Nabídka služeb pro stavbu domu


Dřevostavby - sruby a roubenky. Nejnižší cena v EU.
  • Soukromý

Dřevostavby - sruby a roubenky. Nejnižší cena v EU.

Dřevěné domy z ručně hoblovaných kulatin a hranol za nejnižší cenu v Evropě.Stavíme: rodinné domy, chaty, sauny, altány, houpačky, dětské herní domky atd.Realizované projekty v Česku, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Libanonu, Rumunsku, Rusku, Ukrajině, Turecku atd.Navštivte naši stránku: ch.woodhome.clubNěkolik faktu které Vás donutí se zamyslet na stavbu dřevěného domu:Staví se rychleji než domy z cihly;Materiály jsou mnohem levnější;V dřevěném domě je vždy zdravá, relaxační a příjemná atmosféra;Možnost výstavby v jakémkoliv ročním období;Při stavbě se používají výhradně ekologicky šetrné materiály;Všechny naše sruby a roubenky jsou vyhotovené z Karpatské smrky;Připojení elektřiny neprovozujeme!Základ, instalatérské a topenářské potřeby pouze dohodou!CENÍK:1.Hruba stavbaSrubová stavba - 250 €/m2Roubená stavba - 270 €/m2Podkroví: -30%Balkon, terasa, okna, dveře, schody, obklady, střecha atd. Dohodou!2.Stavba na klíčSrubová stavba - 420 €/m2Roubená stavba - 440 €/m2Stavba na klíč zahrnuje: okna, dveře, kompletní vymalování, dřevěné obklady, falcované parkety, schody, tepelnou izolaci, střešní krytinu atd.V ceně:Dovoz na dohodnuté místo určení.Materiál.Veškerá ruční práce.Průměr kulatiny 20-25 cm.Průměr hranoly 15x15 cm.Zavolejte nám na telefonní číslo nebo kontaktujte nás mailem. Jsme pro Vás vždy k dispozici.
Cena dohodou
ZAHRANIČÍ - ostatní
TOPNOUT
Anhydritové a cementové podlahy, topení, izolace
  • Soukromý

Anhydritové a cementové podlahy, topení, izolace

Provádíme realizace anhydritových, cementových litých podlah, podlahového topení elektrického i vodního včetně izolací po celé ČR. Anhydritové podlahy jsou technicky nejvyspělejší generaci podlahové hmoty (betonu) pro vnitřní použití. Mají velkou pevnost v tahu za ohybu, kterou klasickým potěrovým betonem nikdy nedocílíte. Jsou nejžádanější hrubou podlahou. Díky svým vlastnostem se nejvíce používají pro podlahy s tepelnou izolací bez podlahového vytápění, nebo s tepelnou izolací včetně podlahového vytápění, kde dokonale obklopí trubky podlahového vytápění, nebo kabely el. podlahového vytápění. Dále se tato podlaha používá i pro vyrovnání stávající podlahy. Vyniká svou pevností a tepelnou vodivostí, kde zdaleka předčí betonovou podlahu. Tato anhydritová podlaha se provádí s rovinností 2mm/2m. Díky své pevnosti v tahu za ohybu se nemusí aplikovat v takové tloušťce jako betonová podlaha, tudíž se tolik nemusí zatěžovat stropy, nebo konstrukce objektu, kde je anhydritová podlaha aplikována.Kompletní skladba podlahy se většinou skládá: izolace, nebo kročejová izolace v patře + elektrické podlahové topení, nebo vodní podlahové topení + Anhydrit. Nabídku anhydritové podlahy Vám rádi vytvoříme po vyplnění formuláře na Našich www stránkách Provádíme:- realizace anhydritových litých podlah- realizace cementových litých podlah- dodání a pokládku tepelné a kročejové izolace: polystyren, vata, pěnobeton - dodání a montáž podlahového topení, elektrického i vodního- kompletní skladba podlahy = izolace, podlahové topení, anhydrit se zárukou na dodaný materiál 10 let Zakázky realizujeme po celé ČR.
Cena dohodou
Kolín
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Služby.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí