Štěňátka Rhodéský Ridgeback s PP

Cena dohodou

Chovatelská stanice Slavkov Austerlitz, plánuje štěňátka koncem února 2023. Přijímáme rezervace z krásného Československého spojení.

Otec : Ridgeback´S Hiari Joey INTERŠAMPION C. I. B. MULTIŠAMPION CZ, SK, PL, HU, RO, KCHRR,ČKRR, SKCHR
Matka: Bariah Ayira Ta´ziah
Oba rodiče mají DKK-A, ED-0 a genetické zdravotní testy.

Pokud máte zájem o štěňátko, z kterého vyroste oddaný partner a kamarád do pohody i nepohody, neváhejte nás kontaktovat. Odběr konec dubna. Štěňátka budou plně socializovaná,odčervená, očkovaná, čipovaná s řádnou kupní smlouvou.
www. chslavkovausterlitz. cz

Číslo inzerátu: 11119729
Místo: Vyškov
Vložen: 27.3.2023
Zobrazení: 13070x výpis, 273x detail
Možnost smlouvat: Ano
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  11119729  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2023, celkově inzeroval 1x
gabriela.sadovska
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Psi

CHUCK K ADOPCI - 1 ROK, PŘÁTELSKÝ, HRAVÝ, VDĚČNÝ
  • Soukromý

CHUCK K ADOPCI - 1 ROK, PŘÁTELSKÝ, HRAVÝ, VDĚČNÝ

CHUCK ČEKÁ NA SVŮJ DOMOV V DOČASNÉ PÉČI V BRNĚ. Věk: 1 rok. Nar.: 07/2021. Chuck je mladý originální pejsek střední velikosti. Zpočátku byl plachý, dosud asi nebyl moc zvyklý na lidi. Po čase, kdy měl šanci poznat, že mu nikdo neublíží a může nám věřit, už je ale kamarádský a chtěl by si hrát. Chuck je středně aktivní, vhodný do rodinného domu i do bytu. Chuck je kamarád s ostatními psy i fenkami. Je vhodný do rodiny s většími dětmi, k začátečníkům i seniorům.Připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy.Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu.Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou.Adopční poplatek 2.500 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci.Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha.Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.e-mail: inzeratypsikov2@gmail.com
3 500 Kč
Brno-venkov
GAMIN K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VDĚČNÝ, AKTIVNÍ PARŤÁK
  • Soukromý

GAMIN K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VDĚČNÝ, AKTIVNÍ PARŤÁK

GAMIN ČEKÁ NA SVŮJ DOMOV V DOČASNÉ PÉČI V BRNĚ. Gamin je tříletý přátelský a vděčný pes (nar. 12/2018), který čekal dlouhé měsíce v útulku. V současné době je v dočasné péči a akutně hledá tu SVOJI rodinu. Gamin je krasavec, mazel a sympaťák. V kontaktu s lidmi je přátelský a sociální, k člověku velmi rychle přilne. Je to citlivý pejsek, jak na zvuky, tak i na chování majitele. Má neskutečně moc energie (i na tříletého psa). Doposud se mu nikdo nevěnoval. Až nyní, v dočasné péči poznává pozornost člověka a výchovu. Učí se chodit na vodítku, základním povelům a zvyká si na ruch města i běžné situace v domácnosti. Potřebuje k sobě člověka, který ho vše naučí a dokáže mu nastavit hranice, které rád zkouší. Vzhledem k velké citlivosti bude potřeba někdo se zkušenostmi, trpělivostí a pevnou ruku ve výchově. Je vhodný k aktivním lidem. Bude super na turistiku a všemožné lidské i psí sporty. Cokoliv, co je spojeno s pohybem. Snáší se dobře i s dalšími psy a je hodně sociální, tak si ho dovedeme představit i jako přírůstek do psí smečky. Ke kočkám ho nedoporučujeme.Gamin je připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.Kontaktní telefon: 723 352 132 nebo e-mail: inzeratypsikov2@gmail.comSeznámit osobně se s Gaminem můžete po předchozí domluvě v Brně.
3 500 Kč
Brno
Okouzlující sibiřský husky štěňata na prodej  za odvoz
  • Soukromý

Okouzlující sibiřský husky štěňata na prodej za odvoz

Naše úžasná dívka Luna se stala matkou. Dala narozeniny 6 nádherným čistým sibiřským husky, krásným a zdravým štěňátkům.Štěňata( 4 dívky a 2 chlapci) jsou ohromující, modroocí, hraví, aktivní a robustní (dobře jíst) :), krásné vlastnosti plemene Sibiřský husky.1 chlapec a 1 dívka byli rezervováni.Máme maminku a tatínka jako našeho milujícího mazlíčka, sibiřské husky. Oba jsou Pure Pedigree Huskies s dokonalými geny. Oba rodiče mají úžasné charaktery.Naši Huskies jsou naši rodinní mazlíčci a jste vítáni, abyste se s nimi setkali. Oba jsou přátelští a opravdu dobří psi, velmi dobří s dětmi.Absolutně milují i jiné psy.Naše štěňátka jsou vychovávána ve velmi milujícím rodinném domě s dětmi.Všechna štěňátka přijdou očipovaná, zablešená a odčervená a zkontrolovaná veterinářem, se smečkou štěňat obsahující hračku a deku s vůní sourozenců a maminky a malou tašku s jídlem. Přijdou se vším, co potřebujete, abyste mohli začít se svým novým členem rodiny.Rádi vám vybereme a požadujeme 25% jako nevratnou zálohu. Čekáme na vážné osoby.Jak už asi víte, sibiřští husky nejsou pro každého, ale pokud si toho nejste vědomi, proveďte prosím svůj výzkum dříve, než nás kontaktujete, protože chceme, aby naše štěňata dělala dobré domovy. Štěňátka nepůjdou jen tak k někomu.Velice vám děkuji za přečtení inzerátu a pokud máte nějaké dotazy, neváhejte mi poslat zprávu pro více informací.
Za odvoz
Blansko
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Psi.