Prodám učebnice

Cena dohodou

Učebnice jsou v dobrém stavu, ceny uvedeny níže, preferuji osobní předání (jihlava, Telč, Třešť či okolí), v případě odběru většího množství knih možno poslat
Fyzika pro gymnázia - mechanické kmitání a vlnění 70 kč
Fyzika pro gymnázia - elektřina a magnetismus 70 kč
Matematika pro gymnázia - analytikcá geometrie, stereometrie, planimetrie, základní poznatky z matematiky každá 60 kč
Matematika pro gymnázia sbírka úloh - goniometrie 20 kč
Dějiny literatury od starověku do 19. století 40 kč
Přehled české literatury 20. století 50 kč
Přehled světové literatury 20. století 50 kč
Čítanka IV. k literatuře v kostce 90 kč
Česky jazyk pro střední školy 40 kč
Modelové testové otázky k přijímacím zkouškám na LF MU 50 kč
Modelové otázky z fyziky, chemie a biologie Univerzita Palackého v Omlomouci LF 20 kč
Učebnice ruštiny druhý díl 80 kč
Zeměpis I. v kostce 20 kč
Zeměpis II. v kostce 100 kč
Biologie v kostce 100 kč
Chemie v kostce 100 kč

Číslo inzerátu: 10834730
Místo: Třešť, Jihlava
Vložen: 13.9.2022
Zobrazení: 1397x výpis, 49x detail
Možnost smlouvat: Ano
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  10834730  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2022, celkově inzeroval 2x
pavlina.skarkova19
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Gymnázium

Prodám učebnice pro 1. ročník gymnázia, Málo použité
  • Soukromý

Prodám učebnice pro 1. ročník gymnázia, Málo použité

Prodám učebnice pro 1. ročníky gymnázií. Možnost koupit jednotlivou učebnici nebo i všechny dohromady. Jsou ve skvělém stavu, některé zcela nepoužité.Napište na mail, volejte nebo posílejte SMS. Učebnice můžeme zaslat poštou, na ceně se ještě můžeme dohodnout.Seznam učebnic:Matematika:Bušek I., Calda E - Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky (119,- Kč)Jaroslav Charvát - Matematika pro gymnázia - Rovnice a nerovnice (119,- Kč)Eva Pomykalová - Matematika pro gymnázia - Planimetrie (119,- Kč)Češký jazyk:Nová literatura 1 pro střední školy (159,- Kč)Josef Soukal - Čítanka pro 1. ročník gymnázií (129,- Kč)P. Adámková - Komunikace v českém jazyce pro střední školy (159,- Kč)Dějepis:Jan Souček - Dějiny pravěku a starověku (129,- Kč) Petr Čornej - Dějepis 1 pro gymnázia a střední školy - Pravěk a starověk (129,- Kč)Fyzika: Emanuel Svoboda - Fyzika pro gymnázia - Mechanika (129,- Kč)Chemie:Aleš Mareček, Jaroslav Honza - Chemie pro čtyřletá gymnázia, 1.díl (129,- Kč)Aleš Mareček, Jaroslav Honza - Chemie - Sbírka příkladů pro studenty středních škol (119,- Kč)Biologie:Vladimír Zicháček, Jan Jelínek - Biologie pro gymnázia (499,- Kč)ZSV:Ilona Gillernová, Jiří Buriánek - Základy psychologie, sociologie - Základy společenských věd I. (119,- Kč)Zeměpis:Karel Kašparovský - Zeměpis I. v kostce pro SŠ (129,- Kč)
Cena dohodou
Sušice
Příprava na přijímací zkoušky LF (biologie, chemie, fyzika)
  • Soukromý

Příprava na přijímací zkoušky LF (biologie, chemie, fyzika)

Přehled na přijímací zkoušky LF (biologie, chemie, fyzika)Prodám mnou vypracované přehledy všech 3 předmětů (biologie, chemie, fyzika), které jsou potřeba k přijímacím zkouškám na lékařské fakulty, avšak dají se použít i na jiné školy. Je to přehled středoškolského učiva fyziky, biologie a chemie (úroveň gymnázia). Na vypracování těchto 3 přehledů jsem pracoval přes 3 měsíce.Na přijímačky jsem se především učil z těchto přehledů, poté ze zpracovaných maturitních otázek, sešitu chemie (vše je součástí složky se soubory) a pokud mi nebylo něco jasné, dohledával jsem na internetu. Nechodil jsem na žádné přípravné kurzy, vše jsem se učil sám. U přijímacích zkoušek jsem měl ještě bodovou rezervu jak na všeobecné, tak i na zubní lékařství. Důležité jsou také modelové otázky, které fakulty vydávají a testy z minulých let!!! Pokud by někdo měl zájem, vše pošlu ve formě PDF (vše viz úvodní foto). Hlásil jsem se na zubní lékařství a všeobecné lékařství. Na oba obory jsem se dostal na MUNI a UPOL. Na ostatní přijímačky jsem už nejel, jelikož pro mě byla priorita Brno.Níže přidám odkaz, ve kterém se můžete podívat na ukázky z těchto přehledů. Úvodní obrázek ukazuje vše, co Vám nasdílím.Kdyby někdo měl jakýkoliv dotaz, napište, rád odpovím.BIOLOGIE:- obecná biologie- botanika- biologie živočichů- biologie člověka- genetikaCHEMIE:- obecná chemie- anorganická chemie- organická chemie- biochemieFYZIKA:- mechanika- molekulová fyzika a termika- mechanické kmitání a vlnění- elektřina a magnetismus- optika- speciální teorie relativity- fyzika mikrosvětaODKAZ NA UKÁZKU:https://drive.google.com/drive/folders/1dmGgO7hus4IuFrJaFOXEf_p1LDwj_nu8?usp=sharing
500 Kč
Brno-venkov
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Gymnázium.