Wonder Core Slide Fit

1 800 Kč

Prodám zcela nový, nikdy nepoužívaný posilovací stroj Wonder Core Slide Fit. Původní cena 3800,- Kč. V původním balení se vším všudy. Nechce se vám chodit do posilovny, ale chcete zůstat fit? S Wonder Core Slide Fit přenesete posilovnu do svého domova. S tímto revolučním fitness zařízením snadno procvičíte celé tělo! Procvičíte například ramena, boky, břicho, hýždě, ruce a nohy. Dělejte výpady, kliky nebo prkna, možnosti jsou nekonečné!
Uživatelsky přívětivé fitness zařízení
Krása Wonder Core Slide Fit spočívá v tom, že se velmi snadno používá, protože se zařízení automaticky vrátí do původní polohy. Fitness zařízení vás podporuje v pohybech, které děláte. Zařízení můžete také použít jako odporový trenažér, aby byl váš trénink náročnější. Sklopná madla vám umožní cíleně procvičovat horní část těla. Navíc se nemusíte bát, že by se zařízení převrhlo. Bezpečná a stabilní čtyřkolová konstrukce zabrání převrácení. To vše dělá fitness zařízení mimořádně vhodné pro použití jak začátečníky, tak pokročilými uživateli.
Odporové zařízení, které podporuje a vyzývá
Tajemstvím Slide Fit je patentovaný systém duálního odporu, nikde nic takového není. Posilovací zařízení má tři úrovně odolnosti. Použijte jej v režimu tělesné hmotnosti bez pomoci, nebo jen zařaďte jeden rychlostní stupeň pro 3 kg odporu, nebo oba rychlostní stupně a získejte 6 kg odporu. Proměnlivý odpor posouvá vaše svaly a pružinový mechanismus zajišťuje snadné posunutí zařízení zpět. Díky tomu je snazší udělat více opakování a spálit více kalorií.
S Wonder Core Slide Fit můžete získat zábavný a efektivní trénink celého těla. A to vše v pohodlí vašeho domova!
Barva Zelený
Výrobce Wonder Core
Při rychlém jednání SLEVA!

Číslo inzerátu: 11042969
Místo: Kladno
Vložen: 27.1.2023
Zobrazení: 4221x výpis, 132x detail
Možnost smlouvat: Ne
Stav věci: Nové
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  11042969  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.Prodávající
registrován od r. 2022, celkově inzeroval 1x
paulinasorridi
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Fitness

Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Fitness.