Jídelní stoly do kuchyně


BISTRO STŮL CROSS 68x68 laminovaná deska stolu
  • Soukromý

BISTRO STŮL CROSS 68x68 laminovaná deska stolu

Bistro stůl CROSS je produkt s velmi charakteristickým vzhledem. Za své jméno vděčí základně spočívající na jedné noze a končící čtyřmi podpěrami. Tato konstrukce zaručuje zvýšenou stabilitu při používání stolu, a to i při velkém zatížení. Černý základ s práškovým nástřikem zaručuje zvýšenou odolnost proti poškrábání a odštípnutí, díky čemuž vám stůl bude sloužit mnoho let při zachování jeho vzhledu.Necháme vám k dispozici možnost výběru barvy svršku, jeho velikosti a tloušťky. Vrchní části všech našich stolů jsou vyrobeny z laminovaných desek SWISS KRONO, dostupných ve více než 120 barvách, které se vyznačují antibakteriálními vlastnostmi. Splňují normu ISO 22196: 2011, která byla potvrzena certifikátem. To znamená, že desky mají vlastnost, která brání množení mikroorganismů na povrchu desky.Konstrukce:- silný podstavec o rozměrech 58 x 58 cm zaručuje stabilitu bistro stůl CROSS i při velkém zatížení- sloupek fi 76 mm byl navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolu a více prostoru pro nohy- Na výběr jsou vrcholy o tloušťce 18 mm nebo 28 mm- deska stolu zakončená hranou o tloušťce 2 mm, která zaručuje odolnost proti poškození a modřinámFunkčnost:- Základna je vybavena nastavitelnými plastovými nožičkami, díky nimž se základna při pohybu stolu nepoškodí, a také vám umožní upravit výšku stoluDodatečně- 2letá záruka- vždy k dispozici na skladě- stoly jsou navrženy pro vlastní montáž, ke každému stolu přikládáme pokynyVýška 74 cmŠířka 60/68/69/70/80 cmDélka 60/68/69/70/80 cmHrúbka stolovej dosky 12/18/28/30/35 mmDoska stola laminované/ werzalit/ HPL/ PetraliteTyp kavárnyVelkoobchod. Cena bez DPH.
1 028 Kč
Praha
TOPNOUT
BISTRO STŮL ROXY 68x68 laminovaná deska stolu
  • Soukromý

BISTRO STŮL ROXY 68x68 laminovaná deska stolu

Stolek ROXY bistro má vynikající kvalitu a senzační design. Deska stolu je vyrobena z laminátu a je k dispozici v mnoha barvách. Takže můžete přizpůsobit design vašim potřebám a preferencím. Černá prášková základna je extrémně odolná proti mechanickému poškození a poškrábání. Nejdůležitějším aspektem konstrukce stolu ROXY je stabilita a trvanlivost. Díky speciálním nožkám stůl nepoškrábe podlahu.Design:- pevná základna o rozměrech 45 x 45 cm zaručuje stabilitu stolku kavárny ROXY i při velkém zatížení- sloupek o rozměrech fi 76 mm byl navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolu a dostatek prostoru pro nohy pro vaše hosty- desky, ze kterých vyrábíme pracovní desky, jsou na obou stranách laminovány, což zaručuje bezpečnost vašich textilií a oděvů vašich hostů a navíc poskytuje estetický vzhled- vrchní část je zakončena 2 mm silným lemem, díky čemuž je extrémně odolná proti poškození a otlačeníFunkčnost:- podstavec byl vybaven nastavitelnými plastovými nožičkami, díky kterým se při pohybu stolu nepoškodí, a případné nerovnosti již nebudou způsobovat problém- Můžete si koupit skládací systém UNIVAST pro kavárenské stoly ROXY, který vám umožní sklopit desku stolu, pokud potřebujete stůl uložit.- Tabulky jsou určeny pro vlastní montážDodatečně:- tabulky jsou určeny pro vlastní montáž, ke každé tabulce připojujeme pokyny a potřebné nástroje- 1 rok záruka- vždy k dispozici na skladěVýška 74 cmŠířka 60/68/69/70/80 cmDélka 60/68/69/70/80 cmHrúbka stolovej dosky 12/18/28/30/35 mmDoska stola laminované/ werzalit/ HPL/ PetraliteTyp kavárnyVelkoobchod. Cena bez DPH.
1 428 Kč
Praha
TOPNOUT
BISTRO STŮL VERA 68x68 laminovaná deska stolu
  • Soukromý

BISTRO STŮL VERA 68x68 laminovaná deska stolu

Stolek VERA bistro má vynikající kvalitu a senzační design. Deska stolu je vyrobena z laminátu a je k dispozici v devíti barvách. Takže můžete přizpůsobit design vašim potřebám a preferencím. Geometrická noha stolu z oceli zaručuje jedinečný a moderní vzhled. Nejdůležitějším aspektem konstrukce stolu VERA je stabilita a trvanlivost. Díky speciálním nožkám stůl nepoškrábe podlahu.Design:- pevná základna o rozměrech 45 x 45 cm zaručuje stabilitu stolku kavárny VERA i při velkém zatížení- sloupek o rozměrech fi 76 mm byl navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolu a dostatek prostoru pro nohy pro vaše hosty- desky, ze kterých vyrábíme pracovní desky, jsou na obou stranách laminovány, což zaručuje bezpečnost vašich textilií a oděvů vašich hostů a navíc poskytuje estetický vzhled- vrchní část je zakončena 2 mm silným lemem, díky čemuž je extrémně odolná proti poškození a otlačeníFunkčnost:- podstavec byl vybaven nastavitelnými plastovými nožičkami, díky kterým se při pohybu stolu nepoškodí, a případné nerovnosti již nebudou způsobovat problém- Můžete si koupit skládací systém UNIVAST pro kavárenské stoly ROXY, který vám umožní sklopit desku stolu, pokud potřebujete stůl uložit.- Tabulky jsou určeny pro vlastní montážDodatečně:- tabulky jsou určeny pro vlastní montáž, ke každé tabulce připojujeme pokyny a potřebné nástroje- 1 rok záruka- vždy k dispozici na skladěVýška 74 cmŠířka 60/68/69/70/80 cmDélka 60/68/69/70/80 cmHrúbka stolovej dosky 12/18/28/30/35 mmDoska stola laminované/ werzalit/ HPL/ PetraliteTyp kavárnyVelkoobchod. Cena bez DPH.
1 543 Kč
Praha
TOPNOUT
BISTRO STŮL FLORYDA 68x68 laminovaná deska stolu
  • Soukromý

BISTRO STŮL FLORYDA 68x68 laminovaná deska stolu

Konferenční stolek FLORYDA nabízí výběr ze 7 dostupných barev pro desky. Litinový rám s práškovým nástřikem nabízí zvýšenou odolnost proti poškrábání a odštípnutí. Díky možnosti volby velikosti a barvy desky stolu umožňuje tento výrobek dokonale přizpůsobit vzhled bočního stolu konkrétním požadavkům. Jako produkt přizpůsobený intenzivnímu používání je vhodný jak pro stravovací, tak pro hotelová zařízení.Rovněž vás zveme, abyste se seznámili s naší celou řadou konferenčních stolků!Konstrukce:- Pevný podstavec o rozměrech 45 x 45 cm zaručuje stabilitu konferenčního stolku FLORYDA i při velkém zatížení- Sloupek fi 76 mm byl navržen tak, aby vaši hosté měli nerozbitnou stabilitu stolu a dostatek prostoru pro nohy- Desky, které používáme k výrobě potahů, jsou oboustranně laminované, což zaručuje bezpečnost vašich textilií a oděvů vašich hostů a nabízí estetickou úpravu- Horní část má hranu o tloušťce 2 mm, díky čemuž je extrémně odolná proti poškození a modřinámFunkčnost:- Základna je vybavena nastavitelnými plastovými nožičkami, což znamená, že se základna při pohybu stolu nepoškodí a nerovnosti již nebudou problémemDále:- Stoly jsou určeny k vlastní montáži. Každá tabulka obsahuje potřebné pokyny a nástroje- 2letá záruka- vždy sklademVýška 74 cmŠířka 60/68/69/70/80 cmDélka 60/68/69/70/80 cmHrúbka stolovej dosky 12/18/28/30/35 mmDoska stola laminované/ werzalit/ HPL/ PetraliteTyp kavárnyVelkoobchod. Cena bez DPH.
1 714 Kč
Praha
TOPNOUT
BISTRO STŮL ALEX 68x68 laminovaná deska stolu
  • Soukromý

BISTRO STŮL ALEX 68x68 laminovaná deska stolu

Novinkou v naší nabídce je mimořádně praktický bistro stůl ALEX na jedné noze. Díky malým rozměrům je stůl ideálním řešením i pro ty nejmenší kavárny. Jeho největší výhodou je použitá základna založená na jedné noze. Celá základna je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem, díky níž je odolná proti poškrábání a poškození, díky čemuž si stůl udrží svůj vzhled po dlouhou dobu. Další základna zaručuje stabilitu celé konstrukce, která se pod tlakem nekývá, což významně ovlivňuje bezpečnost vašich hostů.Necháme vám k dispozici možnost výběru barvy svršku, jeho velikosti a tloušťky. Vrchní části všech našich stolů jsou vyrobeny z laminovaných desek SWISS KRONO, dostupných ve více než 120 barvách, které se vyznačují antibakteriálními vlastnostmi. Splňují normu ISO 22196: 2011, která byla potvrzena certifikátem. To znamená, že desky mají vlastnost, která brání množení mikroorganismů na povrchu desky.Design:- pevná základna o rozměrech 45 x 45 cm zaručuje stabilitu stolku kavárny ALEX i při velkém zatížení- sloupek o rozměrech fi 76 mm byl navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolu a dostatek prostoru pro nohy pro vaše hosty- desky, ze kterých vyrábíme pracovní desky, jsou na obou stranách laminovány, což zaručuje bezpečnost vašich textilií a oděvů vašich hostů a navíc poskytuje estetický vzhled- vrchní část je zakončena 2 mm silným lemem, díky čemuž je extrémně odolná proti poškození a otlačeníFunkčnost:- podstavec byl vybaven nastavitelnými plastovými nožičkami, díky kterým se při pohybu stolu nepoškodí, a případné nerovnosti již nebudou způsobovat problém- Můžete si koupit skládací systém UNIVAST pro kavárenské stoly ROXY, který vám umožní sklopit desku stolu, pokud potřebujete stůl uložit.- Tabulky jsou určeny pro vlastní montážDodatečně:- tabulky jsou určeny pro vlastní montáž, ke každé tabulce připojujeme pokyny a potřebné nástroje- 1 rok záruka- vždy k dispozici na skladěVelkoobchod. Cena bez DPH.
1 657 Kč
Praha
TOPNOUT
BISTRO STŮL CROSS DUO 120x68 laminovaná deska stolu
  • Soukromý

BISTRO STŮL CROSS DUO 120x68 laminovaná deska stolu

Bistro stůl CROSS DUO je produkt s velmi výrazným vzhledem. Za svůj název vděčí základně založené na dvou nohách, z nichž každá končí čtyřmi podpěrami. Tato konstrukce zaručuje zvýšenou stabilitu při používání stolu, a to i při velkém zatížení. Černý základ s práškovým nástřikem zaručuje zvýšenou odolnost proti poškrábání a odštípnutí, díky čemuž vám stůl bude sloužit mnoho let při zachování jeho vzhledu.Necháme vám k dispozici možnost výběru barvy svršku, jeho velikosti a tloušťky. Vrchní části všech našich stolů jsou vyrobeny z laminovaných desek SWISS KRONO, dostupných ve více než 120 barvách, které se vyznačují antibakteriálními vlastnostmi. Splňují normu ISO 22196: 2011, která byla potvrzena certifikátem. To znamená, že desky mají vlastnost, která brání množení mikroorganismů na povrchu desky.Konstrukce:• silný podstavec o rozměrech 88x58 cm zaručuje stabilitu bistro stolu CROSS DUO i při velkém zatížení• Sloupky fi 76 mm byly navrženy tak, aby zajistily neotřesitelnou stabilitu stolu a více prostoru pro nohy• Na výběr jsou vrcholy o tloušťce 18 mm nebo 28 mm• deska stolu zakončená hranou 2 mm, která zaručuje odolnost proti poškození a modřinámFunkčnost:• Základna je vybavena nastavitelnými plastovými nožičkami, díky nimž se základna při pohybu stolu nepoškodí, a také vám umožní upravit výšku stoluDodatečně:• 2letá záruka• vždy k dispozici na skladě• stoly jsou navrženy pro vlastní montáž, ke každému stolu přikládáme pokynyVýška 74 cmŠířka 60/68/69/70/80 cmDélka 120/138 cmHrúbka stolovej dosky 12/18/28/35 mmDoska stola laminované/ werzalit/ HPLTyp kavárnyVelkoobchod. Cena bez DPH.
1 428 Kč
Praha
TOPNOUT
BISTRO STŮL ROXY DUO 120x68 laminovaná deska stolu
  • Soukromý

BISTRO STŮL ROXY DUO 120x68 laminovaná deska stolu

Bistrostůl ROXY DUO je především nejnovější a moderní písnička! Harmonický tvar základny je nejen estetický, ale také extrémně odolný. Díky práškovému lakování je podnož našeho stolu velmi odolná proti poškrábání a odštípnutí a snadno se čistí. Laminované desky vyráběné naší firmou jsou zakončeny hranou o tloušťce 2 mm. Tyto vlastnosti zaručují odolnost stolu proti mechanickému poškození, díky čemuž si zachovává krásný vzhled po mnoho let.Design:- odolná základna 40 x 70 cm zaručuje stabilitu konferenčního stolu ROXY DUO i při velkém zatížení- sloupek o rozměrech fi 76 mm byl navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolu a prostoru, aby zajistil pohodlí a pohodlí hostů.- desky, ze kterých vyrábíme pracovní desky, jsou na obou stranách laminovány, což zajišťuje estetický vzhled, snadné čištění a odolnost během používání- vrchní část je zakončena 2 mm silným lemem, díky čemuž je extrémně odolná proti poškození a otlačeníFunkčnost:- základna byla vybavena nastavitelnými plastovými nožičkami, které chrání zeminu před poškrábáním při pohybu stolu a vyrovnávají se případné nerovnosti povrchu.- můžete si koupit skládací systém UNIVAST pro kavárenské stoly ROXY DUO, který vám umožní v případě potřeby sklopit horní desku stoluDodatečně:- tabulky jsou určeny pro vlastní montáž, ke každé tabulce připojujeme pokyny a potřebné nástroje- 1 rok záruka- vždy k dispozici na skladě- možnost zakoupení samotné stolní základny ROXY DUOVýška 74 cmŠířka 60/68/69/70/80 cmDélka 120/138 cmHrúbka stolovej dosky 12/18/28/35 mmDoska stola laminované/ werzalit/ HPLTyp kavárnyVelkoobchod. Cena bez DPH.
2 000 Kč
Praha
TOPNOUT
BISTRO STŮL VERA DUO 120x68 laminovaná deska stolu
  • Soukromý

BISTRO STŮL VERA DUO 120x68 laminovaná deska stolu

Novinkou v naší nabídce je mimořádně praktický bistro stůl VERA DUO. Díky svým malým rozměrům je stůl ideálním řešením i pro ty nejmenší kavárny. Jeho největší výhodou je použitá základna, která je založena na dvou nohách spojených v základně. Dodatečný podstavec zaručuje stabilitu celé konstrukce, která se nekmitá pod tlakem, což výrazně ovlivňuje bezpečnost vašich hostů.Necháváme vám k dispozici možnost výběru barvy svršku, jeho velikosti a tloušťky. Vrchy všech našich stolů jsou vyrobeny z laminovaných desek SWISS KRONO, dostupných ve více než 120 barvách, které se vyznačují antibakteriálními vlastnostmi. Splňují normu ISO 22196: 2011, která byla potvrzena certifikátem. To znamená, že desky mají vlastnost, která brání množení mikroorganismů na povrchu desky.Konstrukce:- pevný podstavec o rozměrech 69 x 39 cm zaručuje stabilitu bistro stůl VERA DUO i při velkém zatížení- sloupek fi 76 mm byl navržen tak, aby zajistil nezlomnou stabilitu stolu a více prostoru pro nohy- Na výběr jsou vrchní díly 18 mm nebo 28 mm- deska stolu zakončená 2 mm tlustým okrajem, který zaručuje odolnost proti poškození a modřinámFunkčnost:- Podstavec je vybaven nastavitelnými plastovými nožičkami, díky kterým se podstavec při přemisťování stolu nepoškodí a také vám umožní nastavit výšku stoluDodatečně:- 2 roky záruka- vždy k dispozici na skladě- stoly jsou určeny pro samostatnou montáž, ke každému stolu přikládáme pokynyVýška 74 cmŠířka 60/68/69/70/80 cmDélka 120/138 cmHrúbka stolovej dosky 12/18/28/35 mmDoska stola laminované/ werzalit/ HPLTyp kavárnyVelkoobchod. Cena bez DPH.
2 114 Kč
Praha
TOPNOUT
BISTRO STŮL ALEX DUO 120x68 laminovaná deska stolu
  • Soukromý

BISTRO STŮL ALEX DUO 120x68 laminovaná deska stolu

Novinkou v naší nabídce je mimořádně praktický bistro stůl ALEX DUO. Díky malým rozměrům je stůl ideálním řešením i pro ty nejmenší kavárny. Jeho největší výhodou je použitá základna, založená na dvou nohách spojených v základně. Celá základna je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem, díky níž je odolná proti poškrábání a poškození, díky čemuž si stůl udrží svůj vzhled po dlouhou dobu. Další základna zaručuje stabilitu celé konstrukce, která se pod tlakem nekývá, což významně ovlivňuje bezpečnost vašich hostů.Necháme vám k dispozici možnost výběru barvy svršku, jeho velikosti a tloušťky. Vrchní části všech našich stolů jsou vyrobeny z laminovaných desek SWISS KRONO, dostupných ve více než 120 barvách, které se vyznačují antibakteriálními vlastnostmi. Splňují normu ISO 22196: 2011, která byla potvrzena certifikátem. To znamená, že desky mají vlastnost, která brání množení mikroorganismů na povrchu desky.Konstrukce:- silný podstavec o rozměrech 69 x 39 cm zaručuje stabilitu bistro stůl ALEX DUO i při velkém zatížení- sloupek fi 76 mm byl navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolu a více prostoru pro nohy- Na výběr jsou vrcholy o tloušťce 18 mm nebo 28 mm- deska stolu zakončená hranou o tloušťce 2 mm, která zaručuje odolnost proti poškození a modřinámFunkčnost:- Základna je vybavena nastavitelnými plastovými nožičkami, díky nimž se základna při pohybu stolu nepoškodí, a také vám umožní upravit výšku stoluDodatečně:- 2letá záruka- vždy k dispozici na skladě- stoly jsou navrženy pro vlastní montáž, ke každému stolu přikládáme pokynyVýška 74/76 cmŠířka 60/68/70/80/90 cmDélka 120/138 cmHrúbka stolovej dosky 12/18/28/35 mmDoska stola laminované/ werzalit/ HPLTyp kavárnyVelkoobchod. Cena bez DPH.
2 286 Kč
Praha
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Jídelní stoly.

Cookies
Soubory cookies a další technologie používáme pro optimalizace stránek i pro marketingové a propagační účely. Informace o Vašem používání našich webových stránek sdílíme také s našimi sociálními, reklamními a analytickými partnery. Kliknutím na „Rozumím a přijímám“ souhlasíte s našim používáním souborů cookies. Pro více informací navštivte nastavení o souborech cookies.