BOERBOEL krásná brindle fenečka TOP

Cena dohodou

Nabízím brindle ( žíhanou) holčičku.
Nar.10.3.2022, 4měsíční, k odběru ihned, krásná holčička, typická nádherná hlava, pěkně stavěná, podsaditější, již přezubuje. Nejchoulostivější štěněcí období je tak vlastně za námi, holčička je samozřejmě čipovaná, vícekráte odčervená, má plné  očkování včetně  vztekliny. PP FCI, Slovakia Moloss Club. 
Iblís Little Magic  je velmi kontaktní, mazlivá, je chytrá, učí se rychle. Je temperamentní, hravá a
nebojacná. Na vycházkách chodíme  jak na vodítku, tak i na volno. Trénujeme základní povely, čistotné návyky - ty už máme zvládnuté.
Iblís je ze spojení Dora Puslica a Bruno Ballotada.
Dora Puslica, import Srbsko, úžasná mohutná žíhaná fena, nar.9.9.2019, temperamentní, kontaktní, chytrá, živá fena. Pochopitelně bude při návštěvě k vidění. Otec Jupiter Voice Veld, matka Bella Bellissima Mascot Millenium, FCI PP, uchovnění feny pod SK Moloss Club, u štěňat pro zájemce o chov je do budoucna možné uchovnění pod FCI nebo SABBS, ráda vše vysvětlím a pomůžu.
Ovšem k chovu noví majitelé nijak vázáni nejsou.
Dorinka- 1xBOB,1xCACIB, 4x výborná  2xCAC, 1x Best of Opposite sex
BRUNO BALLOTADA, tatínek štěňat, nádherný něžný obr, kontaktní, pro mě ideální vymodlené spojení.
Bruno Ballotada / Ballotada Vala Morghulis,  MB Bracco Kimbo/  chovný pes WKU-CZ, SABBS, FCI, 5xCAC, 3xCACIB, 4xBOB, 3xBIG, BIS, sytě hnědý pes s černou maskou, 72cm, 88kg, appraised 85%.
Veškeré info k odci - odkaz na fb odešlu samostatně, zde nelze uvést.
Více videjí a fotek miminek, ale i rodičů, prarodičů FB, IG pod BurbiSeb Hadi.
Návštěvy seriózních zájemců jsou vítány.
Upřednostňuji zájemce, kteří plemeno znají a  burbula mají nebo měli, případně zajemce , kteří mají zkušenost s jiným molossem.
Dnešní doba možná není příliš příznivá, ale burbulík je jak loajální člen rodiny tak i poctivý hlídač, mnohdy lepší než některá moderní zabezpečení.
Jakékoli dotazy rady zodpovím.

Číslo inzerátu: 10718641
Místo: Hradištko, Praha-západ
Vložen: 9.8.2022
Zobrazení: 8758x výpis, 424x detail
Možnost smlouvat: Ano
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  10718641  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2022, celkově inzeroval 4x
xxxhad
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Psi

ASTERIX K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VDĚČNÝ
  • Soukromý

ASTERIX K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VDĚČNÝ

Dá někdo šanci tomuto vděčnému chlupáčovi prožít alespoň část svého života v opravdovém domově? Věk: 8 let. Nar. 07/2013. Asterix je přátelský, milý a kontaktní pejsek. Na cizí lidi štěká a ohlašuje návštěvu. Je středně aktivní, vhodný do rodinného domu se zahradou, ale dokázal by se přizpůsobit i bydlení v bytě. Asterix miluje lidi a dobré jídlo. Je vděčný za pamlsky a nejvíc má rád masové konzervy. Asterix je spíše samotář, co se týče kontaktu s ostatními psy, doporučujeme ho do rodiny bez jiných pejsků. Asterix je vhodný k majitelům, kteří již mají zkušenosti s velkými psy.Připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy.Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu.Adopční poplatek 2.500 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci. U psích seniorů možnost dohody ohledně poplatku.Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha.Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.Kontaktní telefon: +421 918 799 176 nebo e-mail: inzeratypsikov2@gmail.com.
3 500 Kč
Praha
ŠTĚŇATA TIBETSKÉ DOGY
  • Soukromý

ŠTĚŇATA TIBETSKÉ DOGY

Jmenujeme se ANGZI KHANDROMA kluk, ASSAYI KHANDROMA kluk, a AQUIANG KHANDROMA, holčička,(tu poznate snadno, ma krasne hnede páleni)a jsme poslední ale největší a nejkrásnější z 13 sirotků.(naše maminka Khandroma,z ch. st. Strážce z Tibetu)nám zemřela při porodu a odkojili nás všechny děda s babi na lahvičkách)jsme čistokrevní, s Průkazem Původu a jsme z ch. st. Sázavský Brod. náš tatínek je INTERŠAMPION. Maminka výstavy výborná, krásná, mohutná fena.. Oba rodiče rtg kloubů bezvadné. jsme již k ODBĚRU!jsme vychovaní, chodíme na vodítku, jsme socializovaní, velmi přítulní, máme mohutné kostry, jsme prostě huňatí medvídci, černí s hnědými znaky.!!! NEJSME Z MNOŽÍRNY!!!byli jsme plánováni jako první a poslední stěňátka.je nám 3 měsíce a hledáme nový domov,abychom měli co hlídat.Hodně dětí, ostatních mazlíčků,hodné, laskavé a milující páníčky a zahradu. Jsme něžní a oddaní rodině a nejlepší hlídači,jaké můžete v současné nebezpečné době mít.jsme plně očkovaní, očipovaní, pravidelně odčervovaní, vymazlení.Máme očkovací průkazy a průkazy původu. Vyrůstáme od prvního dne uprostřed milující rodiny. milujeme malé děti a svoji rodinu, kočičky i pejsky. Chodíme již krásně na vodítku. Jsme už velcí a je čas vyletět z hnízda. Děda s babi si nechávají 2 psy, více by nás nezvládli. Můžete se na nás přijet denně podívat.Jílové u Prahy. NEJVÍCE ZÁLEŽÍ NA LASKAVÝCH RUKOU NOVÉHO MAJITELE A PODMÍNKÁCH PRO ŠTĚNĚ, PROTO CENA PŘI RYCHLÉM ODBĚRU DO MILUJÍCÍ RODINY K JEDNÁNÍ!!! ceny různé,od 14999Kc výše. posledni foto je maminka KHANDROMA.(světlý pejsek v povzdálí není na prodej, je náš vlastní!!!)
14 999 Kč
Jílové u Prahy
DOLLY K ADOPCI - PŘÁTELSKÁ, VDĚČNÁ, VHODNÁ K DĚTEM
  • Soukromý

DOLLY K ADOPCI - PŘÁTELSKÁ, VDĚČNÁ, VHODNÁ K DĚTEM

Věk: 8 měsíců. Nar.: 09/2021. Dolly je přátelská, milá a kontaktní fenečka zachráněná z osady na východním Slovensku. Je vděčná za každou pozornost a pohlazení. Má ráda společnost lidí. Je vhodná do rodiny s dětmi. Dolly je středně aktivní, vhodná do bytu i do rodinného domu. Ráda si hraje, jak s lidmi, tak se psími kamarády. Připravena na adopci - odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná. Bude kastrovaná. Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy. Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu. Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou. Adopční poplatek 2.500 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci. Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.Kontaktní telefon: +421 918 799 176 nebo e-mail: inzeratypsikov2@gmail.comFB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/
3 500 Kč
Praha
KAPITAN K ADOPCI - 1 ROK, PŘÁTELSKÝ, VHODNÝ K DĚTEM
  • Soukromý

KAPITAN K ADOPCI - 1 ROK, PŘÁTELSKÝ, VHODNÝ K DĚTEM

Věk: 1 rok. Nar.: 03/2021. Kapitan je mladý hravý aktivní pejsek. Líbilo by se mu v rodinném domku se zahradou, kde by se mohl dostatečně vyběhat, ale zvykl bys i v bytě v aktivní rodině. Kapitan má rád procházky, všechno nové ho zajímá. Je přátelský, milý a kontaktní. Kapitan je vhodný do rodiny s většími dětmi, pro sport, turistiku. Kapitan je kamarád s ostatními psy i fenkami.Připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy.Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu.Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou.Adopční poplatek 2.500 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci.Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha.Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.Kontaktní telefon: +421 918 799 176 nebo e-mail: inzeratypsikov2@gmail.comFB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/
3 500 Kč
Praha
ROKO K ADOPCI - HLEDÁ OPRAVDOVÝ DOMOV
  • Soukromý

ROKO K ADOPCI - HLEDÁ OPRAVDOVÝ DOMOV

Věk: 7 let. Nar. 03/2015. Roko je pejsek střední velikosti odebraný z případu týrání. Dosud nic dobrého nezažil, což se odrazilo na jeho chování. Roko na první pohled vypadá jako normální pes, těší se z pozornosti lidí, rád chodí na procházky. Ve stresových situacích ale špatně reaguje. Když zvedneme ruku, leká se, krčí se k zemi a snaží se na nás útočit. Stejně útočí například při očkování a v dalších situacích, kdy se cítí zahnán do kouta a v nebezpečí. Navzdory těmto jeho reakcím se mu snažíme najít domov, kde by mohl zažít konečně i něco hezkého. Roko umí být i přátelský, pokud ho do ničeho nenutíme. Celý život prožil venku přivázaný na řetězu, proto jej doporučujeme zejména do rodinného domu, kde by se mohl na zahradě konečně vyběhat. Roko by měl rád svůj klid. Když chce, příjde za lidmi, má rád hlazení a dobré jídlo. Roko není kamarád s jinými psy, proto ho doporučujeme ideálně jako jediného pejska. Časem by si uměl zvyknout i na fenku stejného vzrůstu. Roko je vhodný k majiteli, který má se psy zkušenosti se psy. Není vhodný do rodiny s dětmi.Připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy. Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu. Adopční poplatek 2.500 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci. Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.Kontaktní telefon: +421 918 799 176 nebo e-mail: inzeratypsikov2@gmail.comFB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/
3 500 Kč
Praha
CHUCK K ADOPCI - 1 ROK, PŘÁTELSKÝ, HRAVÝ, VDĚČNÝ
  • Soukromý

CHUCK K ADOPCI - 1 ROK, PŘÁTELSKÝ, HRAVÝ, VDĚČNÝ

Věk: 1 rok. Nar.: 07/2021. Chuck je mladý originální pejsek střední velikosti. Zpočátku byl plachý, dosud asi nebyl moc zvyklý na lidi. Po čase, kdy měl šanci poznat, že mu nikdo neublíží a může nám věřit, už je ale kamarádský a chtěl by si hrát. Chuck je středně aktivní, vhodný do rodinného domu i do bytu. Chuck je kamarád s ostatními psy i fenkami. Je vhodný do rodiny s většími dětmi, k začátečníkům i seniorům.Připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy.Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu.Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou.Adopční poplatek 2.500 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci.Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha.Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.e-mail: inzeratypsikov2@gmail.com
3 500 Kč
Praha
CHRISTA K ADOPCI - HLEDÁ DOMOV NEBO DOČASNOU PÉČI
  • Soukromý

CHRISTA K ADOPCI - HLEDÁ DOMOV NEBO DOČASNOU PÉČI

CHRISTA HLEDÁ URGENTNĚ DOMOV NEBO ALESPOŇ DOČASNOU PÉČI, ABY SE DOSTALA MIMO RUŠNÉ PROSTŘEDÍ ÚTULKU. Věk: 4 roky. Nar.: 10/2017. Christa je v útulku už rok a půl. Když došla, velice se bála. Bohužel v útulku není čas se jí věnovat a tak se ven z kotce dostala až teď na focení :-/ A zvládla to. Pro případné zájemce máme nachystané video. K lidem si musí postupně získat důvěru. Pokud by byla na klidnějším místě, kde není velký hluk, měla by konečně příležitost se cítit v bezpečí. S ostatními psy i fenkami vychází dobře.Připravena na adopci - odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy. Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu. Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou. Adopční poplatek 2.500 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci. Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.Kontaktní telefon: +421 918 799 176 nebo e-mail: inzeratypsikov2@gmail.comFB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/
3 500 Kč
Praha
ALI K ADOPCI - POHODOVÝ NO, MILUJE LIDI, VHODNÝ K DĚTEM
  • Soukromý

ALI K ADOPCI - POHODOVÝ NO, MILUJE LIDI, VHODNÝ K DĚTEM

TENTO KRÁSNÝ, VDĚČNÝ POHODÁŘ SI MOC PŘEJE SVŮJ DOMOV. Věk: 5 let. Nar.: 11/2017. Aly je přátelský a kontaktní NO, má velmi rád lidi. Aly je klidné povahy, je středně aktivní, vhodný do rodinného domu i do bytu. Je vhodný do rodiny s dětmi, k začátečníkům i seniorům. Aly je snášenlivý s pejsky i fenkami. I s kočkou :-) Odkaz na video:https://www.youtube.com/ watch?v=rVPEUmhRCRgPřipraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy.Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu.Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou.Adopční poplatek 2.500 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci.Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha.Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.e-mail: inzeratypsikov2@gmail.com
3 500 Kč
Praha
OZONE K ADOPCI - 1 ROK
  • Soukromý

OZONE K ADOPCI - 1 ROK

Věk: 1 rok. Nar. 12/2020.VIDEO: https://www.youtube.com/ watch?v=t4sKdtpRDdkOzone je roční fenka zachráněná z romské osady. Ze začátku byla velmi bázlivá, před lidmi se schovávala v boudě a odtud na ně štěkala. Teď už je více kontaktní, ale na novém místě se ještě může znova bát. Doporučujeme ji do rodiny bez dětí, kde mají zkušenosti s pejsky. Ozone je středně aktivní, vhodná do bytu i do rodinného domu. Ozone je snášenlivá s pejsky i fenkami.Připravena na adopci - odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná.Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy.Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu.Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou.Adopční poplatek 2.500 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci.Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha.Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.Kontaktní telefon: +421 918 799 176 nebo e-mail: inzeratypsikov2@gmail.comFB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/
3 500 Kč
Praha
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Psi.

Cookies
Soubory cookies a další technologie používáme pro optimalizace stránek i pro marketingové a propagační účely. Informace o Vašem používání našich webových stránek sdílíme také s našimi sociálními, reklamními a analytickými partnery. Kliknutím na „Rozumím a přijímám“ souhlasíte s našim používáním souborů cookies. Pro více informací navštivte nastavení o souborech cookies.