Garmin Fenix6S PRO Sapphire - RoseGold/BlackNylon Band (MAP/Music) + originální balení

9 000 Kč

Prodám - Garmin Fenix6S PRO Sapphire - RoseGold/BlackNylon Band (MAP/Music).
Koupeny 4/2020. Jako nové, nejsou vidět známky opotřebení.
Původní cena 21 990Kč. Součástí stylový řemínek, pro užívání i mimo spotovní aktivity.

Naprosto špičkové sportovní chytré hodinky s průměrnou výdrží 9 dní. Připojíte je přes Bluetooth, Ant+ a USB, dokážou zobrazit notifikace z mobilu, umí najít telefon, mají vibrace. Zvládají NFC platby s Garmin Pay. Jsou kompatibilní s Android i iOS. Displej o úhlopříčce 1.2" má rozlišení 240 x 240 pixelů, jsou vodotěsné 10 ATM. Zvládají záznam trasy, měření tempa, vystoupaná patra, intervalový trénink, výpočet kalorií. Mají krokoměr, gyroskop, kompas, výškoměr, akcelerometr, teploměr, oxymetr, GPS, senzor GLONASS i Galileo. Pouzdro je z oceli, řemínek silikonový a mají safírové sklíčko. Rozměry jsou 42 x 42 x 13,8 mm. Váží 61 g.

Velký barevný displej s úhlopříčkou 1.2"
Dlouhá výdrž na baterii (v režimu Battery Save až 34 dní)
Měření srdečního tepu a okysličení krve
Vodotěsné do 10 ATM
Bezkontaktní platby Garmin Pay - plaťte hodinkami
Automatické rozpoznání nehody a odeslání nouzové zprávy
Přehrávání hudby ze Spotify a Deezer s offline podporou
V paměti mapa celé Evropy, mapy golfových hřišť a zimní lyžařské mapy

Číslo inzerátu: 10442850
Místo: Slatina, Brno
Vložen: 22.5.2023
Zobrazení: 72019x výpis, 1575x detail
Možnost smlouvat: Ne
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  10442850  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2019, celkově inzeroval 11x
petr.korenek
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Ostatni

Chytré hodinky IOWODO R3PRO-Black
  • Komerční

Chytré hodinky IOWODO R3PRO-Black

Chytré hodinky IOWODO R3PRO-Black Kapacita úložiště: jiná Jazyk: anglický Model: R3PRO-Black Úhlopříčka displeje [palce]: 1.54 Chytré hodinky IOWODO, náramkové hodinky s monitorem spánku, krokoměr, ovládání hudby, vodotěsné 5 ATM, sportovní hodinky, fitness tracker, kompatibilní s monitorem srdečního tepu IOS Andorid, chytré hodinky pro muže a ženy Chytré hodinky IOWODO si můžete sami přizpůsobit, můžete si stáhnout aplikaci GloryFit APP, která vám umožní nahrát obrázek vašeho telefonu jako ciferník, existuje také řada krásných ciferníků, ze kterých si můžete vybrat, a také můžete zobrazit svá tréninková data v APP. Sportovní hodinky IOWODO, 5ATM vodotěsné do 50 m, lze nosit při koupání nebo plavání. Hodinky podporují 12 sportovních režimů, jako je plavání, běh, chůze, horolezectví atd. Zaznamenávají informace o vašem cvičení a generují zprávy, abyste si mohli lépe naplánovat každodenní cvičení. Mobilní GPS lze sdílet ve venkovním sportovním režimu pro záznam trasy vašeho cvičení. Tyto chytré hodinky dokážou přesně měřit vaši srdeční frekvenci v reálném čase. Poznamenejte si své tréninkové kroky, tréninkovou vzdálenost a spotřebu kalorií. Po usnutí si zaznamenejte dobu spánku a analyzujte kvalitu spánku. Všechna data lze zobrazit prostřednictvím hodinek a datové zprávy lze generovat v aplikaci GloryFit. SMS a SNS zprávy, Facebook, WhatsApp, Twitter, Instagram, Gmail atd. Když obdržíte upozornění, hodinky zobrazí tato upozornění v reálném čase, takže vám žádná zpráva neunikne. Hodinky mají také funkci ID volajícího, která dokáže odmítnout hovory Tyto chytré hodinky mají mnoho funkcí, jako je sledování srdečního tepu, sledování spánku, sledování cvičení atd., díky kterým může být váš život v
379 Kč
Hradec Králové
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatni.