Úvěry ručené nemovitostí po celé ČR. Lze ručit i družstevním podílem.

Cena dohodou

Banka Vám nepůjčí? My ano! Jsme silná a ryze česká investiční skupina.

Vše vyřídíte na počítači nebo telefonicky, papírování vyřešíme za Vás, dokážeme vyplatit všechny vaše závazky i ve stavu exekuce, půjčíme Vám až 80% hodnoty Vaší nemovitosti s úrokem od 10% a splatností až 30 let, úvěr schválíme do 48 hodin a peníze Vám vyplatíme při podpisu smlouvy, příjmy ani registry neřešíme.

klasický úvěr, druhá hypotéka na stejnou nemovitost, konsolidace úvěrů, refinancování úvěrů, úvěr s vyřešením exekucí, zpětný leasing-oddlužení nemovitosti, developerský projekt

Telefon: 777 63 43 23 , 607 63 43 23

Více informací: na ruceninemovitosti.cz nebo klikněte na odkaz Více info ZDE pod inzerátem.

Číslo inzerátu: 10951115
Místo: Praha
Vložen: 25.11.2022
Zobrazení: 1803x výpis, 52x detail
Možnost smlouvat: Ano
Stav věci: Nové
Více info: ZDE...
Sdílet inzerát:
Anonymní uživatel
Přístup prodávajícího
Doba odpovědi
Stav zboží
Rychlost dodání zboží
Reakce prodávajícího:
O žádnou půjčku nepožádal, takže netuším co hodnotí

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  10951115  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2020, celkově inzeroval 266x
budka
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Půjčky a úvěry

Letní akce na podnikatelské úvěry: soutěž o pobyty, bonus pro všechny
  • Soukromý

Letní akce na podnikatelské úvěry: soutěž o pobyty, bonus pro všechny

Ve spolupráci se společností ACEMA jsme pro vás připravili akci na červenec a srpen. Za uzavřenou smlouvu v těchto měsících můžete vyhrát luxusní pobyt:1. cena – luxusní hotelový pobyt na 6 nocí a kredit v hodnotě 420 EUR2. cena – luxusní hotelový pobyt na 4 noci a kredit v hodnotě 280 EUR3. cena – luxusní hotelový pobyt na 2 noci a kredit v hodnotě 140 EURA ještě pro vás máme další bonus, Každý, kdo uzavře smlouvu v měsíci červenci a srpnu, dostane od nás 5 000 Kč.Půjčíme vám až 50 milionů, rychle a s nízkým úrokem. Úvěr musí být zajištěn nemovitým majetkem vaším nebo třetí osoby (dům, chata, chalupa, byt, pozemek). Nevyhovuje vám běžné anuitní splácení? Plaťte měsíčně pouze úroky z úvěru a jistinu nám doplatíte na jeho konci. Je vaše podnikání závislé na ročním období? Splácet můžete také sezónně. V případě potřeby lze splátky odložit až o 3 měsíce.Máte hypotéku a potřebujete další úvěr? U nás vám poskytneme úvěr zajištěný stejnou nemovitostí, na kterou už hypotéku máte.Jste ve finančních problémech a potřebujete rychle vyplatit dluhy či ochránit nemovitost před věřiteli? Dokážeme najít řešení i v situaci, kdy standardní financování není možné.Nabízíme i úvěr určený pro vaše individuální realitní projekty, především na rekonstrukci nemovitostí se záměrem jejich prodeje či pronájmu.Vyplnit žádost o podnikatelský úvěr můžete kliknutím na odkaz Více info ZDE, který najdete pod inzerátem.
Cena neuvedena
Praha
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Půjčky a úvěry.