Inzerce služeb

 • TOP
 • Soukromý

AKompas Brno rychlá nebankovní půjčka úvěr bez zástavy i se záznamem v registru a po insolvenci

Brno
14.11.2016
Neplaťte žádné poplatky a ani za volání! AKompas Brno nabízí bezhotovostní i hotovostní rychlou nebankovní půjčku - úvěr zcela bez poplatků i pro klienty se záznamem v registru. Nabízíme také půjčku a úvěr hotově na ruku i převodem na účet po insolvenci - po skončení insolvence, tj. půjčky a úvěry pro klienty s řádně ukončenou insolvencí. Námi nabízené půjčky a úvěry v hotovosti i na účet jsou bez zástavy i bez ručitele a jsou určené pro zaměstnance , důchodce i podnikatele ( levná půjčka - úvěr i bez příjmu jen na občanský průkaz ( OP ) i pro začínající OSVČ - živnostníky , s.r.o. , a.s. s IČ min. 3 měs., až 300 000 Kč až na 5 roků bez zástavy, bez ručitele, bez manželky - manžela). Námi nabízená zaměstnanecká, seniorská i podnikatelská živnostenská půjčka a úvěr Vám bude vyplacena do 24 hodin převodem na účet nebo ihned v hotovosti v naší kanceláři. U nás se nesetkáte se žádnými skrytými poplatky! Bližší informace o úvěru a půjčce se dozvíte ihned při tel. s naším úvěrovým poradcem.
 • TOP
 • Soukromý

Nebankovní konsolidace půjček

Praha
14.06.2011
Jste přeúvěrovaní? Máte mnoho úvěrů, půjček a drahých kreditních karet, a výše všech měsíčních splátek je pro Vás už neúnosná? Rádi byste doplatili všechny své nevýhodné úvěry a půjčky a měli tak úvěr pouze jeden, a to s možností natáhnout dobu splatnosti tak, aby měsíční splátka byla co nejnižší? Úrok srovnatelný s bankovní americkou hypotékou! Specializujeme se na klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Nenahlížíme do bankovního registru, nepožadujeme placení nesmyslných poplatků! Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku neplatí! Dále u nás neplatíte žádné poplatky a nevoláte na žádná čísla s vysokými tarify, jako tomu bývá u některých konkurenčních firem! Půjčit si můžete až 60% hodnoty vaší nemovitosti, přičemž peníze můžete použít naprosto na cokoli dle vašich potřeb. Část můžete využít na doplacení všech nevýhodných půjček, část např. na rekonstrukci nemovitosti a zbytek na nové vybavení domácnosti či kancelář. Je to jen na vás. Můžete si např. koupit i nové auto, nastartovat vaše podnikání, atd. Případné exekuce na vaší nemovitosti vyplatíme za vás! V případě zájmu stačí vyplnit formulář na našich webových stránkách (viz odkaz). Do 24 hodin Vám zavoláme na naše náklady! Kompletní zajištění půjčky je pro všechny naše klienty ze strany naší společnosti zcela ZDARMA! Více informací najdete na našich www stránkách (viz odkaz).
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Práce pro pečvatlelky

Brno-venkov
27.07.2020
Nechceme žádnou provizi !K seniorům do rodin v Bavorsku, Sasku a Bádensku hledáme pečovatelský personál s praxí v péči, němčina je nutná. Práce je na čes. nebo slov. živnost, A1. Poradíme se vším, nástup a turnus po dohodě. Plat je 2000 - 2400 eur na měsíc čistého. Volejte, pište !
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Betonové jímky - Septiky - Nádrže na vodu , velikosti od 4m3 do 12m3 - 100% vodotěsný - Po celé ČR

Karviná
26.07.2020
Cena v oznámení o žumpy 8m3 - 21000 KčNaše společnost je dlouhodobým výrobcem vzduchotěsných betonových nádrží pro komunální odpad, dešťovou vodu. Naše betonové septiky vyrábíme v mnoha velikostech a variantách podle požadavků zákazníka – Podívejte se na naši kompletní nabídku betonových žumpy.Zajišťuje přepravu pomocí HDS (jeřáb) a instalace v připravené ražbě po celé České republice.Nádrže mají úplnou dokumentaci: TECHNICKÉ SCHVÁLENÍ “ITB”, Národní hygienický ústav, technický design, prohlášení o shodě, 2 letá záruka!Septik je zaručeně vodotěsný, odolný a vydrží vám dlouho.Všechny naše výrobky jsou certifikované a technicky osvědčené.Doprava od 3000 Kč záleží na vzdálenosti.Prosim zavolejte na telefonní číslo odpovím na všechny vaše otázky.
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

LEVNÉ VYKLÍZENÍ A STĚHOVÁNÍ

Praha
23.07.2020
Zajišťujeme kompletní služby v oboru vyklízení a stěhování, zajistíme Vám stěhování různých prostorů jako jsou byty, domy, firmy, provozovny, kanceláře a další. Stěhování těžkých břemen - pianina, klavíry, trezory, stroje a podobně. Montáže/demontáže nábytků, různých regálu, sezónních stánku či zahrádek. Vyklízení pozůstalostí, sklepy, půdy, firmy, obchody a podobně. Skladování v Našich čistých a řádně zabezpečených skladech. Disponujeme různými typy vozidel od dodávek, skříňových dodávek až po nákladní vozidla s hydraulickou plošinou či nákladní vůz s hydraulickou rukou. Autodoprava, stěhování a vyklízení po Praze i celé České Republice.Vše máme řádně pojištěno - pojištění se vztahuje jak na předměty, tak na zařízení stěhovaných prostorů a skladovacích prostorů.S Námi máte ZDARMA1 - Zapůjčení krabic ke stěhování2 - Likvidace použitých obalových materiálu3 - Najeté kilometry po Praze4 - Přistavení vozu k místu stěhování5 - Prohlídku a kalkulaciVíkendy a svátky - bez příplatkuStěhování do vysokých pater - bez příplatkuÚSPORA 21% NEJSME PLÁTCI DPH
 • TOP
 • Soukromý

Revize plynu obytného auta, karavanu a vestavby

Hradec Králové
12.11.2019
Provedeme revizi plynového zařízení pro váš- obytný vůz- karavan- vestavbuSoučástí revize je:- vizuální prohlídka- fotodokumentace- provedení zkoušky- vystavení revizního protokolu- samolepka s vyznačením platnosti revizeCena provedení revize ... 1.500 Kč bez DPH (1.815 Kč vč. DPH)Při zjištění závady navrhneme řešení a po dohodě závady odstraníme.Po domluvě za vámi můžeme i přijet ... 7,5 Kč/km bez DPH (9,1 Kč/km vč. DPH)
 • TOP
 • Soukromý

Levné responzivní weby + eshopy

Frýdek-Místek
01.02.2020
Nabízím komplexní službu tvorby a provozu responzivního webu, eshopu (1999,-Kč/rok). Podrobnosti, včetně ceníku, popisu a možností, objednávky a td. naleznete na http://www.web999.cz
 • TOP
 • Soukromý

Manikúra a Nehtová modeláž

Plzeň
03.06.2020
Nabízím služby manikúry a nehtové modeláže ve studiu v Tylové ulici 31. Cena nových gelových nehtů je 440,-, doplnění 390,-. Dělám i klasickou manikúru, P-Shine, gel lak, Shellac, atd.
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

111 Stěhování Praha a okolí - Stěhujeme i do ciziny

Praha
30.07.2020
Nabízíme levné STĚHOVÁNÍ po Praze,celé ČR včetně Mezinárodního stěhování.Stěhujeme od menších zakázek až po velké firmy.Prohlídka technika ZDARMA.
 • TOP
 • Soukromý

Izolaterské a klempířské práce

Jaroměř
26.05.2020
Nabízíme naše služby které zahrnují izolaterské a klempířské práce. Hydroizolace provádíme jak PVC folií tak i asfaltovými pásy. Realizujeme všechny ploché a mírně šikmé střechy. Dále terasy, balkony, v pochozí PVC folii a nebo pokládkou dlažby na terče. Jezírka, bazény, všechny druhy zemních izolací spodních staveb: proti vlhkosti, tlakové vodě, radonu.Kompletní výroba a montáž všech klempířských prvků (žlaby, svody, parapety, atiky atd.)Dále nabízíme natěračské práce stávajících klempířských prvků tak i celých plechových střech, drobné zámečnické a zednické práce.Naše služby nabízíme po celém Východočeském kraji.
 • TOP
 • Soukromý

zemní práce=Bobcat ,Minibagr, KONTEJNER

Teplice
18.03.2019
vše kolem vašich nemovitostí+ sítě a přípojky/základy/ Bazény/ jímky a drenáže+ teren.ůpravy- svahování, cesty a odstavné plochy...Odvoz a dovoz materiálu /přistavení KONTEJNERU/možno naložení i skládka//++ štěrk (1-5t) dle potřeby ++ po Dohodě možno kdekoliv ++ !!
 • TOP
 • Soukromý

Zajistíme půjčku se zástavou i druhou v pořadí

Olomouc
31.03.2020
Jedná se o nebankovní úvěr, kdy umožňujeme i zástavu nemovitosti druhou v pořadí a ani exekuce nebo dražba pro nás nejsou překážkou. Vaši situaci řádně posoudíme a řešení navrhneme zdarma. K našim klientům přistupujeme individuálně, a proto lze výšku splátky a délku úvěru nastavit podle Vašich reálných možností a potřeb. Tento úvěr je vhodný také k vyplacení nevýhodných půjček. Vhodné pro zaměstnance i podnikatele.
 • TOP
 • Soukromý

Podnikatelský úvěr na investice, provoz, výstavbu aj.

Olomouc
11.07.2020
Úvěry zajišťujeme právnickým i fyzickým osobám, a to na provoz, výstavbu, navýšení výroby, investice, zásoby, úhradu pohledávek aj. Základem naší služby je rychlé zpracování, individuální přístup a profesionální řešení. Tel. 736 490 078
 • TOP
 • Soukromý

Nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti

Olomouc
06.04.2020
Umožňujeme i zástavu druhou v pořadí a ani exekuce nebo dražba pro nás nejsou překážkou. Vaši situaci posoudíme a řešení navrhneme zdarma. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, a proto lze výšku splátky a délku úvěru nastavit podle Vašich možností a potřeb. Tento úvěr je vhodný také k vyplacení malých nevýhodných půjček. Pokud se jedná o poplatky, tak žádné poplatky předem neplatíte. Celý proces Vám také podrobně vysvětlíme. Vhodné je pro zaměstnance i podnikatele. Tel. 736 490 078
 • TOP
 • Soukromý

Oddlužení Vaší nemovitosti

Olomouc
09.07.2020
Pokud je Vaše nemovitost zatížena nevýhodnou zástavou, exekucí, dražbou nebo už nezvládáte splácet malé půjčky, jsme schopni tyto záležitosti velmi rychle a profesionálně vyřešit za Vás. Možnost zástavy i druhé v pořadí. Veškeré dluhy za Vás vyplatíme a zajistíme dlouhodobý úvěr zajištěný Vaší nemovitostí. Vzhledem k tomu, že ke každému klientovi přistupujeme individuálně, nastavíme i délku úvěru a splátku podle Vašich potřeb a možností. Pokud jde o poplatky, tak žádné poplatky předem neplatíte. Vaši situaci posoudíme a řešení navrhneme zdarma. Celý proces Vám podrobně vysvětlíme. Úvěry řešíme pro zaměstnance i podnikatele. Tel. 736 490 078. Více info na: www.dako-finance.cz
 • Nové
 • Soukromý

Expres nabídka do 24 hod.

Brno-venkov
03.08.2020
Vyplácím finanční pomoc od 25 000 Kč do 5 000 000 Kč, bez poplatků a skrytých háčků. Jednoduše si z pohodlí domova požádáte o nezávazné posouzení a ihned dostanete praktickou nabídku, kterou neodmítnete. Na osobní schůzce se domluvíme podle vašeho volného času a finance můžete mít už do 24 hodin na svém bankovním účtu. Žádejte kdykoliv na emailové adrese.
 • Nové
 • Soukromý

Konsolidujte nevýhodné půjčky

Praha
03.08.2020
Nabízím konsolidace toho co už nechcete dále splácet, protože je to nevýhodné. Potýkáte s vysokou splátkou, kterou nestačíte splácet, nebo neúnosným úrokem, který se vám nevyplatí? Nabízím mnohem lepší podmínky a splátku, na kterou dosáhnete se svými příjmy. Zajistím přátelskou komunikaci a rychlý přístup ke každé žádosti. Pro případnou nabídku a další informace, mi napište na email.
 • Nové
 • Soukromý

Bezpečné finanční úvěry

Chomutov
03.08.2020
Rychlý a spolehlivý finanční úvěr bez zástavy nemovitosti a bez nutnosti ručitele, výhodné podmínky poskytnutí, nízká úroková sazba fixovaná po celou dobu splácení. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Tento úvěr můžete využít také na sloučení vašich závazků do jednoho výhodnějšího. Víc informací získáte na emailu.
 • Nové
 • Soukromý

hodinový hotel & wellness

Praha
03.08.2020
Milenecký azyl v Praze - je místo, kam je možné utéci na chvíli před každodenní rutinou, užít si romantiku s drahou polovičku či milenkou, a okořenit si tak Váš vztah, ba zkusit něco nového. Také zde můžete relaxovat třeba ve vířivce a zapomenout na veškeré starosti. azyl pro milence pronajímáme po celé Praze, v centru i blízkém okolí. Naší silnou stránkou je absolutní diskrétnost, rychlé jednání a spokojenost zákazníka. Čisté, útulné apartmány. Příznivé ceny již od 499 Kč. 24/7hodinový hotel i.p. pavlovahodinový hotel praha 2milenecký azyl lublaňskámilenecký azyl praha i.p. pavlovamilenecký azyl praha 2azyl pro milence i.p. pavlovaazyl pro milence praha 2
 • Nové
 • Soukromý

Praktický úvěr pro ČR

Děčín
03.08.2020
Nabízím nebankovní úvěr dostupně každému občanovi ČR, s možností předčasného splacení bez sankcí. Zde můžete žádat od 25 000 Kč do 250 000 Kč, bez prokazování příjmů ze zaměstnání či podnikání, dále od 300 000 Kč do 900 000 Kč, třeba na konsolidaci vašich nevýhodných pohledávek, nebo od 1 000 000 Kč do 5 000 000 Kč na nový domov a to bez zástavy a ručitele. Vaši nezávaznou žádost prověřím, na emailové adrese.
 • Soukromý

Firemní finance

Přerov
02.10.2019
Factoring pohledávek, úvěry firmám, OSVČ od 200 t.- do 100mil.Kč 4 měsíce -20let bankovní s kombinaci Covit 3, nebankovní,Investorský P2P financujem cokoliv.www.financepk.cz Tam kde jiní končí mi začínáme.
 • Nové
 • Soukromý

získat půjčku od OFSHORELOANS

Český Krumlov
02.08.2020
Jste propagátor projektu nebo vedoucí podniku.Hledáte financování nebo půjčky na zahájení projektů nebo rozšíření svého podnikání.OFSHORELOANS je k dispozici, aby vám pomohl vyřešit vaše problémy a zároveň vám poskytl finanční prostředky a pomohl vám ve vašich projektech podle vašich potřeb. Kontaktujte nás pro více informací.www.ofshoreloans.comHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Služby.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí