Stavba, dům, zahrada

Maringotka
  • Nové
  • TOP
  • Soukromý

Maringotka

Prodám nově postaveny Tiny house. Délka Tiny house je 8 m, šíře 2,6 m, výška 2,3 m. Tiny house je vhodný na celoroční bydlení komplet zateplená minerální vatou 100 mm. Použity parotěsné, paropropustné a střešní folie.Je stavěná s kvalitního přírodního materiálu . Plastová okna /zlatý dub / bílá .Francouzské balk dvere a vchodvé dveře zlatý dub/ bílá -plast.Předností je odvětrávaná fasáda. Mezi izolací a obkladem je vzduchová mezera, která zajišťuje komínovým efektem k proudění vzduchu a odvětrávání vlhkosti . V zimě minimálni únik tepla a v létě žádné přehřívání interiéru. Konstrukce stavební hranoly (100x50mm) Ošetřeno lignofix (ochrana dřeva proti plísni , houbám a dřevokaznému hmyzu) Kvalitní palubky typu AB o šířce 19 mm (ošetřeno kvalitní Lazurol 3. vrstvá ). Podlaha: sendvič -exterier- impregnovaná stavební prkna hydroizolace, interiér OSB desky 22mm.Střecha je nová ,plechová střešní krytina PROFI Alfa Zefir . Krytina je položena na roštu ze střešních latí pod kterými je střešní folie s odvětrávací mřížkou střechu staví kvalifikovaný pokrývač. Koupelna (WC, bojler , umyvadlo) odpady , přípojka vody ke kuchyňské lince. V koupelně je místo na sprchový kout . Práci provádí instalatér. Zaveden proud 220V, 6x zásuvka 3x světlo 4x venkovní světlo Práci provádí kvalifikovaný elektrikář ,je možné provedení revize. Při práci byly dodržovány veškeré normy a předpisy . Jsem vyučen v oboru truhlář mám letité zkušenosti se stavbou Maringotek. Odvoz můžem zajistit .Na vaše přání lze i postavit novou maringotku podle vašich představ lze upravit pozice oken,dveří,světel,zásuvek,vypínačů..Tine house stavíme v délkách 6-8m šířka 2.6, výška 2,3-2,9m. Většinou stavíme zhruba 5 týdnů .Při stavbě lze zasílat fotodokumentaci a nebo možnosti osobních prohlídek v průběhu stavby.
450 000 Kč
Praha-východ
TOPNOUT


Moderní Maringotka/Tiny house
  • Nové
  • TOP
  • Soukromý

Moderní Maringotka/Tiny house

Na přání zákazníka postavíme Tiny house na novém podvozku viz fota inzerátu Na přání lze upravit pozice oken, dveří,světel ,zásuvek ,vypínačů. Tine house stavíme v délkách 6-8m šířka 2.6, výška 2,3-2,9m. Konstrukce stavební hranoly (100x50mm) Ošetřeno lignofix (ochrana dřeva proti plísni , houbám a dřevokaznému hmyzu- Podlaha: sendvič -exterier- impregnovaná stavební prkna hydroizolace, interiér OSB desky 22mm.Kvalitní palubky typu AB Smrk o šířce 19 mm (ošetřeno Lazurol 3. vrstvá 3 nátěry ).Fasádní obkad můžem provést i v jiných variantách např. Sibiřský Modřín,který má vysou životnost. Střecha-plechová střešní krytina PROFI Alfa Zefir. Krytina je položena na roštu ze střešních latí pod kterými je střešní folie s odvětrávací mřížkou střechu staví kvalifikovaný pokrývač. Koupelna (WC, bojler , umyvadlo) odpady , přípojka vody ke kuchyňské lince. V koupelně je místo na sprchový kout- Práci provádí instalatér.Zaveden proud 220V, Práci provádí kvalifikovaný elektrikář, je možné provedení revize. Při práci byly dodržovány veškeré normy a předpisy- Jsem vyučen v oboru truhlář mám letité zkušenosti se stavbou Maringotek ,Tiny house a mobilheimu. Odvoz můžem zajistit. Tiny house většinou stavíme zhruba měsíc. Při stavbě lze zasílat fotodokumentaci a nebo možnosti osobních prohlídek v průběhu stavby.
Cena dohodou
Praha-východ
TOPNOUT
Obchodní prostory
  • TOP
  • Soukromý

Obchodní prostory

Nabízíme ke koupi komerční objekt nacházející se v Kuřívodech č.p. 702, pozemek na parcelest. 11 s přilehlým pozemkem (zastavená plocha a nádvoří 471 m2, ostatní plocha 3 627 m2, celkem: 4 098 m2).Přestavbou vznikla provozovna spediční firmy s technickým i sociálním zázemím, denní místností, kanceláří a odpočívárnou. Je zde několik místností využitelných jako sklad, dílna, a místnost pro fitness. Dále se zde nachází: 2x sprcha, 2x WC a sauna. Budova je napojena na veškeré inženýrské sítě (kanalizace, voda, elektřina).V roce 2021 byla dokončena rozsáhlá rekonstrukce, byly provedeny zcela nové rozvody sítí, opraveny povrchy stěn a položeny nové podlahové krytiny. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Objekt je řádně zateplený. Vytápění je řešeno přímotopnými, elektrickými panely, vše je připojené na levný proud. TÚV je z elektrických bojlerů.Pozemek je oplocený, 2x vjezdové brány s elektrickým pohonem. Celkovou výměru pozemku tvoří 2x stavební parcely.Objekt nabízí široké komerční využití, například bydlení, firemní zázemí, kanceláře, služby, autoopravna, pneuservis, internetový obchod atd...Nemovitost krom uvedených možností nabízí i dostatek prostoru pro vestavbu více bytových jednotek, či zřízení ubytovacích kapacit pro dlouhodobý pronájem jednotlivých lůžek, a to v celém objektu.Velká plocha střechy je ideální pro solární panely.Dálnice Mnichovo Hradiště (15 km), Mladá Boleslav (30 km), Praha (93 km), Liberec (50 km).
10 500 000 Kč
Česká Lípa
TOPNOUT

Držák na rostliny Riogoo Plant Stand
  • Nové
  • Komerční

Držák na rostliny Riogoo Plant Stand

Držák na rostliny Riogoo Plant Stand RIOGOO Plant Stand Retro Mid Century - Moderní rozšiřitelný držák rostlin Pro vnitřní i venkovní použití, až 12 palcový květináč Přírodní (jedno balení) Pěkný nástroj pro dekoraci: Tento stojan na dřeviny je vhodný pro kulatý květináč, jehož největší průměr je 12 ", větší než průměr 12 ", nelze s ním použít. Ideální pro zdobení vaší krásné rostliny, aby kontrastovala s bílým válcovým keramickým secím strojem, cementovým secím strojem nebo mosazným secím strojem. Nejnovější jedinečný design S rovnými dřevěnými nohami a úhledným hranatým designem, robustní a dobře postavený, s důrazem na funkčnost. Produktem naší společnosti je profesionální výroba a hot selling. Vysoce kvalitní materiál: bambusové přírodní dřevo. Dřevěný květináč se rozpadá, aby ležel rovně pro snadnější přepravu. Vzhledem k povaze dřeva může mít každá položka své vlastní jedinečné vlastnosti a jizvy. Velikost: výška stojanu na rostliny v polovině století je 15", vnitřní průměr je 12". Dobré pro vnitřní i venkovní použití a hodinky. Super snadná instalace 36,5 x 27,9 x 5,4 cm; 30 gramů Vyrobeno z masivního bambusu: Může snadno nést těžký květináč bez převrácení. Je tak uživatelsky přívětivý, že pro montáž nejsou potřeba žádné nástroje, takže každý, kdo nakupuje - domácí, zahradníci, návrháři interiérů nebo nadšenci rostlin, s ním bude mít tolik zábavy. Stav zboží: Výborný !!! Vyviklané nožky Plně funkční Lehce použité
423 Kč
Hradec Králové
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatní.