Štěňátka na prodej TOP

Cena dohodou

Prodám štěňátka, která jsou narozena 22.09.2022 a jsou již k odběru.
Otec je čistokrevný Labrador a matka Labradorka křížená s Rotvajlerem(viz foto).
Na jakékoli další dotazy ohledně štěňátek rád odpovím po telefonu nebo emailu.

Číslo inzerátu: 10938066
Místo: Zdice, Beroun
Vložen: 4.12.2022
Zobrazení: 7929x výpis, 414x detail
Možnost smlouvat: Ano
Platba: Osobní předání
Doprava: Osobní vyzvednutí
Stav věci: Nové
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  10938066  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2012, celkově inzeroval 15x
jilmichal
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Psi

BOERBOEL krásná brindle fenečka
  • Soukromý

BOERBOEL krásná brindle fenečka

Nabízím brindle ( žíhanou) holčičku. Nar.10.3.2022, 4měsíční, k odběru ihned, krásná holčička, typická nádherná hlava, pěkně stavěná, podsaditější, již přezubuje. Nejchoulostivější štěněcí období je tak vlastně za námi, holčička je samozřejmě čipovaná, vícekráte odčervená, má plné  očkování včetně  vztekliny. PP FCI, Slovakia Moloss Club.  Iblís Little Magic  je velmi kontaktní, mazlivá, je chytrá, učí se rychle. Je temperamentní, hravá anebojacná. Na vycházkách chodíme  jak na vodítku, tak i na volno. Trénujeme základní povely, čistotné návyky - ty už máme zvládnuté.Iblís je ze spojení Dora Puslica a Bruno Ballotada.Dora Puslica, import Srbsko, úžasná mohutná žíhaná fena, nar.9.9.2019, temperamentní, kontaktní, chytrá, živá fena. Pochopitelně bude při návštěvě k vidění. Otec Jupiter Voice Veld, matka Bella Bellissima Mascot Millenium, FCI PP, uchovnění feny pod SK Moloss Club, u štěňat pro zájemce o chov je do budoucna možné uchovnění pod FCI nebo SABBS, ráda vše vysvětlím a pomůžu.Ovšem k chovu noví majitelé nijak vázáni nejsou.Dorinka- 1xBOB,1xCACIB, 4x výborná  2xCAC, 1x Best of Opposite sexBRUNO BALLOTADA, tatínek štěňat, nádherný něžný obr, kontaktní, pro mě ideální vymodlené spojení.Bruno Ballotada / Ballotada Vala Morghulis,  MB Bracco Kimbo/  chovný pes WKU-CZ, SABBS, FCI, 5xCAC, 3xCACIB, 4xBOB, 3xBIG, BIS, sytě hnědý pes s černou maskou, 72cm, 88kg, appraised 85%.Veškeré info k odci - odkaz na fb odešlu samostatně, zde nelze uvést.Více videjí a fotek miminek, ale i rodičů, prarodičů FB, IG pod BurbiSeb Hadi.Návštěvy seriózních zájemců jsou vítány.Upřednostňuji zájemce, kteří plemeno znají a  burbula mají nebo měli, případně zajemce , kteří mají zkušenost s jiným molossem.Dnešní doba možná není příliš příznivá, ale burbulík je jak loajální člen rodiny tak i poctivý hlídač, mnohdy lepší než některá moderní zabezpečení.Jakékoli dotazy rady zodpovím.
Cena dohodou
Praha-západ
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Psi.