Jazykové kurzyPodobné inzeráty

Diplomové, bakalářské, doktorské, středosškolské práce
  • TOP
  • Soukromý

Diplomové, bakalářské, doktorské, středosškolské práce

Nabízíme pomoc s VŠ i SŠ pracemi. Můžeme pro Vás práci vypracovat nebo Vás jen mentorovat a poskytovat rady. Jsme tým 6 odborníků, kteří dokážou pokrýt široké spektrum oborů:- zpracov. 1- zdravotnictví/lékařství, farmacie, biologie, chemie, ekologie, výživa, psychologie, biofyzika- zpracov. 2 - sociologie, pedagogika, sociální práce, pedagogická psychologie, dějiny- zpracov. 3 - geografie, ekologie, klimatologie, statistika, geologie, politologie, bezpečnost- zpracov. 4 - ekonomie, management, marketing, IT, právo, business- zpracov 5 - průmysl (stavební, strojírenský, ...), zemědělství, automatizace,- zpracov 5 - cokoliv ostatního včetně jazykovědy, sportu, umění apod.Na jakémkoli tématu se lze domluvit. Pokud jsme oblast neuvedli, není problém, kolegové jsou zkušení, dokážou si s ní poradit. V praktické části vám vytvoříme metodiku, analýzu dat, dotazníky. Používáme různé stat. metody dle potřeby: korelační analýza, intervalové odhady, shluková analýza, regresní metody. Zdroje a citace Vám zpracijeme podle norem, třeba ISO 960, APA, ... Pracujeme velmi rychle, práce může být hotová i za týden, pokud je zapotřebí. Podle potřeby vystavujeme fakturu, smlouvu o dílo - to si určite sami. Po celou dobu jsme schonpi s Vámi podle potřeby neustále komunikovat mailem, telefonicky, SMS.Cena za práci se odvíjí podle náročnosti tématu, počtu stran, termínu. Na konci Vám uděláme 2 opravy zdarma.Příklady témat, které jsme zpracovávali: Analýza přeskoku skrčmo, Vztah klimatu a zemědělství v České republice, Komorbidity bipolární poruchy, BDNF jako faktor neuroplasticity u depresivních pacientů, Vztah jako závislost, Metody psychoterapie týraného dítěte, Firemní logistika dle Průmyslu 4.0, Ketaminová terapie u úzkostných pacientů, Tvorba investičního portfolia pomocí CAPM, Analýza generátorů pseudonáhodných čísel, Výživa pacientů s akutním selháním ledvin, Výchova ke zdraví na středních školách, Srovnání financování církevních institucí v ČR a na Slovensku, .
Cena dohodou
Valašské Meziříčí
Doučování a příprava na přijímací zkoušky na SŠ a víceletá gymnázia a na maturitní zkoušky
  • Soukromý

Doučování a příprava na přijímací zkoušky na SŠ a víceletá gymnázia a na maturitní zkoušky

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY:1. Nejedná se o skupinovou a obvykle zjevně neefektivní výuku, která jen opravuje chyby každého z 15 - 20studentů, ale každý student je naopak připravován individuálně, téměř jako podle individuálního tréninkového plánu, který je mu ušitý na míru.2. Každý student má vytvořen od října do března (pak je realizována skupinová simulace) vlastní harmonogram přípravy podle svého tempa, potřeb a možností.3. Příprava probíhá ve 3. turnusech. Vždy po 2 měsících. Od října do března. Jednotlivé turnusy jsou zaměřené na první seznámení s nedostatky a mezerami ve vědomostech, dále na posilování a trénování slabých stránek, dále na práci na čas a simulaci zkoušky a v neposlední řadě (cca 14 dní před zkouškami) i na samotné psychické přípravě žáka.PŘÍPRAVA NA MATURITNÍ ZKOUŠKY Z ČESKÉHO JAZYKLA A MATEMATIKY - v Centru mimoškolního vzdělávání a výchovy Karlovy Vary a Plzeň vám pomůžeme, úspěšně zkoušky zvládnout! Obojí příprava probíhá ÚČINNOU, NĚKOLIKAFÁZOVOU PŘÍPRAVOU NA SPOLEČNOU ČÁST MATURITNÍCH ZKOUŠEK FORMOU DIDAKTICKÝCH TESTŮ Z ČESKÉHO JAZYKA A MATEMATIKY, KTERÉ SE KONAJÍ 2.-5.5.2023, založenou na dlouholetém, moderním a individuálním přístupu k přípravě žáků na úspěšné zvládnutí maturitních zkoušek.
230 Kč
Karlovy Vary
Doučování angličtiny - věčné začátečníky, děti, matky v domácnosti i manažery...
  • Soukromý

Doučování angličtiny - věčné začátečníky, děti, matky v domácnosti i manažery...

Anglicky mluvím desítky let. Nejen jako součást komunikace  s obchodními partnery, taky jsem tam měsíce pobýval. I s pomocí metody Škola hrou jsem úspěšně  učil své známé, děti [dnes na 2. stupni ZŠ plynně mluví. (Komenský by měl se mne radost! ;) Uspěji i s Vámi. Má to jednu podmínku, na mnenezávislou . Měl/a byste sám mít větší zájem se zlepšit, než mám já. A já jej mám vždy velký. Taky tím Vaše peníze nevyjdou nazmar. Mojí odměnou je i vidět Vaše zlepšení. Protože bez angličtiny jste dnes ve světě (i když nevytáhnete paty z pod Řípu či Vyšehradu celý život) jako bez nohy. Je jedno, jakou máte anglickou učebnici - nebo chcete jen parťáka na mluvení, se širokým společenským a světovým obzorem. Na začátku si řekneme, co od doučování očekáváte, jaký máte cíl, řekneme na 3 či 6 měsíců? Klidně však i na každou hodinu. Je vás více - 2, 3, 4? I na tom se dá domluvit, sníží se tím Vaše cena za osobu. Může se jednat o (věčného) začátečníka, studenta/ku, maminku na MD, důchodce (cenu přizpůsobím) až po manažera(ku) potřebující obchodní fráze, připravit prezentaci, job interview, CV, mluvit na společenské téma. Nebo si jen chcete zvýšit sebevědomí při mluvě v hospodě s rodilým anglickým mluvčím? Máte jiný problém? Podíváme se mu na zoubek! Simply, We Together Troubleshoot It!
500 Kč
PrahaHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Jazykové kurzy.