Služby zdraví a krásaBAŇKOVÁNÍ - intenzivní certifikovaný KURZ BAŇKOVÁNÍ BRNO - 12.05.2023
  • Soukromý

BAŇKOVÁNÍ - intenzivní certifikovaný KURZ BAŇKOVÁNÍ BRNO - 12.05.2023

Praktický kurz Baňkování zaměřený na aplikace masážních baněk dle principů tradiční čínské medicíny, doplněný o vlastní poznatky a zkušenosti nasbírané ve škole čínské medicíny v USA a také v ČR a dále od skvělých lektorek MUDr. Doris Danielové a Zdeňky Jelínkové.Výuka zahrnuje práci na meridiánech (akupunkturních bodech), ukázky jednotlivých sestav pro dané obtíže.Naučíme se pracovat se skleněnými, umělohmotnými i silikonovými baňkami.Kurz baňkování je určen pro maséry a terapeuty, kteří znají základy čínské medicíny, případně i pro ty, kteří se o danou problematiku delší dobu zajímají a chtějí se naučit baňkovat.Počet osob pro výuku: 4-6, malá skupinka, kde se pracuje ve dvojicích a všichni se naučíte správně baňkovat a pochopíte souvislosti.Termín kurzu: 12.5.2023, 09:30 - 17:30Místo konání kurzu: Ondrova 12, Brno-KníničkyKurzovné: 2000,-Kč / os.S sebou: pohodlný oděv (pracovní), přezůvky, 1 malý a 1 velký ručník, pohodlné oblečení, psací potřeby a dobrou náladu ??Káva, čaj a vegetariánské občerstvení k dispozici na místě zdarma.PŘIHLÁŠKY E-MAILEM ( do 1.4.2023): Prosím odešlete e-mail na adresu: aurastudio@seznam.cz a uveďte Vaše jméno a datum narození (takto bude na certifikátu). Poté, co Vám bude volné místo potvrzeno se u kurzovného hradí předem záloha ve výši 1000,-Kč převodem na účet č. na účet Fio Banky: 2901027672/2010, do poznámky uveďte Vaše jméno a termín kurzu (plaťte až poté, co Vám bude rezervace místa v kurzu potvrzena). Zbytek kurzovného uhradíte hotově na místě. Potřebujete-li fakturu, napište mi prosím Vaše fakturační údaje do e-mailu, v tom případě je potřeba poslat úhradu celé částky kurzovného převodem. Všichni účastníci kurzu musí rozumět a hovořit česky/slovensky.RYCHLÝ KONTAKT:tel/sms/whatsapp/signal 605 104 913
2 000 Kč
Brno-venkov
TOPNOUT
Certifikovaný kurz Maderoterapie Brno - 9.6.2023
  • Soukromý

Certifikovaný kurz Maderoterapie Brno - 9.6.2023

Kurz TĚLOVÁ MADEROTERAPIE včetně manuální lymfodrenáže Maderoterapie je speciální masážní technika, která účinně pomáhá k odstranění či výraznému zmírnění celulitidy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů, které se provádí pomocí různých dřevěných pomůcek. Postižená místa se při této masáži prokrví, čímž se urychlí látková výměna a díky jemné stimulaci lymfatického systému se z těla uvolní nahromaděné toxiny. Podkoží se zbaví nerovností, čímž se zmírní efekt pomerančové kůže/ celulitidy.Maderoterapie pomáhá:- minimalizovat celulitidu a stimulovat lymfatický systém, urychlovat metabolismus.- redukovat objem v problematických partiích, zpevňovat je, zlepšit cirkulaci krve, tonus a napínat vrstvy kůže- aktivovat a regenerovat nervový systém, zlepšovat produkci elastinu, vitamínu E a kolagenu, které jsou nezbytné pro kvalitu pokožky, která se v průběhu let ztrácí.- uvolnit tělo i mysl a poskytnout jim relaxaci a harmonii.Počet osob pro výuku: 4-6 (malá skupinka a individuální přístup)Kurzovné: 8800,-Kč / os. Nejbližší termín kurzu: 9.červen 2023, 09:30 -18:00 Místo konání kurzu: Ondrova 12, Brno-Kníničky V ceně kurzu (kompletně vše):- kombinovaná Maderoterapie (Kolumbijská maderoterapie - válečky, hladítko + Brazilská maderoterapie - dřevěné zvony) - seznámení se správnými masážními technikami, lymfatickým systémem a lymfodrenáží – teoreticky i prakticky- sada dřevěných pomůcek na maderoterapii- odborná skripta- certifikát o absolvování kurzuS sebou: pohodlný oděv (pracovní), přezůvky, prostěradlo, ručník, psací potřeby a dobrou náladu :) Káva, čaj a občerstvení k dispozici na místě.
8 800 Kč
Brno-venkov
TOPNOUT
Certifikovaný KURZ Masáž proti celulitidě BRNO - 27.05.2023
  • Soukromý

Certifikovaný KURZ Masáž proti celulitidě BRNO - 27.05.2023

Kurz Masáž proti celulitidě, lymfodrenáž, ozon. zábal - BRNOZveme Vás na kurz Masáž proti celulitidě, který zahrnuje speciální manuální tlakovou masáž, vakuovou masáž, uvolnění lymfatických cest a ozonový zábal, který výrazně stimuluje podkožní tukovou strukturu.Masážními kompresními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se jejich vstřebávání, podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové svaly, uvolňují se tukové buňky, dochází k vyhlazování kůže, rozrušení tukových buněk, strií a zmírnění či úplnému odstranění celulitidy, rychlé regeneraci a relaxaci.Poté se provede jemná ozónová masáž a aplikace aktivního ozonu.Počet osob pro výuku: 4-6, malá skupinka.Kurzovné: 2100,-Kč / os.Termín kurzu: 27.5.2023, 09:30 - 18:00Místo konání kurzu: Ondrova 12, Brno-KníničkyS sebou: pohodlný oděv (pracovní), přezůvky, prostěradlo, 1 malý a 1 velký ručník, psací potřeby a dobrou náladu ??Káva, čaj a občerstvení k dispozici na místě.Prosím odešlete e-mail na adresu: aurastudio@seznam.cz a uveďte Vaše jméno, titul, datum a místo narození (takto bude na certifikátu). U kurzovného se hradí předem záloha ve výši 1000,-Kč převodem na účet č. na účet Fio Banky: 2901027672/2010, do poznámky uveďte Vaše jméno a termín kurzu (poté, co Vám bude rezervace místa v kurzu potvrzena). Zbytek kurzovného uhradíte hotově na místě. Potřebujete-li fakturu, napište mi prosím Vaše fakturační údaje do e-mailu, v tom případě je potřeba poslat úhradu celé částky kurzovného převodem. Všichni účastníci kurzu musí rozumět a mluvit česky/slovensky.
2 100 Kč
Brno-venkov
TOPNOUT
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Zdraví a krása.