Inzerce služeb

 • TOP
 • Soukromý

Nebankovní konsolidace půjček

Praha
14.06.2011
Jste přeúvěrovaní? Máte mnoho úvěrů, půjček a drahých kreditních karet, a výše všech měsíčních splátek je pro Vás už neúnosná? Rádi byste doplatili všechny své nevýhodné úvěry a půjčky a měli tak úvěr pouze jeden, a to s možností natáhnout dobu splatnosti tak, aby měsíční splátka byla co nejnižší? Úrok srovnatelný s bankovní americkou hypotékou! Specializujeme se na klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Nenahlížíme do bankovního registru, nepožadujeme placení nesmyslných poplatků! Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku neplatí! Dále u nás neplatíte žádné poplatky a nevoláte na žádná čísla s vysokými tarify, jako tomu bývá u některých konkurenčních firem! Půjčit si můžete až 80% hodnoty vaší nemovitosti, přičemž peníze můžete použít naprosto na cokoli dle vašich potřeb. Část můžete využít na doplacení všech nevýhodných půjček, část např. na rekonstrukci nemovitosti a zbytek na nové vybavení domácnosti či kanceláře. Je to jen na vás. Můžete si např. koupit i nové auto, nastartovat vaše podnikání, atd. Případné exekuce na vaší nemovitosti vyplatíme za vás! Umíme se postavit i na druhé místo v pořadí, např. za bankovní hypotéku. Splátky si můžete nastavit doslova na přání. Pokud například chcete doplatit úvěr za rok (např. z prodeje jiné nemovitosti), ale po celou dobu úvěru chcete být finančně zatíženi co nejméně, můžeme vám nastavit splácení pouze úroku, nebo i pouze poloviny úroku. A celý úvěr můžete splatit klidně až za rok, nebo dle domluvy. V případě zájmu stačí vyplnit formulář na našich webových stránkách (viz odkaz). Do 24 hodin Vám zavoláme na naše náklady! Kompletní zajištění půjčky je pro všechny naše klienty ze strany naší společnosti zcela ZDARMA! Více informací (vč. nezávazné on-line žádosti) najdete na našich www stránkách (viz odkaz níže - pod více info).
 • TOP
 • Soukromý

Soukromý investor, který půjčuje opravdu všem

Praha
08.03.2022
Jsem soukromý investor, který opravdu půjčuje své peníze všem bez rozdílu. Není to ani nebankovní společnost, ani banka. Jsou to opravdu moje peníze, které mohu nabídnout za velmi rozumných podmínek. Registrace nebo vymáhání by neměly být překážkou. I za těchto skutečností vás mohu schválit. Snadná organizace, rychlá platba, sjednocení půjčky, žádné zbytečné diskuse. Pokud máte zájem o solidní obchod se skutečným soukromým investorem, neváhejte mě kontaktovat, jsem vám k dispozici 24 hodin denně. E-mail : veradlouha001@gmail.comWhatsApp : 737 844 314 Děkujeme za pochopení !
 • TOP
 • Soukromý

Odhad nemovitosti on-line zdarma

Praha
13.12.2021
Nechcete platit předem odhad nemovitosti, aniž byste měli 100 % jistotu, že bude vaše žádost o úvěr schválena? Všem našim klientům nabízíme on-line odhad nemovitosti zcela zdarma! Více informací (vč. nezávazné on-line žádosti) najdete na našich www stránkách (viz odkaz níže - pod více info).
 • TOP
 • Soukromý

Nabídka spolupráce pro stavební firmy

Praha
25.01.2022
Dovolujeme si vám nabídnout naše služby, které vám přivedou nové zákazníky. Již 25 let s námi spolupracuje několik stavebních firem a různých řemeslníků (podnikatelů), kterým naše služby zajišťují stabilní přísun klientů. Jedná se o zcela nové klienty, kteří vás dosud nekontaktovali, i když vaše služby potřebují, a to z důvodu nedostatku finančních prostředků. Těmto zájemcům zajistíme potřebné finanční prostředky na (nejen) rekonstrukci jejich nemovitosti. Pokud se někteří z těchto klientů bojí dalšího finančního zatížení jejich rodinného rozpočtu, např. mají-li již jiné úvěry, které pro ně nejsou výhodné, vyplatíme je! Poskytujeme až 70 % hodnoty nemovitosti. Tuto výhodnou nabídku si můžete, jako další doplňkovou službu pro vaše zákazníky, umístit na vaše webové stránky, a to s lákavou informací, že je tato služba pro vaše klienty ze strany vaší firmy zcela zdarma! My vám následně za každého doporučeného klienta vyplatíme provizi de facto pouze za tip. Odměnu za tip vám z celkové výše vyplaceného úvěru vyplatíme za každého vašeho zákazníka, který nám bude doporučen vaší společností, a to bez ohledu na to, jakou část peněz na co využije. Námi nabízená neúčelová americká hypotéka je poskytována bez nahlížení do registrů a bez placení jakýchkoli poplatků. Je tedy ideální mj. i pro zájemce, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu žádat o úvěr v bance, nechtějí platit odhad nemovitosti předem atd. Vaše firma tak získá mnohem více klientů, vč. těch, kteří nyní nemají na rekonstrukci dostatek finančních prostředků. Více informací najdete na našich webových stránkách (viz odkaz níže - pod více info). Na fin. trhu působíme již 30 let.
 • TOP
 • Soukromý

Půjčka bez registrů na rekonstrukci bytu, domu

Praha
31.10.2022
Potřebujete zrekonstruovat váš byt či dům, ale banky se k vám otočily zády? Obraťte se s důvěrou na nás! Nebankovní úvěr od nás můžete využít nejen na potřebnou rekonstrukci, ale část třeba i na nové vybavení vaší domácnosti či kanceláře apod. Můžete si však i doplatit jiný úvěr, který je pro vás nevýhodný. Je to jen na vás, přičemž nám nemusíte dokládat, na co byly peníze využity. Případný negativní zápis v bankovním či nebankovním registru není u nás v žádném případě důvodem k zamítnutí žádosti!
 • TOP
 • Soukromý

velmi seriózní nabídka půjčky.

Plzeň-jih
11.10.2022
Nabízíme rychlé a bezpečné půjčky.Naše půjčky jsou dostupné všem bez rozdílu. Kdokoli, kdo je v naléhavé finanční nouzi, nás může kontaktovat a získat půjčku ihned za dobrých podmínek. Naše půjčky jsou jednoduché a rychlé. Kontaktujte nás a získejte půjčku, kterou potřebujete. Garantujeme rychlé a profesionální jednání. Pro více informací o této půjčce nás prosím kontaktujte na: E-mail .
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Finance od soukromé osoby

Olomouc
31.01.2023
Nabízím úvěr od soukromé osoby do 500.000 Kč bez zástavy nemovitosti, bez poplatků předem. Možnost volby více variant úvěru. Platí pro celou ČR. Řeším vyplacení exekucí, malých nebo nevýhodných půjček, či jakékoliv situace, kdy potřebujete půjčit. Nezávazná nabídka do emailu - vše vyřídíte elektronicky či telefonicky až do podpisu smlouvy. Nutné mít k dispozici nemovitost (byt, dům, garáž, pozemek, chata..) - ať už osobním vlastnictví nebo třetí strany. Možno kontaktovat zavoláním, SMS, E-mailem nebo dokonce přes aplikaci WhatsApp.S pozdravem,SvobodaTel: 736 465 796
 • TOP
 • Soukromý

nabídka půjčky za velmi zajímavou sazbu.

Praha
09.10.2022
Tváří v tvář vašim finančním problémům, vždy existují řešení. Tuto finanční nabídku obdržíte bez důkazu příjmu nebo hypotéky na majetek. Můžete to požádat bez závazku e-mailem a peníze budete mít do 24 hodin. Zařízení jsou bez důkazu užitečnosti. Požádejte 25 000 až 60 000 000 CZK s úrokovou sazbou 2% za celou dobu splácení. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně.
 • TOP
 • Soukromý

Vedení účetnictví

Praha
21.01.2023
Podnikáš a nebaví tě si pořád hlídat kdy, kam, kolik máš platit? Nesnášíš komunikaci s úřady? Nemáš chuť se zdržovat vyplňování dokladů? Tak tohle je možnost jak se nejenom těchto povinností zbavit ??Mám volnou kapacitu pro vedení účetnictví/daňové evidence a proto bych Vám ráda touto cestou nabídla své služby. Zpracovávám:=>Identifikované osoby k DPH( Uber, Bolt, Onlyfans, apod.),=>Dph, KH, SH, =>registrace u OSSZ, ZP,=>DPFO,DPPO, silniční daň =>mzdy a další…Pracuji v programu Pohoda. V případě zájmu mě kontaktujte na emailu: ucetni.kp@gmail.com
 • TOP
 • Soukromý

Velmi spolehlivé financování všeho druhu

Praha
20.09.2022
Dnes vám mohu poskytnout rychlé a spolehlivé financování. Kolik potřebujete a jak dlouho vám bude trvat splacení. Odpovězte mi na výše uvedené informace.Poznámka: úroková sazba je 5%. Můžete si vybrat mezi 1-20 lety spláceníDěkuji a přeji krásný den.
 • TOP
 • Soukromý

Zaručená půjčka zdarma

Praha
19.10.2022
Získejte podnikatelskou nebo osobní půjčku bez doložení příjmu a 100% zdarma během několika hodin. Tato nabídka je reálná a zdarma. neváhejte kontaktovat. Už mám spoustu zákazníků, pospěšte si, než už nebude volné místo.
 • TOP
 • Soukromý

rychlá a spolehlivá nabídka půjčky.

Bratislava
11.10.2022
Nabízíme rychlé a bezpečné půjčky.Naše půjčky jsou dostupné všem bez rozdílu. Kdokoli, kdo je v naléhavé finanční nouzi, nás může kontaktovat a získat půjčku ihned za dobrých podmínek. Naše půjčky jsou jednoduché a rychlé. Kontaktujte nás a získejte půjčku, kterou potřebujete. Garantujeme rychlé a profesionální jednání. Pro více informací o této půjčce nás prosím kontaktujte na: E-mail .
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Rekonstrukce bytů, domů, koupelny, kuchyně...

Most
08.02.2023
Provádíme REKONSTRUKCE bytů, chalup, chat, koupelen, wc, voda, elektro, pokládka plovoucích i vinylových podlah, montáže kuchyní a dalšího nábytku. Jsme pojištěni na zodpovědnost, faktura samozřejmostí nebo dohodou. Slevy na materiál!
 • TOP
 • Soukromý

V případě platební neschopnosti vám dáváme možnost získat u nás půjčku do 24 hodin

Hlinsko
21.10.2022
Rychlá a bezpečná nabídka půjčekNabízíme osobní a profesionální půjčky pro nemovitosti, firmy atd. z 50 000 Čechů na 400 000 000 Čechů. s nízkou úrokovou sazbou 2%. Naše půjčky jsou jednoduché a rychlé. Výše měsíční platby a pevná úroková sazba silně závisí na povaze, výši a délce trvání úvěru. Doba splácení od 12 měsíců do 360 měsíců a více. Dostupnost výše úvěru do 2 dnů zajištění důvěrnosti je jednoduché, rychlé a 100% zaručené. a naše forma
 • TOP
 • Soukromý

LÉTO NA JACHTĚ...

Brno-venkov
08.11.2020
Řidičák na motorový člun (9.770 kč), nebo kompletní balíček s plachetnicí (12.770 kč), moře v ceně, 16+
 • TOP
 • Soukromý

Půjčka na cokoliv

Pardubice
03.01.2023
Nová půjčka od soukromého investora v několika variantách. Úvěr lze zajistit bez zástavy do 600.000 Kč, vyšší částky se zástavou nemovitosti. Registry nezkoumáme, exekuce není překážkou. Peníze můžete použít na cokoliv bez prokazování účelu úvěru. Vysoce schvalovatelný produkt, velká šance na jeho získání. Úvěr umíme zajistit po celé ČR, úvěrovou smlouvu obdržíte nejdříve emailem k prostudování, předem neplatíte žádné poplatky. Zažádejte si o potřebnou částku, délku a výši splátky a my Vám připravíme nabídku na míru.
 • TOP
 • Soukromý

Peníze k zapůjčení zde:

Cheb
13.01.2023
Půjčka mezi jednotlivci: nabídky peněžních půjček od soukromého finančního investora nebo soukromého věřitele. Přímá diskuse s věřitelem, rychlé podmínky půjčky, které mají být splněny. Získejte financování za méně než 2 hodiny.
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Potřebujete půjčit, kontaktujte nás:

Kolín
02.02.2023
Pro všechny, kteří potřebují půjčku, nás kontaktujte a sdělte nám svůj přesný požadavek. Probereme to s vámi a najdeme vám řešení půjčky přizpůsobené vaší situaci. Půjčka se uzavírá mezi jednotlivci.
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Jste v insolvenci, potřebujete půjčku, kontaktujte nás

Chomutov
29.01.2023
Dobrý den, paní a Pane.Jsem soukromý věřitel, který nabízí bezpečné, rychlé a garantované půjčky ve výši 50 000 až 80 000 000 Kč všem vážným občanům, kteří potřebují finanční pomoc, za rozumnou úrokovou sazbu 2%.Takže mě neváhejte kontaktovat, jsem k dispozici 24/24
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Úvěr se zástavou nemovitosti, vyplacení exekucí, výkup nemovitostí

Praha
31.01.2023
Nabízíme financování pro podnikatele a právnické osoby. Bez nahlížení do registru. Peníze na podnikání, sloučení a konsolidaci úvěrů, vyplacení exekucí. Financování se zástavou nemovitosti až do výše 50 mil. Kč. Zpětný leasing nemovitostí. Úroková sazba od 12% p.a. Vyplňte formulář na našem webu www.nonstopcapital.cz a my se vám obratem ozveme.
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Úvěr pro podnikatele a právnické osoby

Praha
30.01.2023
Nabízíme podnikatelský úvěr, pro OSVČ a právnické osoby. Splatnost 1-5 let, až do výše 250.000 Kč. Bez nahlížení do registru. Peníze na podnikání, sloučení a konsolidaci úvěrů, vyplacení exekucí. Financování se zástavou nemovitosti až do výše 50 mil. Kč. Zpětný leasing nemovitostí. Úroková sazba od 12% p.a. Vyplňte formulář na našem webu www.nonstopcapital.cz a my se vám obratem ozveme.
 • TOP
 • Soukromý

OPRAVY ŘÍDICÍCH JEDNOTEK NAKLÁDNÍCH AUTOMOBILŮ SCANIA MAN MERCEDES DAF VOLVO RENAULT ...

Ostrava
28.11.2022
A0014460936/001 – EBS WABCO MERCEDESA0004464054/002 - ACM MERCEDES0486106133 , A0014460036 – EBS KNORR MERCEDES21982568-P06 – PALUBNÍ POČÍTAČ VOLVO FH4A0034467602/001 – CPC MERCEDES21855942-P04 - FCIOM RENAULT/VOLVOA0624470540 – MCM MERCEDES1879960, 1008110308 - COO7 SCANIADC13148, 9233210, 2620000 – ŘJ SCANIA S881.25806-7113, 4462100070 - ZBR MAN0281020067 – ŘJ MANA0004462749 – RADAR MERCEDES2385081 – OPC5 SCANIA81.25805-7141 - PTM MAN9180467, 2040484 – AC SCANIA20739270-P01 - VOLVO POČÍTAČ FH2013285 REV 0 - ŘJ DAF E6..A MNOHO DALŠÍCH!!Vítkovícká 3083/1702 00 Ostrava- Mor. Ostrava+420 731171212tech-line.bartline@ seznam.czBartLine Automotive s.r.o.Naší partneři v ČR: Fesh Fesh Group, ČSAD, ČSAD Logistik, Kar Group.Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Služby.