Masivní stůl se židlemi. D x Š x V 140cm, 80cm, 77cm.

2 800 Kč

Masivní stůl se židlemi. D x Š x V 140cm, 80cm, 77cm. (7ks). Možnost více kusů + 28 židlí. Dělané na zakázku! Cena je za set 1x stůl 4x židle (Viz foto). Pc. setu. 25000,- Vhodné do restaurace (hospoda). Chatu, chalupu. Velmi těžké! Praha a okolí mohu dovézt, na ceně dopravy se domluvíme.

Číslo inzerátu: 10746823
Místo: Háje, Praha
Vložen: 11.8.2022
Zobrazení: 3915x výpis, 158x detail
Možnost smlouvat: Ne
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  10746823  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2022, celkově inzeroval 28x
hospoda213
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Jídelní stoly

BISTRO STŮL ALEX DUO 120x68 laminovaná deska stolu
  • Soukromý

BISTRO STŮL ALEX DUO 120x68 laminovaná deska stolu

Novinkou v naší nabídce je mimořádně praktický bistro stůl ALEX DUO. Díky malým rozměrům je stůl ideálním řešením i pro ty nejmenší kavárny. Jeho největší výhodou je použitá základna, založená na dvou nohách spojených v základně. Celá základna je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem, díky níž je odolná proti poškrábání a poškození, díky čemuž si stůl udrží svůj vzhled po dlouhou dobu. Další základna zaručuje stabilitu celé konstrukce, která se pod tlakem nekývá, což významně ovlivňuje bezpečnost vašich hostů.Necháme vám k dispozici možnost výběru barvy svršku, jeho velikosti a tloušťky. Vrchní části všech našich stolů jsou vyrobeny z laminovaných desek SWISS KRONO, dostupných ve více než 120 barvách, které se vyznačují antibakteriálními vlastnostmi. Splňují normu ISO 22196: 2011, která byla potvrzena certifikátem. To znamená, že desky mají vlastnost, která brání množení mikroorganismů na povrchu desky.Konstrukce:- silný podstavec o rozměrech 69 x 39 cm zaručuje stabilitu bistro stůl ALEX DUO i při velkém zatížení- sloupek fi 76 mm byl navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolu a více prostoru pro nohy- Na výběr jsou vrcholy o tloušťce 18 mm nebo 28 mm- deska stolu zakončená hranou o tloušťce 2 mm, která zaručuje odolnost proti poškození a modřinámFunkčnost:- Základna je vybavena nastavitelnými plastovými nožičkami, díky nimž se základna při pohybu stolu nepoškodí, a také vám umožní upravit výšku stoluDodatečně:- 2letá záruka- vždy k dispozici na skladě- stoly jsou navrženy pro vlastní montáž, ke každému stolu přikládáme pokynyVýška 74/76 cmŠířka 60/68/70/80/90 cmDélka 120/138 cmHrúbka stolovej dosky 12/18/28/35 mmDoska stola laminované/ werzalit/ HPLTyp kavárnyVelkoobchod. Cena bez DPH.
2 286 Kč
Praha
KONFERENČNÍ STOLEK RESTAURACE LOFT 28MM 138x80
  • Soukromý

KONFERENČNÍ STOLEK RESTAURACE LOFT 28MM 138x80

Zástupcem loftového trendu na trhu restauračního nábytku je novinka z naší nabídky - restaurační stůl LOFT. Vyrobeno z kombinace dvou materiálů: ocelový rám základny černě lakovaný a silná horní část z SWISS KRONO laminovaná na obou stranách. Díky této kombinaci je model LOFT dokonalým doplňkem průmyslového a moderního interiéru. Rámová základna použitá v restauračních stolech LOFT zaručuje stabilitu celé konstrukce i při velkém zatížení, což je důležité v komerčních zařízeních, protože zajišťuje bezpečnost hostů při používání nábytku. Práškové lakování rámu zajišťuje dlouhodobou odolnost proti odštěpování a poškrábání, které by mohlo během používání nastat, díky čemuž si stoly po dlouhou dobu zachovají bezvadný vzhled. Rám je navíc vybaven speciálními nožičkami, které nejen poskytnou možnost nastavení a přizpůsobení se zemi, ale také sníží veškerý hluk vznikající při přesunu stolů. Deska stolu z laminované desky SWISS KRONO je k dispozici ve dvou tloušťkách: 28 mm a 36 mm. Široká škála barev vám umožní vybrat barvu desky ideálně pro vaše prostory. Nejdůležitější výhody našich restauračních stolů LOFT:- možnost výběru ze tří výšek a čtyř rozměrů- základna rámu zajišťující stabilitu stolu i při vysokém zatížení desky stolunastavitelné nohy- topy vyrobené ze SWISS KRONO laminované na obou stranách, dostupné ve dvou tloušťkách- 2letá záruka výrobce- Tabulky jsou určeny pro vlastní montážVýška 40 cmŠířka 80 cmDélka 80 / 138 / 160 / 180 cmMateriál rámu OceľHrúbka stolovej dosky 28mmDoska stola Obojstranne LaminovanáVelkoobchod. Cena bez DPH.
2 018 Kč
Praha
SKLÁDACÍ STOLY K-200 fi80
  • Soukromý

SKLÁDACÍ STOLY K-200 fi80

K-200 je typický praktický koktejlový stůl. Jeho skládací základna je dobře vyvážená, a proto je stůl stabilní a bezpečný. Má výšku 110 cm a stolní desky mají průměry od 70 do 90 cm. Stůl K-200 je sklopny. Přeprava a skladování jsou velmi pohodlné a zajišťují značnou úsporu místa. Naše nabídka zahrnuje obaly a ubrusy vhodné pro koktejlové stoly, které dodatečně zkrášlují jejich vzhled při banketách a konferencích.DESKA STOLU:- Stolní deska je vyrobena z vrstvené desky o tloušťce 18 mm- K dispozici ve 7 barvách z palety Stadard Palette je na vyžádání k dispozici více než 120 barev- Elegantní povrchová úprava s odolností proti mechanickému poškození hranou PVC o tloušťce 2 mm- Stolní desky jsou zpracovány s použitím moderních počítačem řízených strojů, které zajišťují přesnost obrábění a konečnou estetiku vysoké kvality- Hygene Certifcate, třída: E1KONSTRUKCE:- Robustní konstrukce z ocelových rámů s profilem 30x30 mm zajišťuje stabilitu- BEZ plastových prvků a pružin, které by se mohly snadno brzdit nebo použít- Patentovaný systém sklápění CLICK-CLACK chrání před samotným rozložením stolu- Rozkládání a skládání tabulek je snadné a nevyžaduje mnoho úsilí- Nastavení nožů vyrovnávání stolu z 0-15 mmDALŠÍ:- 4 roky záruka- Osvědčení o trvanlivosti REMODEX- Neustále k dispozici na skladě- Mohou být bezpečně přepravovány- Tabulky jsou lehké a odolné, což usnadňuje pohyb- Tabulky jsou určeny pro vlastní montážVýška 110 cmRám SkladacíMateriál rámu ocelHrúbka stolovej dosky 18 mmDoska stola Obojstranne LaminovanáTyp BanketovýPrůměr od 62 do 90 cmVelkoobchod. Cena bez DPH.
2 257 Kč
Praha
SKLÁDACÍ STOLY HK-800 fi180
  • Soukromý

SKLÁDACÍ STOLY HK-800 fi180

Kruhový stůl HK-800 je model, na kterém může pohodlně sedět šest až dvanáct lidí, v závislosti na zvolené velikosti. Stoly HK-800 jsou velmi silné a stabilní. Jejich kovová konstrukce je snadno sestavitelná a umožňuje praktické stohování stolu. Kulaté stoly jsou v dokonalém souladu se stylem události. Připravili jsme také širokou škálu ubrusů a drapáků, které by mohly být elegantní úpravou kulatých stolů.DESKA STOLU:- Stolní deska je vyrobena z vrstvené desky o tloušťce 18 mm- K dispozici ve 7 barvách z palety Stadard Palette je na vyžádání k dispozici více než 120 barev- Elegantní povrchová úprava s odolností proti mechanickému poškození hranou PVC o tloušťce 2 mm- Stolní desky jsou zpracovány s použitím moderních počítačem řízených strojů, které zajišťují přesnost obrábění a konečnou estetiku vysoké kvality- Hygene Certifcate, třída: E1KONSTRUKCE:- Robustní konstrukce z ocelových rámů s profilem 30x30 mm zajišťuje stabilitu- BEZ plastových prvků a pružin, které by se mohly snadno brzdit nebo použít- Patentovaný systém sklápění CLICK-CLACK chrání před samotným rozložením stolu- Rozkládání a skládání tabulek je snadné a nevyžaduje mnoho úsilí- Nastavení nožů vyrovnávání stolu z 0-15 mmDALŠÍ:- 4 roky záruka- Osvědčení o trvanlivosti REMODEX- Neustále k dispozici na skladě- Mohou být bezpečně přepravovány- Tabulky jsou lehké a odolné, což usnadňuje pohyb- Tabulky jsou určeny pro vlastní montážVýška 75 cmŠířka 140/160/180 cmDélka 140/160/180 cmRám SkladacíMateriál rámu OceľHrúbka stolovej dosky 18 mmDoska stola obojstranne laminovanáTyp BanketovýVelkoobchod. Cena bez DPH.
3 171 Kč
Praha
BISTRO STŮL PARIS 68X68 CM / 28MM
  • Soukromý

BISTRO STŮL PARIS 68X68 CM / 28MM

Bistro stoly jsou výrobky běžně používané v kavárnách, barech a restauracích. Díky své malé velikosti jsou správnou volbou i do těch nejmenších prostor nebo zahrad. Je to velmi výrazný produkt, ale je k dispozici v mnoha různých variantách - můžete si vybrat různé tvary základen a barevné provedení vrchních dílů.Novinkou v naší nabídce jsou bistro stoly PARIS inspirované TOLIX, jehož forma odkazuje na známé židle PARIS. To vám umožní vytvořit jedinečnou sadu nábytku v jednotném, půdním stylu.Abychom tento charakter zdůraznili, nabízíme bistro stoly PARIS s laminovanou deskou o tloušťce 28 a 36 mm. Masivní deska stolu, dostupná v mnoha dostupných barvách, rozhodně zdůrazní estetickou hodnotu celého stolu. Pečlivě vyrobené panely v kombinaci s hranou o tloušťce 2 mm zaručují praktičnost a trvanlivost i při náročném použití v gastronomických zařízeních. Základna bistro stolu PARIS je vyrobena z oceli. Důležité je, že naše kavárenské stoly jsou k dispozici ve stejných barevných provedeních jako židle PARIS, které nabízíme. To znamená, že si můžete objednat stůl v jedné z 11 dostupných barev rámečku. Nohy stolů jsou vybaveny speciálními nohami, které nejen chrání povrch před poškrábáním, ale také eliminují hluk při pohybu.Nejdůležitější výhody našich bistro stolů jsou:- silná základna o rozměrech 45x45 cm zaručuje stabilitu kavárenského stolu PARIS i při velkém zatížení- struktura založená na 4 široce rozmístěných nohách zajistí nezlomnou stabilitu stolu a dostatek prostoru pro vaše hosty- desky, ze kterých desky vyrábíme, jsou oboustranně laminovány, což zaručuje bezpečnost textilií a oděvů vašich hostů, navíc zajišťuje estetickou úpravu- horní část je zakončena 2 mm silným okrajem, díky čemuž je extrémně odolná proti poškození a modřinám- Tabulky jsou určeny pro vlastní montážVýška 110 cmVelkoobchod. Cena bez DPH.
2 486 Kč
Praha
SKLÁDACÍ STOLY T-300 138x90
  • Soukromý

SKLÁDACÍ STOLY T-300 138x90

Bankovní stůl T-300 je vylepšenou verzí klasického banketu. Jeho největším přínosem jsou nohy, které jsou přesunuty do středu stolu. Poskytuje vám více místa a posed na konci stolu je velmi pohodlné - riziko úderu základny koleny je eliminováno. Skládací stoly na základně T-300 jsou k dispozici ve velikostech od 60 x 125 cm do 100 x 200 cm. Díky inovativní struktuře se vyznačují vysokou stabilitou a trvanlivostí.DESKA STOLU:- Stolní deska je vyrobena z vrstvené desky o tloušťce 18 mm- K dispozici ve 7 barvách z palety Stadard Palette je na vyžádání k dispozici více než 120 barev- Elegantní povrchová úprava s odolností proti mechanickému poškození hranou PVC o tloušťce 2 mm- Stolní desky jsou zpracovány s použitím moderních počítačem řízených strojů, které zajišťují přesnost obrábění a konečnou estetiku vysoké kvality- Hygene Certifcate, třída: E1KONSTRUKCE:- Robustní konstrukce z ocelových rámů s profilem 30x30 mm zajišťuje stabilitu- BEZ plastových prvků a pružin, které by se mohly snadno brzdit nebo použít- Patentovaný systém sklápění CLICK-CLACK chrání před samotným rozložením stolu- Rozkládání a skládání tabulek je snadné a nevyžaduje mnoho úsilí- Nastavení nožů vyrovnávání stolu z 0-15 mmDALŠÍ:- 4 roky záruka- Osvědčení o trvanlivosti REMODEX- Neustále k dispozici na skladě- Mohou být bezpečně přepravovány- Stoly jsou lehké a odolné, což usnadňuje pohyb- Tabulky jsou určeny pro vlastní montážVýška 75 cmŠířka 70/80/90/100 cmDélka 125/138/160/180/200 cmRám SkladacíMateriál rámu OceľHrúbka stolovej dosky 18 mmDoska stola Obojstranne LaminovanáTyp BanketovýVelkoobchod. Cena bez DPH.
2 535 Kč
Praha
BANKETOVÝ STŮL EC-H 138x90
  • Soukromý

BANKETOVÝ STŮL EC-H 138x90

Model EC-H je tabulka navržená pro těžké banketové použití. Deska stolu z oboustranně laminované dřevotřísky. Je vyroben na rámové základně a jeho skládací / rozkládací mechanismus je na rozdíl od liniových stolů STANDARD založen na ocelových pružinách. Pevná ocelová konstrukce rámu zajišťuje stabilitu a trvanlivost. Možnost stohování stolů ušetří spoustu volného místa. Jako výrobce jsme schopni poskytovat vysokou, kontrolovanou kvalitu za velmi atraktivní ceny. Desky jsou zpracovány moderními počítačem řízenými stroji, které zajišťují přesnost obrábění a konečnou vysoce kvalitní estetiku. Na stůl se vztahuje 3letá záruka.Hlavní vlastnosti produktu:- Deska stolu z 18mm oboustranně laminované dřevotřísky- V základní paletě je k dispozici 7 barev stolu- 2 mm silná hrana z PVC je dokonale přizpůsobena pracovní desce- Hygienický certifikát, třída: E1- Pevná ocelová rámová konstrukce s profi 30 x 30 mm zajišťuje stabilitu- Žádné plastové díly podléhají opotřebení a poškození- Pružinový skládací systém zajišťující bezpečnost- Stohování tabulek šetří úložný prostor- Vyrovnávací nohy pro nastavení výšky až 15 mm- 3letá záruka- Vždy skladem- Stoly jsou lehké a odolné, což usnadňuje jejich přenášení- Tabulky jsou určeny pro vlastní montážVýška 75 cmŠířka 70 / 80 / 90 cmDélka 122 / 138 / 160 / 180 cmRám skladacíMateriál rámu oceľHrúbka stolovej dosky 18mmDoska stola obojstranne laminovanáTyp banketovýVelkoobchod. Cena bez DPH.
2 143 Kč
Praha
BISTRO STŮL ALEX 68x68 laminovaná deska stolu
  • Soukromý

BISTRO STŮL ALEX 68x68 laminovaná deska stolu

Novinkou v naší nabídce je mimořádně praktický bistro stůl ALEX na jedné noze. Díky malým rozměrům je stůl ideálním řešením i pro ty nejmenší kavárny. Jeho největší výhodou je použitá základna založená na jedné noze. Celá základna je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem, díky níž je odolná proti poškrábání a poškození, díky čemuž si stůl udrží svůj vzhled po dlouhou dobu. Další základna zaručuje stabilitu celé konstrukce, která se pod tlakem nekývá, což významně ovlivňuje bezpečnost vašich hostů.Necháme vám k dispozici možnost výběru barvy svršku, jeho velikosti a tloušťky. Vrchní části všech našich stolů jsou vyrobeny z laminovaných desek SWISS KRONO, dostupných ve více než 120 barvách, které se vyznačují antibakteriálními vlastnostmi. Splňují normu ISO 22196: 2011, která byla potvrzena certifikátem. To znamená, že desky mají vlastnost, která brání množení mikroorganismů na povrchu desky.Design:- pevná základna o rozměrech 45 x 45 cm zaručuje stabilitu stolku kavárny ALEX i při velkém zatížení- sloupek o rozměrech fi 76 mm byl navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolu a dostatek prostoru pro nohy pro vaše hosty- desky, ze kterých vyrábíme pracovní desky, jsou na obou stranách laminovány, což zaručuje bezpečnost vašich textilií a oděvů vašich hostů a navíc poskytuje estetický vzhled- vrchní část je zakončena 2 mm silným lemem, díky čemuž je extrémně odolná proti poškození a otlačeníFunkčnost:- podstavec byl vybaven nastavitelnými plastovými nožičkami, díky kterým se při pohybu stolu nepoškodí, a případné nerovnosti již nebudou způsobovat problém- Můžete si koupit skládací systém UNIVAST pro kavárenské stoly ROXY, který vám umožní sklopit desku stolu, pokud potřebujete stůl uložit.- Tabulky jsou určeny pro vlastní montážDodatečně:- tabulky jsou určeny pro vlastní montáž, ke každé tabulce připojujeme pokyny a potřebné nástroje- 1 rok záruka- vždy k dispozici na skladěVelkoobchod. Cena bez DPH.
1 657 Kč
Praha
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Jídelní stoly.

Cookies
Soubory cookies a další technologie používáme pro optimalizace stránek i pro marketingové a propagační účely. Informace o Vašem používání našich webových stránek sdílíme také s našimi sociálními, reklamními a analytickými partnery. Kliknutím na „Rozumím a přijímám“ souhlasíte s našim používáním souborů cookies. Pro více informací navštivte nastavení o souborech cookies.