Mobilní telefony ostatní


Mobilní telefon Smart phone AOYODKG A10+
 • Nové
 • Komerční

Mobilní telefon Smart phone AOYODKG A10+

Mobilní telefon Smart phone AOYODKG A10+ Levné telefony jsou vybaveny nejnovější verzí Android 9.0. Čtyřjádrový systém poskytuje úžasný výkon, který udržuje jeho chod rychlostí blesku. Podporuje WhatsApp, Netflix APP. 5.0 palcový panoramatický displej má velmi úzký rám s rozlišením 720 x 1920 pixelů. Tento smartphone vám dává čisté, široké zorné pole, jasnější a větší zorné pole. Couvací kamera 8MP a přední fotoaparát 5MP: 8MP + 5MP duální hlavní fotoaparáty s rychlým ostřením 0,3 sekundy zachycují vaše nezapomenutelné okamžiky. Přední fotoaparát 5MP splňuje vaše základní potřeby pro selfie. 1 GB RAM + 16 GB ROM: výkonné funkce mohou zajistit dobré využití a úložný prostor lze rozšířit pomocí karty TF (rozšiřitelné na 128 GB). Superrychlý provoz a inteligentní uživatelské rozhraní pozve celé uživatelské prostředí na další úroveň. 2800 mAh velká baterie. Jako nejlevnější a nejúčinnější smartphone je vybaven baterií 2800 mAh a funkcí baterie Android 9.0. A10+ podporuje duální pohotovostní režim se dvěma kartami. Stav zboží: Dobrý Plně funkční Lehce použité Plně kompletní Funkční baterie: ano Funkční blesk: ano Funkční bluetooth: ano Funkční displej: ano Funkční fotoaparát: ano Funkční GPS: ano Funkční mikrofon: netestováno Funkční nabíjení: ano Funkční reproduktor: ano Funkční sluchátko: ano Funkční všechna tlačítka: ano Funkční wi-fi: ano Lze zapnout: ano Resetováno do továrního nastavení: ne Stav displeje: dobrý Stav těla: dobrý Zboží si můžeme předat: po platbě předem na můj bankovní účet Vám zboží zašlu Balíkem do ruky od České pošty anebo Vám zbo
1 180 Kč
Hradec Králové
TOPNOUT
Ericsson - různé modely mobilních telefonů od 250,-Kč
 • Nové
 • Soukromý

Ericsson - různé modely mobilních telefonů od 250,-Kč

Nabízím ze své sbírky mobilní telefony Ericsson od 250,-Kč - ceny jsou dle modelu, stavu a příslušenství.Dotazy ohledně stavu telefonů, příslušenství a konkrétní ceny pouze přes mail, děkuji. Případně si lze vyhledat na tomto portálu, i jiných inzertních portálech, detailní inzeráty jednotlivých modelů.Nabízím modely:A1018s, GF768, GH688-2ks, i888 WORLD, PH388, R320s, R520m, SH868-2ks, SH888, T10-5ks, T20-4ks, T28-2ks, T39m, T65-3ks.Telefony nabízím bez baterií, s bateriemi(jak které), některé jako zdroj náhradních dílů(všechny telefony jsou otestovány se zkušebními bateriemi, pokud to bylo možné), za nic neměním, poštovné při platbě činí 70-150Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150-200Kč(za 200Kč-balík do ruky) zaslat předem, jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praha 5-Anděl - Hostivice, předem děkuji za pochopení. Fota a cenu Vámi vybraného telefonu Vám pošlu na vyžádání mailem.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji. Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např., že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
250 Kč
Praha
TOPNOUT
Ericsson SH888 - funkční mobilní telefon z r.1998
 • Nové
 • Soukromý

Ericsson SH888 - funkční mobilní telefon z r.1998

Nabízím ze své sbírky mobilní telefon Ericsson SH888 z r.1998, který je v TOP stavu.Přístroj byl před vystavením do inzerce zkontrolován, je funkční, neblokovaný a tento nabízím bez baterie a bez nabíječky - máte možnost si přikoupit.Obsah balení:telefon + instalační CD + manuál.Máte možnost si přikoupit:a/ funkční baterii za 100,-Kčb/ novou baterii za 400,-Kčc/ stolní nabíječku se slotem pro náhradní baterii (v tomto slotu lze baterii naformátovat, tzn., že baterii můžete řízeně vybít, následně se přepne nabíječka na nabíjení a plně baterii nabije) za 750,-Kč.Samostatně příslušenství za tyto ceny neprodávám (pouze při zakoupení mobilního telefonu z této inzerce), novou baterii a stolní nabíječku nabízím v jiných mých inzercích za 500,-Kč a 1.450,-Kč.Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150-200,-Kč zaslat předem(za 200,-Kč-balík do ruky), jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praze 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji.Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenou, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
1 750 Kč
Praha
TOPNOUT
Ericsson GH688 - funkční mobilní telefony z r.1998 od 750,-Kč
 • Nové
 • Soukromý

Ericsson GH688 - funkční mobilní telefony z r.1998 od 750,-Kč

Nabízím ze své sbírky mobilní telefony Ericsson GH688 z r.1998.Přístroje byly před vystavením do inzerce zkontrolovány, jsou funkční, za kapacitu baterií neručím.Více foto Vám na vyžádání pošlu mailem.Obsah balení a ceny:1/ telefon + baterie(již nemá kapacitu), bez nabíječky, cena: 750,-Kč2/ telefon + baterie + nabíječka + nová nepoužitá přídavná QWERTY klávesnice s návodem a s pouzdrem + nový klip, který se upevňuje na baterii, cena: 2.000,-Kč.Máte možnost si přikoupit:a/ funkční baterii za 100,-Kčb/ novou baterii za 400,-Kč.Samostatně příslušenství za tyto ceny neprodávám (pouze při zakoupení mobilního telefonu z této inzerce), novou baterii nabízím v jiných mých inzercích za 500,-Kč.Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70-150,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150-200,-Kč zaslat předem(za 200,-Kč-balík do ruky), jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praze 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji. Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenami, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
750 Kč
Praha
TOPNOUT
 Ericsson R320s - mobilní telefon z r.1999
 • Nové
 • Soukromý

Ericsson R320s - mobilní telefon z r.1999

Nabízím ze své sbírky mobilní telefony Ericsson R320s z r.1999, jeden je v TOP stavu.Přístroje byly před vystavením do inzerce zkontrolovány, jeden je funkční, neblokovaný, za kapacitu baterií neručím.Více foto Vám na vyžádání pošlu mailem.Obsah balení a ceny:1/ telefon na opravu, případně na ND (nemá signál), bez baterie a bez nabíječky, cena: 250,-Kč2/ telefon, 2x baterie (jedna je funkční), stolní nabíječka na telefon i na náhradní baterii made in Sweden, síťová nabíječka, instalační CD, manuály, krabice, cena: 3.500,-Kč - PRODÁNO.Máte možnost si přikoupit novou baterii - druhovýroba: 500,-Kč, orig. Ericsson: 1.000,-Kč (PRODÁNO) - samostatně neprodávám, pouze při zakoupení telefonu z této inzerce.Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70-150,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150-200,-Kč zaslat předem(za 200,-Kč-balík do ruky), jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praze 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji.Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenami, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
250 Kč
Praha
TOPNOUT
Ericsson T10s - mobilní telefony z r.2000
 • Nové
 • Soukromý

Ericsson T10s - mobilní telefony z r.2000

Nabízím ze své sbírky mobilní telefony Ericsson T10 z r.2000, na výběr ze 3ks - více foto Vám na vyžádání pošlu mailem.Přístroje byly před vystavením do inzerce zkontrolovány.Obsah balení a ceny:1/ telefon, nelze zapnout, baterie-bez kapacity na provoz, bez nabíječky, k dispozici je poslední 1ks, cena: 350,-Kč2/ telefon od operátora Eurotel (dnes O2) - v tomto přístroji lze používat pouze SIM karty od tohoto operátora a jeho virtuálních partnerů, baterie-bez kapacity, bez nabíječky, cena: 1.200,-Kč3/ telefon neblokovaný - RARITA - telefon má světle modře podsvícený displej, 2x baterie (z toho jedna funkční), nabíječka, přídavná QWERTY klávesnice, nová nepoužitá sluchátka Ericsson, klip, který se připevňuje na baterii, cena: 3.000,-Kč - PRODÁNO.V případě zájmu máte možnost si přikoupit nabíječku za 500,-Kč - nabíječku prodám pouze k funkčnímu telefonu z této inzerce, samostatně neprodávám!!!Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150-200,-Kč zaslat předem(za 200,-Kč-balík do ruky), jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praze 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji.Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenami, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
350 Kč
Praha
TOPNOUT
Ericsson T28s z roku 1999 - funkční mobilní telefony
 • Nové
 • Soukromý

Ericsson T28s z roku 1999 - funkční mobilní telefony

Nabízím ze své sbírky mobilní telefony Ericsson T28s z r.1999.Přístroje byly před vystavením do inzerce zkontrolovány a otestovány, jsou funkční, v menu telefonů je mimo jiné i čeština, na výběr ze 2ks, za kapacitu baterií neručím.Více foto Vám na vyžádání pošlu mailem.Obsah balení a ceny:1/ telefon, pouzdro na baterii (vhodné na repasi), nabíječka bez kabelu do 220V (lze v obchodech zakoupit za cca. 20,-Kč), nové nepoužité pouzdro, cena: 1750,-Kč2/ telefon, baterie, nová nepoužitá nabíječka orig. Sony Ericsson CMT-10, nová nepoužitá CL nabíječka (do auta) orig. Sony Ericsson CLA-11, instalační CD, navíjecí data kabel s redukcí na Ericsson T28, přídavná klávesnice Ericsson na psaní SMS, nové nepoužité pouzdro, manuály krabice, cena: 4.500,-Kč.Máte možnost si přikoupit:a/ novou baterii -druhovýroba za 500,-Kčb/ novou baterii orig.Ericsson za 1.000,-Kč - PRODÁNOc/ nový kryt (flip) za 150,-Kč.Samostatně příslušenství neprodávám, pouze při zakoupení telefonu z této inzerce (nový flip máte možnost si samostatně zakoupit z mé jiné inzerce za 250,-Kč).Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70-100,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150-200,-Kč zaslat předem(za 200,-Kč-balík do ruky), jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praze 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji.Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenami, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
1 750 Kč
Praha
TOPNOUT
Mobilní telefon Archos Smartphone
 • Nové
 • Komerční

Mobilní telefon Archos Smartphone

Mobilní telefon Archos Smartphone Barva: černá Fotoaparát: ano Kapacita uložiště: jiná Konstrukce: dotykový Operační systém: Android Blesk: ano Čtečka otisků: ano Dual sim: ne NFC: ano Paměť RAM: jiná Podpora paměťové karty: ne Technologie displeje: jiná Typ displeje: dotykový odporový Hmotnost [g]: 1 Kapacita baterie [mAh]: 1 Model: Smartphone Rozlišení fotoaparátu [Mpx]: 1 Šířka [mm]: 1 Tloušťka [mm]: 1 Úhlopříčka displeje [palce]: 1 Výška [mm]: 1 Konektivita: Wi-Fi, bluetooth, GPS Podporované sítě: GPRS Stav zboží: Dobrý Nelze otestovat Lehce použité Chybí podstatná část - baterie Funkční baterie: neobsahuje baterii Funkční blesk: netestováno Funkční bluetooth: netestováno Funkční displej: netestováno Funkční fotoaparát: netestováno Funkční GPS: netestováno Funkční mikrofon: netestováno Funkční nabíjení: netestováno Funkční reproduktor: netestováno Funkční sluchátko: netestováno Funkční všechna tlačítka: netestováno Funkční wi-fi: netestováno Lze zapnout: ne Resetováno do továrního nastavení: ne Stav displeje: dobrý Stav těla: dobrý, mírně poškrábané, mírně znečištěné Zboží si můžeme předat: po platbě předem na můj bankovní účet Vám zboží zašlu Balíkem do ruky od České pošty anebo Vám zboží pošlu na dobírku Balíkem do ruky od České pošty
1 509 Kč
Hradec Králové
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatní.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí