD), který lze použít k vytváření přesných 2D a 3D výkresů. Je to výkonná a komplexní aplikace, která poskytuje širokou škálu kreslicích komponent, editačních a anotačních nástrojů, které vám pomohou vytvářet 2D dokumentaci. Je to efektivní aplikace, která výrazně zjednodušila práci architektů a inženýrů tím, že jim poskytla možnost kreslení. digitální modely konstrukcí ve 2D a 3D režimech. Poskytuje elegantnější a profesionální prostředí, které umožňuje uživatelům pracovat s různými styly. Autodesk AutoCAD 2023 je šikovný a efektivní software, který poskytuje mnoho vzorových výkresů, které lze použít a upravit k vytvoření profesionálních objektů. Tyto vzorky hrají zásadní roli při vytváření 2D dokumentace i výkresů. Má také schopnost importovat mapy a sestavy z jiných aplikací a také připojovat další výkresy ke výkresu vytvářenému uživatelem. Pomocí tohoto chytrého nástroje mohou uživatelé psát a spouštět skripty jazyka Visual Basic, Visual LISP a VBA Macro pro automatizaci určitých funkcí. Používá také kombinaci nástrojů pro modelování těles, povrchů a sítí k vytvoření realistických 3D modelů vašeho návrhu. Kromě toho mohou uživatelé vytvářet dokumenty pro definování standardů a všechny ostatní soubory s nimi lze porovnávat. Nakonec je mohou uživatelé uložit jako soubory DWG, DWS a DXF. Záruka na softwar 12 měsíc. Doživotní použití. Cena včetně instalace. Není vhodné pro podnikání. Odměna za nakup, dostanete LibreOffice zdarma.
2 000 Kč
Praha
TOPNOUT
CorelDRAW Graphics Suite 2018
  • Soukromý

CorelDRAW Graphics Suite 2018

Trvala LicenceCorelDRAW Graphics Suite 2018 je vylepšený grafický editor, který se používá k navrhování a vytváření některých ohromujících log, reklam a webových stránek. Tato aplikace byla navržena pro profesionální designéry i umělce. CorelDRAW Graphics Suite 2018 má několik velmi zajímavých produktů od společnosti Corel, které zahrnují Corel Photo-Paint, Draw a Connect.CorelDRAW poskytne svým návrhářům intuitivní prostředí a má velmi uživatelsky přívětivé klasické rozhraní ve tvaru menu, které svým uživatelům poskytne funkce, které usnadní úpravu obrázků, návrh webové grafiky a tvorbu některého velmi unikátního obsahu. Různé různé atributy lze snadno upravit, včetně rotace, měřítka, zkosení, vylepšení kontrastu, jasu a intersity. Můžete také přidat různé speciální efekty, jako jsou umělecké tahy, transformace barev, 3D, rozostření, zkreslení a zaostření atd. Photo-Paint umožňuje provádět úpravy pixelů na bitmapových obrázcích a Connect vám umožní vyhledávat a spravovat fotografie, kliparty a fonty. Celkově vzato je CorelDRAW Graphics Suite 2018 šikovná aplikace, kterou lze použít k navrhování a vytváření působivých působivých log, reklam a webových stránek. Není odkaz na stažení, softwar posílám přes úschovnu.cz. Dostanete zip z kódem I aplikace na otevírání zipu. Nabízím instalace zdarma přes TeamViewer nebo AnyDesk. Pracuji rychle a profesionálně. Jestli ne budete úplně spokojený ják funguje softwar tak Vam vrátím peníze zpět. Odměna za nakup, dostanete LibreCad zdarma.
1 800 Kč
Praha
TOPNOUT
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Grafika.