Střenky Mauser HSC

1 900 Kč

Prodám originál dřevěné střenky na válečnou pistoli Mauser HSC, válečné vč. šroubků. Střenky mají patinu od nošení.

Číslo inzerátu: 10547452
Místo: Praha
Vložen: 30.3.2022
Zobrazení: 16560x výpis, 273x detail
Možnost smlouvat: Ne
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  10547452  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2018, celkově inzeroval 240x
dusanstetina
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Pistole

Pistole  KMR L-02 SPECTRA, Optic Ready, 9 mm Luger
  • TOP
  • Soukromý

Pistole KMR L-02 SPECTRA, Optic Ready, 9 mm Luger

Nová, puškařsky laděná a extrémně přesná zbraň, s kterou si střílení opravdu užijete. Při střeleckých soutěžích dokážete být přesnější a rychlejší díky skvělému vyvážení zbraně a systému BRS. Zbraň je schválena pro použití v závodech praktické střelby dle pravidel IPSC. Zbraň je vhodná také pro zážitkovou střelbu všech střelců, kteří ocení vysokou kvalitu zbraně a její hodnotu.Speciální výbavaDuralové pažbičky DotMatrix 3D s optimálkní texturou pro střelecký úchop zbraně.Cerakote barva „Burnt Bronze” na rámu zbraně.Odolný transportní kufr Nanuk 910 s kvalitní pěnou na míru zbraně, vhodný i pro leteckou přepravu optiky.Sada vratných pružin pro individuální ladění pistole.Speciální syntetický olej snižující tření a opotřebení.Čistící kartáčky v polymerovém pouzdru + Boresnake pro rychlé čištění hlavně.Základní popisTěžká 5“ flutovaná, leštěná hlaveň.BRS – „barrel ring“ systém – uložení hlavně v závěru.Rám z oceli, zhotovený CNC obráběním z plného polotovaru.Rozhraní Optic Ready (OR).Spoušťový mechanismus SA/DA.Široký kohout „competition“ SA/DARýhovaná, ocelová spoušť SA/DA, s krátkým „reset“ a regulací propadu.3x zásobník s kapacitou 17 ran.Duralový, nastavitelný hmatník zádržky zásobníku.Rozšířený hmatník levé pojistky. Plochý hmatník pravé pojistky.Světlovodná muška 1 mm.Výškově stavitelné hledí.Povrchová úprava závěru a rámu zbraně CERAKOTE.Návod na použití, záruční list (Záruka 2 roky, úplně nová nestřílená zbraň).Výrobce KMR PRECISION ARMS má bohaté zkušenosti při vývoji zbraní a speciálních doplňků, které dodává světovým výrobcům zbraní.Více: https://kmrarms.com/
55 900 Kč
Praha
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Pistole.