Inzerce služeb

 • TOP
 • Soukromý

Nebankovní konsolidace půjček

Praha
14.06.2011
Jste přeúvěrovaní? Máte mnoho úvěrů, půjček a drahých kreditních karet, a výše všech měsíčních splátek je pro Vás už neúnosná? Rádi byste doplatili všechny své nevýhodné úvěry a půjčky a měli tak úvěr pouze jeden, a to s možností natáhnout dobu splatnosti tak, aby měsíční splátka byla co nejnižší? Úrok srovnatelný s bankovní americkou hypotékou! Specializujeme se na klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Nenahlížíme do bankovního registru, nepožadujeme placení nesmyslných poplatků! Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku neplatí! Dále u nás neplatíte žádné poplatky a nevoláte na žádná čísla s vysokými tarify, jako tomu bývá u některých konkurenčních firem! Půjčit si můžete až 80% hodnoty vaší nemovitosti, přičemž peníze můžete použít naprosto na cokoli dle vašich potřeb. Část můžete využít na doplacení všech nevýhodných půjček, část např. na rekonstrukci nemovitosti a zbytek na nové vybavení domácnosti či kanceláře. Je to jen na vás. Můžete si např. koupit i nové auto, nastartovat vaše podnikání, atd. Případné exekuce na vaší nemovitosti vyplatíme za vás! Umíme se postavit i na druhé místo v pořadí, např. za bankovní hypotéku. Splátky si můžete nastavit doslova na přání. Pokud například chcete doplatit úvěr za rok (např. z prodeje jiné nemovitosti), ale po celou dobu úvěru chcete být finančně zatíženi co nejméně, můžeme vám nastavit splácení pouze úroku, nebo i pouze poloviny úroku. A celý úvěr můžete splatit klidně až za rok, nebo dle domluvy. V případě zájmu stačí vyplnit formulář na našich webových stránkách (viz odkaz). Do 24 hodin Vám zavoláme na naše náklady! Kompletní zajištění půjčky je pro všechny naše klienty ze strany naší společnosti zcela ZDARMA! Více informací (vč. nezávazné on-line žádosti) najdete na našich www stránkách (viz odkaz níže - pod více info).
 • TOP
 • Soukromý

Odhad nemovitosti on-line zdarma

Praha
13.12.2021
Nechcete platit předem odhad nemovitosti, aniž byste měli 100 % jistotu, že bude vaše žádost o úvěr schválena? Všem našim klientům nabízíme on-line odhad nemovitosti zcela zdarma! Více informací (vč. nezávazné on-line žádosti) najdete na našich www stránkách (viz odkaz níže - pod více info).
 • TOP
 • Soukromý

Soukromý investor, který půjčuje opravdu všem

Praha
08.03.2022
Jsem soukromý investor, který opravdu půjčuje své peníze všem bez rozdílu. Není to ani nebankovní společnost, ani banka. Jsou to opravdu moje peníze, které mohu nabídnout za velmi rozumných podmínek. Registrace nebo vymáhání by neměly být překážkou. I za těchto skutečností vás mohu schválit. Snadná organizace, rychlá platba, sjednocení půjčky, žádné zbytečné diskuse. Pokud máte zájem o solidní obchod se skutečným soukromým investorem, neváhejte mě kontaktovat, jsem vám k dispozici 24 hodin denně. E-mail: veradlouha001@gmail.comWhatsApp : 732886702Děkujeme za pochopení !
 • TOP
 • Soukromý

Nabídka spolupráce pro stavební firmy

Praha
25.01.2022
Dovolujeme si vám nabídnout naše služby, které vám přivedou nové zákazníky. Již 15 let s námi spolupracuje několik stavebních firem a různých řemeslníků (podnikatelů), kterým naše služby zajišťují stabilní přísun klientů. Jedná se o zcela nové klienty, kteří vás dosud nekontaktovali, i když vaše služby potřebují, a to z důvodu nedostatku finančních prostředků.Těmto zájemcům zajistíme potřebné finanční prostředky na (nejen) rekonstrukci jejich nemovitosti. Pokud se někteří z těchto klientů bojí dalšího finančního zatížení jejich rodinného rozpočtu, např. mají-li již jiné úvěry, které pro ně nejsou výhodné, vyplatíme je! Poskytujeme až 70 % hodnoty nemovitosti. Tuto výhodnou nabídku si můžete, jako další doplňkovou službu pro vaše zákazníky, umístit na vaše webové stránky, a to s lákavou informací, že je tato služba pro vaše klienty ze strany vaší firmy zcela zdarma! My vám následně za každého doporučeného klienta vyplatíme provizi de facto pouze za tip. Odměnu za tip vám z celkové výše vyplaceného úvěru vyplatíme za každého vašeho zákazníka, který nám bude doporučen vaší společností, a to bez ohledu na to, jakou část peněz na co využije. Námi nabízená neúčelová americká hypotéka je poskytována bez nahlížení do registrů a bez placení jakýchkoli poplatků. Je tedy ideální mj. i pro zájemce, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu žádat o úvěr v bance, nechtějí platit odhad nemovitosti předem atd. Vaše firma tak získá mnohem více klientů, vč. těch, kteří nyní nemají na rekonstrukci dostatek finančních prostředků. Více informací najdete na našich webových stránkách (viz odkaz níže - pod více info). Na fin. trhu působíme již 30 let.
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Až 16 000 Kč zdarma na 30 dní

Brno-venkov
17.06.2022
Ověření nebankovní poskytovatelé, vše pod licencí ČNB Až 30.000,- online bez telefonátů Až 16 000 Kč zdarma na 30 dní Sloučení půjček až 600.000,-https://rychlopujcka.eu/
 • TOP
 • Soukromý

Půjčka ihned a zdarma až do 250 000,- kč (Rychlopůjčka)

Praha
17.05.2022
U nás máte peníze do minutky a to 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Schvalujeme 91% žádostí. Stačí si vybrat, kolik si potřebujete půjčit, a pak vyplnit formulář s žádostí. Ozveme se vám během pár minut a peníze máte na účtu ihned.Nevadí nám ani drobné záznamy v registrech, toto je ideální půjčka pro každého, kdo potřebuje peníze na krátkou dobu nebo delší dobu. S touto půjčkou máme nejlepší zkušenost i díky vysokému schvalování žádostí. Díky našemu partnerství získáte půjčku do 16 000 Kč a na 30 dní úplně zdarma. Poskytujeme půjčky až do 250 000,- Kč na jak dlouho budete chtít.Vše naleznete zde: www.pujckadominutky.czHezký den Pavla
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Kredit pro všechny

Blansko
25.06.2022
Již žádné potíže se získáním úvěru.S cebec-group zadávejte své požadavky a získejte své kredity volně.Naše webové stránky: https://cebec-group.com/
 • TOP
 • Soukromý

Zadejte Váš požadavek na půjčku od soukromých investorů, vše řešíme velmi rychle.

Praha
05.06.2022
Půjčky se zástavou nemovitosti. Úrok od 4,9%. Splatnost až 30 let. Až do 90% ceny nemovitosti. Vše velmi rychle.Příjmy a registry neřešíme. Poplatky předem nepožadujeme. Předčasné splacení máte zdarma.Nemovitost může být Vaše nebo třetích osob.Můžete s námi i refinancovat, konsolidovat, vyřešit exekuce nebo oddlužit nemovitost zpětným leasingem.Vše on-line a velmi rychle: zadáte požadavek, dle zadaných parametrů vám vybereme vhodného investora, zašleme vám návrh smlouvy, pokud souhlasíte, smlouvu podepíšeme u notáře a vám vyplatíme peníze.Více informací a nezávaznou žádost najdete na cz-de-en.eu nebo klikněte na odkaz Více info ZDE, který najdete pod inzerátem.
 • TOP
 • Soukromý

Kolik úvěru potřebujete?

Praha
13.04.2022
Získejte rychlou, levnou a dostupnou půjčku ještě dnes a zdarma. Mohu vám poskytnout podnikatelskou půjčku a osobní půjčku. Řekni mi jen částku, kterou potřebuješ?
 • TOP
 • Soukromý

DOSTUPNÉ FINANCOVÁNÍ

Brno-venkov
15.02.2022
Hrozí Vám dražba nebo Vám váznou na nemovitosti exekuce?? Tíží Vás úvěry od drahých věřitelů, které sotva stačíte splácet a platíte jen úrok?? Dokážeme velmi rychle zařídit zrušení dražby, vyplacení exekucí a vyplacení nevýhodných zástav. Zachráníme Vaši nemovitost z insolvence za velmi přijatelných podmínek. Umíme zařídit úvěr se zástavou i jen části nemovitosti (1/2, 1/4, 1/6 atd.)! Také umíme zařídit úvěr se zástavním právem ve druhém pořadí za bankou! Dokážeme financovat i klienty s horšími registry, poskytujeme úvěry až do 80% odhadní ceny Vaší nemovitosti!!! Jako jedni z mála umíme i úvěry na fyzickou osobu (není podmínkou být OSVČ). Úvěr můžete mít s úrokem už od 8% p.a. a splácet jak jistinu, tak úrok!!Exkluzivně nabízíme úvěr ať už na koupi nemovitosti, na odkoupení nemovitosti od soukromého investora nebo neúčelový a to až do výše 90% LTV s úrokem od 8% p.a. a proměnlivou výší splátek, které se dokáží přizpůsobit Vašim finančním možnostem!! Nabízíme i zcela bezkonkurenční možnost, kdy nemusíte měsíčně splácet ani korunu a můžete si tak zajistit uvolnění Vašeho rozpočtu!!Rovněž jsme zavedli zcela ojedinělý produkt DOHYPOTÉKA, se kterou můžete vyřešit chybějící finance při stavbě vaší nemovitosti. Od 1.6. spouštíme spolupráci s rakouskými bankami, které umí financovat nemovitosti v ČR se splátkou od 0,5% měsíčně z výše úvěru. To vše díky naší úspěšné a dlouhodobé spolupráci (od roku 2013) se všemi finančními domy v Česku a dále se soukromými věřiteli, kde umíme dosáhnout zdaleka nejlepších podmínek, což se nám potvrzuje dobrými ohlasy klientů. Neváhejte se na nás obrátit pro vypracování nabídky. Působíme na celém území České republiky.
 • TOP
 • Soukromý

Potřebujete peníze na podnikání nebo osobní použití?

Praha
13.03.2022
Potřebujete peníze na podnikání nebo osobní použití? Mohu vám to poskytnout velmi rychle a 100%. zástavu nepotřebujete. Kontaktujte mě ihned..jankrt1212@post.czJan
 • TOP
 • Soukromý

Řešení půjčky bez rychlého a vážného splácení za odvoz

Liberec
04.06.2022
Kredit musí být splacen, proto si před provedením ověřte své schopnosti. Každému, kdo to potřebuje, jsme nabídli řešení financování. Nabízíme půjčky bez jakékoli splátky. Nabízíme půjčky jakéhokoli druhu od 10 000 Kč do 10 000 000 Kč. Podejte žádostE-mail : leasautr@gmail.comWhatsapp (Rychlá odezva) : +420234708491
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Podnikatelská nezajištěná půjčka bez jakýchkoliv poplatků až 250 000 Kč po celé ČR

Praha
26.06.2022
Po schválení úvěru vám peníze zašleme nejpozději do druhého dne.Pro každého podnikatele. Stačí roční obrat nad 270 000 Kč – 22 500 Kč měsíčně.Vracíme až 103 000 Kč. Už po prvním roce splácení od nás získáte peníze zpět.Jednoduché vyřízení. Stačí Vám jen OP, platné IČ, bankovní účet a poslední 2 daňová přiznání.Nezajištěná podnikatelská půjčka, bez nutnosti zajištění movitého či jiného majetku.Kliknutím na odkaz Více info ZDE, najdete pod inzerátem, přejdete k vyplnění žádosti.
 • TOP
 • Soukromý

Půjčka - soukromý věřitel

Liberec
10.06.2022
Potřebujete rychle vyřešit své dluhy a vyčistit registry? Půjčka od soukromého věřitele až 500.000 Kč bez zástavy nebo se zástavou i více, Vám může pomoci problém vyřešit. Žádné velké papírování, solidní jednání, vyřízení po celé ČR. Pomůžeme Vám s vyplacením stávajících půjček či exekucí, jednání s věřiteli vyřídíme za Vás.
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Půjčky od nového soukromého investora

Plzeň
21.06.2022
Hledáte úvěr na splacení svých dluhů nebo potřebujete finanční výpomoc? Dokážeme pomoci i s exekucemi a jejich vyplacením, vyřešíme zesplatněné půjčky zachráníme Vám majetek před exekutorem. Neplatíte žádné poplatky předem. Volejte, pište, platí pro celou ČR.
 • TOP
 • Soukromý

Nová půjčka od soukromé osoby bez registrů

Jihlava
21.05.2022
Nová půjčka od soukromého investora v několika variantách. Úvěr lze zajistit na částky do 500.000 Kč možné zajistit bez zástavy, vyšší částky se zástavou nemovitosti. Registry nezkoumáme, exekuce není překážkou. Peníze můžete použít na cokoliv bez prokazování účelu úvěru. Vysoce schvalovatelný produkt, velká šance na jeho získání. Úvěr umíme zajistit po celé ČR, úvěrovou smlouvu obdržíte nejdříve emailem k prostudování, předem neplatíte žádné poplatky. Zažádejte si o potřebnou částku, připravíme Vám nabídku na míru.
 • TOP
 • Soukromý

Bez zástavy na cokoliv

Pardubice
15.05.2022
Máte spousty mikropůjček a potřebujete je splatit? Hledáte půjčku, která Vám všechny dluhy sloučí do jedné a ještě Vám ušetří peníze? Potřebujete úvěr bez zkoumání registrů a v všude Vás odmítli? Potom potřebujete půjčku od soukromé osoby, kterou Vám mohu zajistit. Neplatíte nic předem, garantuji diskrétní a solidní jednání. Půjčku zařídím po celé republice, nemusíte nikam jezdit. Jasné podmínky, férová smlouva, vše Vám pošlu předem k prostudování emailem.
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Půjčka od soukromníka bez poplatku předem

České Budějovice
23.06.2022
Potřebujete půjčit a všude Vás odmítají? Zaplatili jste poplatek za zprostředkování půjčky a peníze nikdy neviděli? Potřebujete vyplatit exekuci nebo spoustu malých půjček, platit jednu splátku a konečně normálně žít? Můžeme Vám pomoci a zajistit půjčku od soukromého investora. Žádné poplatky předem, solidní a diskrétní jednání. Komunikaci s věřiteli nechte na nás, vše za Vás vyjednáme. Působíme po celé ČR, nemusíte nikam daleko jezdit.
 • TOP
 • Soukromý

Půjčka od soukromého investora

Olomouc
07.06.2022
Hledáte půjčku od soukromého investora? Hledáte půjčku bez poplatků a záloh předem?Tak jste tu správně. Schválení žádosti již do 24 hodin.A co přesně nabízíme?Půjčku i úvěr pro OSVČ a firmy až od vy´še 10 000 000 Kč.Úvěr bez registrů a dokládání příjmu.Nutné vlastnit nemovitost, není však nutné jí ručit až do částky 1 000 000 Kč.Konsolidaci dluhů a vyplacení exekucí zajistíme za Vás.Přijedeme za Vámi po celé ČR.Peníze vyplácíme ihned po podpisu smlouvy.Žádost je zcela nezávazná a schválení již do 24 hodin. Pro více informaci nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu FinanceBezDluhu@gmail.com či na tel. číslo 736 465 796
 • TOP
 • Soukromý

Kurýr jídla pro platformu BOLT FOOD

Praha
07.06.2022
Do našeho týmu hledáme kurýry (food delivery)pro aplikaci BOLT Food!Staň se pánem svého času a pojď dělat rozvoz jídla přes aplikaci!Co potřebuješ?- potravinářský průkaz- minimální věk 18 let.- komunikativnost- spolehlivost- orientační schopnostPráce je možná na dohodu nebo OSVČ/S.R.O.mzda se odvíjí od vaší šikovnosti a počtu objednávekv průměru od 5000 CZK až do 15000 CZK týdně po odečtení provize!Je nutné mít- vlastní nebo pronajaté vozidlo!- motocykl- kolo- skútrV případě že nemáte potravinářský průkaz,kontaktujte nás. Vysvětlíme vám všechny podrobnosti a pomůžeme s vybavením! V případě, že jste členem 3. zemí a nemáte pobyt na ČR (trvalý nebo přechodný) není možné Vás zaměstnat.Více informací poskytnemePondělí až Pátek od 10-17hod.Flotilová provize od 5% (Časově omezeno)Tak neváhej a napiš nám! Vytvoříme ti registraci a pošleme podmínky spolupráce do emailu.
 • Nové
 • TOP
 • Soukromý

Půjčky se zástavou nemovitosti po celé ČR - dluhy, zástavy, exekuce vyřešíme

Praha
22.06.2022
Vlastníte nemovitost a potřebujete rychle peníze?Potřebujete refinancovat jeden nebo konsolidovat více nevýhodných úvěrů?Hrozí vám zabavení nemovitosti a potřebujete rychlé a účinné řešení?Pro více informací, vyplnění žádosti nebo kontaktování infolinky navštivte stránky zastavanemovitosti.eu nebo klikněte na odkaz Více info ZDE, který najdete pod inzerátem.
 • TOP
 • Soukromý

Půjčka - soukromý investor

Brno
10.06.2022
Potřebujete rychle vyřešit své dluhy a vyčistit registry? Půjčka od soukromého věřitele až 500.000 Kč bez zástavy nebo se zástavou i více, Vám může pomoci problém vyřešit. Žádné velké papírování, solidní jednání, vyřízení po celé ČR. Pomůžeme Vám s vyplacením stávajících půjček či exekucí, jednání s věřiteli vyřídíme za Vás.Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Služby.

Cookies
Soubory cookies a další technologie používáme pro optimalizace stránek i pro marketingové a propagační účely. Informace o Vašem používání našich webových stránek sdílíme také s našimi sociálními, reklamními a analytickými partnery. Kliknutím na „Rozumím a přijímám“ souhlasíte s našim používáním souborů cookies. Pro více informací navštivte nastavení o souborech cookies.