ODVOZ ŽELEZNÉHO ŠROTU ZDARMA za odvoz TOP

Za odvoz

Potřebujete uklidit zahradu, garáž, půdu či různý prostor? kontaktujte Nás a mi Vás zbavíme starého železo šrotu zdarma!

Odvoz železa, Praha a okolí.

Odvážíme:
železo plechy
barevné kovy
autobaterie
kabely
Pračky
Karmy
počítače a další...

Číslo inzerátu: 10631015
Místo: Praha
Vložen: 5.12.2022
Zobrazení: 19416x výpis, 272x detail
Možnost smlouvat: Ne
Stav věci: Použito
Více info: ZDE...
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  10631015  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2019, celkově inzeroval 7x
vyklizime-prahu
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Ostatní

MOJRA.CZ Online psychologická poradna – dětský psycholog
  • Soukromý

MOJRA.CZ Online psychologická poradna – dětský psycholog

Nevíte si rady s výchovou dítěte? Řešíte problémy ve škole, s učením? Nevíte jak připravit dítě na nástup do školy? Nemáte plán jak najít rytmus v novém školním roce? Rozvádíte se a neumíte o tom říct dětem? Skřípe vám vztah s puberťákem? Pomůžeme vám s řešením vašich problémů z pohodlí vašeho domova formou hovoru přes Skype, Viber, WhatsApp, Signal, Telegram, telefon nebo email. Nemusíte nikam cestovat, stačí mít funkční mobilní telefon nebo připojení k internetu. Díky online konzultacím nemusíte s dítětem nikam cestovat, s psychologem tak bude hovořit z prostředí, které je mu blízké.- 65 zkušených psychologů- Pomůžeme vám s řešením vašich problému, ať už řešíte cokoliv. Zavolejte na naši podporu, případně napište do chatovacího okna, nebo emailu a my vám rádi doporučíme psychologa, který se na danou problematiku specializuje. - 100% diskrétnost a anonymita- Krátké objednací lhůty (reálně do hodiny, někdy i do 15 minut). Psychologové dostupní od PO do NE i v odpoledních/večerních hodinách.- Konzultace v českém, slovenském, polském, anglickém, německém, francouzském, španělském, ruském, srbském, ukrajinském, italském a maďarském jazyce. Objednat konzultaci s dětským psychologem si můžete na našich stránkách https://mojra.cz/nasi-psychologove/detsky-psychologOnline psychologická poradna Mojra.cz www.mojra.czporadna@mojra.cz+420731226690
564 Kč
Praha
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatní.