Mobilní telefony Sony Ericsson


Sony CMD-CD5 - historické telefony z r.2001 od 100,-Kč
  • Nové
  • Soukromý

Sony CMD-CD5 - historické telefony z r.2001 od 100,-Kč

Nabízím ze své sbírky mobilní telefony Sony CMD-CD5 z r.2001.Přístroje byly před vystavením do inzerce zkontrolovány, tři jsou funkční, na výběr ze 4ks, za kapacitu baterií neručím.Obsah balení a ceny:1/ telefon na opravu, případně na ND (po zapnutí píše: VAZBA NA SIM), bez baterie, cena: 100,-Kč2/ telefon funkční, baterie(bez potřebné kapacity), na výběr ze 2ks, cena: 350,-Kč/ks3/ telefon funkční, funkční baterie + nová nepoužitá baterie(nepodařilo se mně ji nastartovat), nabíječka, manuály, krabice (IMEI souhlasí s přístrojem), cena: 1.500,-Kč.Máte možnost si přikoupit:a/ nabíječku orig. Sony za 500,-Kčb/ CL nabíječku za 250,-Kč.Samostatně příslušenství neprodávám, pouze při zakoupení telefonu z této inzerce.Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70-100,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150-200,-Kč zaslat předem(za 200,-Kč-balík do ruky), jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praze 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji. Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenou, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
100 Kč
Praha
TOPNOUT
Sony CMD-Z5 - plně funkční telefony z r.2000 od 950,-Kč
  • Nové
  • Soukromý

Sony CMD-Z5 - plně funkční telefony z r.2000 od 950,-Kč

Nabízím ze své sbírky dnes již historické mobilní telefony Sony CMD-Z5 z r.2000, kdy stály v té době 23.000,-Kč, funkční, neblokované, na výběr ze 4ks, za kapacitu baterií neručím.Více foto Vám na vyžádání pošlu e-mailem.Obsah balení a ceny:1/ telefon, 2x baterie-KO(jedna vhodná na repasi), nabíječka s kabelem do zásuvky 220V, cena: 950,-Kč2/ telefon, baterie, stolní nabíječka s adaptérem a kabelem do zásuvky 220V, cena: 2.000,-Kč3/ telefon, baterie-již nemá potřebnou kapacitu, NOVÁ nepoužitá nabíječka Sony QN-2TC, cena: 2.000,-Kč4/ telefon, 2x baterie-z toho jedna funkční, stolní nabíječka s adaptérem a kabelem do zásuvky 220V, data kabel, sluchátka, český návod, záruční list, krabice(IMEI souhlasí s přístrojem), cena: 5.000,-Kč.Pozn.:v případě zájmu máte možnost si přikoupit:a/ novou nepoužitou nabíječku Sony QN-2TC za 1.000,-Kčb/ novou blikající anténu za 100,-Kčc/ nový flip za 250,-Kč.Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 150,-Kč(balík do ruky), a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 200,-Kč zaslat předem(balík do ruky), jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praze 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji. Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenou, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
950 Kč
Praha
TOPNOUT
Sony Ericsson K800i - mobilní telefony z r.2006 od 200,-Kč
  • Soukromý

Sony Ericsson K800i - mobilní telefony z r.2006 od 200,-Kč

Nabízím ze své sbírky plně funkční mobilní telefony Sony Ericsson K800i z r.2006.Přístroje byly před vystavením do inzerce zkontrolovány, 3ks jsou plně funkční, na výběr ze 4ks, za kapacitu baterií neručím.Více foto Vám na vyžádání pošlu mailem.Obsah balení a ceny:1/ telefon black s prasklým displejem, takže na opravu, případně na ND (vizuálně v super stavu), bez baterie a bez nabíječky, cena: 200,-Kč2/ telefon black bez češtiny, baterie, nabíječka, paměť. karta 512MB, sluchátka, cena: 750,-Kč3/ telefon black s češtinou, baterie, nabíječka, paměť. karta 1GB, HF bluetooth Sony Ericsson HBH-PV702, nové reproduktory Sony Ericsson MPC-60, nové nepoužité sportovní pouzdro na paži originál Sony Ericsson, cena: 1.500,-Kč4/ telefon bronze s češtinou, baterie, nabíječka, paměť. karta 512MB, data kabel, instalační CD, sluchátka(nejde jedna strana), český návod, krabice (IMEI souhlasí s přístrojem), cena: 1.500,-Kč.Máte možnost si přikoupit novou nepoužitou CL nabíječku (do auta) za 100,-Kč - samostatně neprodávám, pouze při zakoupení telefonu z této inzerce.Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70-100,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150,-Kč, jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praha 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji. Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenou, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
200 Kč
Praha
TOPNOUT
Sony Ericsson Z300i -
  • Soukromý

Sony Ericsson Z300i - "véčkové" mobilní telefony

Nabízím ze své sbírky mobilní telefony Sony Ericsson Z300i.Přístroje byly před vystavením do inzerce otestovány, jeden je plně funkční, druhý je určen na opravu, případně jako zdroj náhradních dílů.Telefony nabízím bez zadního krytu baterie, bez baterie a bez nabíječky.Ceny:1/ telefon na opravu (nezobrazuje displej-asi je vadný flex kabel, lze volat) bez jakékoliv záruky a možnosti vrácení peněz, cena: 150,-Kč2/ telefon plně funkční od operátora T-mobile (v tomto přístroji lze používat pouze SIM karty od tohoto operátora, případně od jeho virtuálních partnerů), cena: 250,-Kč.Máte možnost si přikoupit:a/ novou baterii za 150,-Kčb/ novou nabíječku za 100,-Kčc/ CL nabíječku (do auta) za 100,-Kč.Samostatně příslušenství neprodávám, pouze při zakoupení telefonu z této inzerce.Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150,-Kč zaslat předem, jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praha 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji. Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenou, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
150 Kč
Praha
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Sony.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí