Mobilní telefony Sony Ericsson

Sony Ericsson K800i - plně funkční mobilní telefony z r.2006
  • Nové
  • Soukromý

Sony Ericsson K800i - plně funkční mobilní telefony z r.2006

Nabízím ze své sbírky plně funkční mobilní telefony Sony Ericsson K800i z r.2006.Přístroje byly před vystavením do inzerce zkontrolovány, jsou plně funkční, na výběr ze 3ks, za kapacitu baterií neručím.Více foto Vám na vyžádání pošlu mailem.Obsah balení a ceny:1/ telefon black bez češtiny, baterie, nabíječka, paměť. karta 512MB, sluchátka, cena: 750,-Kč2/ telefon black s češtinou, baterie, nabíječka, paměť. karta 1GB, HF bluetooth Sony Ericsson HBH-PV702, nové reproduktory Sony Ericsson MPC-60, nové nepoužité sportovní pouzdro na paži originál Sony Ericsson, cena: 1.500,-Kč3/ telefon bronze s češtinou, baterie, nabíječka, paměť. karta 512MB, data kabel, instalační CD, sluchátka(nejde jedna strana), český návod, krabice (IMEI souhlasí s přístrojem), cena: 1.500,-Kč.Máte možnost si přikoupit novou nepoužitou CL nabíječku (do auta) za 100,-Kč - samostatně neprodávám, pouze při zakoupení telefonu z této inzerce.Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70-100,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150,-Kč, jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praha 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji. Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenou, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
750 Kč
Praha
TOPNOUT

Ericsson T10s - mobilní telefony z r.2000 od ceny 150,-Kč
  • Soukromý

Ericsson T10s - mobilní telefony z r.2000 od ceny 150,-Kč

Nabízím ze své sbírky mobilní telefony Ericsson T10 z r.2000, na výběr z 5ks - více foto Vám na vyžádání pošlu mailem.Přístroje byly před vystavením do inzerce zkontrolovány.Obsah balení a ceny:1/ telefon, nelze zapnout, baterie-bez kapacity na provoz, bez nabíječky, na výběr ze 4ks, cena: 150-300,-Kč/ks2/ telefon od operátora Eurotel (dnes O2) - v tomto přístroji lze používat pouze SIM karty od tohoto operátora a jeho virtuálních partnerů, baterie-bez kapacity, bez nabíječky, cena: 1.200,-Kč3/ telefon neblokovaný - RARITA - telefon má světle modře podsvícený displej, 2x baterie (z toho jedna funkční), nabíječka, přídavná QWERTY klávesnice, nová nepoužitá sluchátka Ericsson, klip, který se připevňuje na baterii, cena: 3.000,-Kč - PRODÁNO.V případě zájmu máte možnost si přikoupit nabíječku za 500,-Kč - nabíječku prodám pouze k funkčnímu telefonu z této inzerce, samostatně neprodávám!!!Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150-200,-Kč zaslat předem(za 200,-Kč-balík do ruky), jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praze 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji.Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.
150 Kč
Praha
TOPNOUT
Ericsson T28s z roku 1999 - funkční mobilní telefony
  • Soukromý

Ericsson T28s z roku 1999 - funkční mobilní telefony

Nabízím ze své sbírky mobilní telefony Ericsson T28s z r.1999.Přístroje byly před vystavením do inzerce zkontrolovány a otestovány, jsou funkční, v menu telefonů je mimo jiné i čeština, na výběr ze 2ks, za kapacitu baterií neručím.Více foto Vám na vyžádání pošlu mailem.Obsah balení a ceny:1/ telefon, pouzdro na baterii (vhodné na repasi), nabíječka bez kabelu do 220V (lze v obchodech zakoupit za cca. 20,-Kč), nové nepoužité pouzdro, cena: 1750,-Kč2/ telefon, baterie, nová nepoužitá nabíječka orig. Sony Ericsson CMT-10, nová nepoužitá CL nabíječka (do auta) orig. Sony Ericsson CLA-11, instalační CD, navíjecí data kabel s redukcí na Ericsson T28, přídavná klávesnice Ericsson na psaní SMS, nové nepoužité pouzdro, manuály krabice, cena: 4.500,-Kč.Máte možnost si přikoupit novou baterii: druhovýroba: 500,-Kč, orig.Ericsson: 1.000,-Kč - samostatně neprodávám, pouze při zakoupení telefonu z této inzerce.Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70-100,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150-200,-Kč zaslat předem(za 200,-Kč-balík do ruky), jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praze 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji.Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenou, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
1 750 Kč
Praha
TOPNOUT
Sony CMD-CD5 - historické telefony z r.2001 od 100,-Kč
  • Soukromý

Sony CMD-CD5 - historické telefony z r.2001 od 100,-Kč

Nabízím ze své sbírky mobilní telefony Sony CMD-CD5 z r.2001.Přístroje byly před vystavením do inzerce zkontrolovány, tři jsou funkční, na výběr ze 4ks, za kapacitu baterií neručím.Obsah balení a ceny:1/ telefon na opravu, případně na ND (po zapnutí píše: VAZBA NA SIM), bez baterie, cena: 100,-Kč2/ telefon funkční, baterie(bez potřebné kapacity), na výběr ze 2ks, cena: 350,-Kč/ks3/ telefon funkční, funkční baterie + nová nepoužitá baterie(nepodařilo se mně ji nastartovat), nabíječka, manuály, krabice (IMEI souhlasí s přístrojem), cena: 1.500,-Kč.Máte možnost si přikoupit:a/ nabíječku orig. Sony za 500,-Kčb/ CL nabíječku za 250,-Kč.Samostatně příslušenství neprodávám, pouze při zakoupení telefonu z této inzerce.Za nic neměním, poštovné při platbě předem činí 70-100,-Kč, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 150-200,-Kč zaslat předem(za 200,-Kč-balík do ruky), jinak již zboží neposílám.Osobní převzetí zboží je možné na trase Praze 5-Anděl - Hostivice.Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji. Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenou, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.
100 Kč
Praha
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Sony.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí