Mobilní telefony Sony Ericsson


Sony CMD-CD5 - historické telefony z r.2001
  • Nové
  • Soukromý

Sony CMD-CD5 - historické telefony z r.2001

Nabízím ze své sbírky mobilní telefony Sony CMD-CD5 z r.2001.Přístroje byly před vystavením do inzerce zkontrolovány, tři jsou funkční, na výběr ze 4ks, za kapacitu baterií neručím.Více foto Vám na vyžádání pošlu mailem.Obsah balení a ceny:1/ telefon na opravu, případně na ND (po zapnutí píše: VAZBA NA SIM), bez baterie, cena: 100,-Kč2/ telefon funkční, baterie(bez potřebné kapacity), na výběr ze 2ks, cena: 350,-Kč/ks3/ telefon funkční, funkční baterie + nová nepoužitá baterie(nepodařilo se mně ji nastartovat), nabíječka, manuály, krabice (IMEI souhlasí s přístrojem), cena: 1.500,-Kč.Máte možnost si přikoupit:a/ nabíječku orig. Sony za 500,-Kčb/ CL nabíječku za 250,-Kč.Samostatně příslušenství neprodávám, pouze při zakoupení telefonu z této inzerce.Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70-100,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150-200,-Kč zaslat předem(za 200,-Kč-balík do ruky), jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praze 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenou, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
100 Kč
Praha
TOPNOUT
Sony CMD-Z5 - plně funkční telefony z r.2000
  • Nové
  • Soukromý

Sony CMD-Z5 - plně funkční telefony z r.2000

Nabízím ze své sbírky dnes již historické mobilní telefony Sony CMD-Z5 z r.2000, kdy stály v té době 23.000,-Kč, funkční, neblokované, na výběr ze 4ks, za kapacitu baterií neručím.Více foto Vám na vyžádání pošlu e-mailem.Obsah balení a ceny:1/ telefon, 2x baterie-KO(jedna vhodná na repasi), nabíječka s kabelem do zásuvky 220V, cena: 950,-Kč2/ telefon, baterie, stolní nabíječka s adaptérem a kabelem do zásuvky 220V, cena: 2.000,-Kč3/ telefon, 2x baterie (jedna již nemá potřebnou kapacitu), NOVÁ nepoužitá nabíječka Sony QN-2TC, cena: 2.000,-Kč4/ telefon, 2x baterie-z toho jedna funkční, stolní nabíječka s adaptérem a kabelem do zásuvky 220V, data kabel, sluchátka, český návod, záruční list, krabice(IMEI souhlasí s přístrojem), cena: 5.000,-Kč.Pozn.:v případě zájmu máte možnost si přikoupit:a/ novou nepoužitou nabíječku Sony QN-2TC za 1.000,-Kčb/ novou blikající anténu za 100,-Kčc/ nový flip za 250,-Kč.Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 150,-Kč(balík do ruky), a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 200,-Kč zaslat předem(balík do ruky), jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praze 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenou, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
950 Kč
Praha
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Sony.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí