Dřevo na otop za odvoz

Za odvoz

Daruji dřevo na otop z demontovaného krovu za odvoz. Dřevo je suché.

Číslo inzerátu: 11313036
Místo: Šimanov, Jihlava
Vložen: 21.5.2023
Zobrazení: 1008x výpis, 34x detail
Možnost smlouvat: Ne
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  11313036  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2016, celkově inzeroval 22x
jsimko
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Ostatní

Solární atrapa/maketa zabezpečovací kamery s ovladačem, nová
  • Soukromý

Solární atrapa/maketa zabezpečovací kamery s ovladačem, nová

Prodám novou maketu bezpečnostní kamera na solární nabíjení viz popis:Kvalitní atrapa kamera je zařízení napájené solárním panelem, které zaručuje osvětlení bez přídavného zdroje energie.Dokonale vypadající plastová imitace bezpečnostní kamery.Výhody:Senzor soumrakuSenzor pohybuMá blikající červenou LED indikující provoz zařízeníLze instalovat uvnitř i vně budovNabíjení slunečním zářenímOdolné vůči povětrnostním vlivůmMá praktický nástěnný držák s možností nastaveníPanel 77 COB LED bodůSnadné sestaveníDodáváno se šrouby a hmoždinkami pro upevněníTlačítko ON / OFF3 světelné režimyJe vybavena velmi jasným 77 COB LED panelem se silným paprskem světla.Maketa kamery se připevňuje na strop či kolmo na stěnu pomocí hmoždinek šroubků.Lze ji umístit do vnitřního i venkovního prostředí (na místo bez přímého vlivu povětrnostních podmínek).Blikající červená LED působí dojmem nepřetržitého sledování.Realismus tohoto zařízení vám dává pocit, že jste v kontaktu s profesionálním monitorovacím zařízením.Při rozmístění na viditelných místech a v kombinaci s tabulkami upozorňujícími na kamerový systém významně pomáhá k odrazení případných pachatelů trestných činů a krádeží.Navíc, pokud přidáte alespoň jednu WI-FI reálnou kameru s několika atrapami a tabulkami, získáte velmi účinný systém dálkového sledování, zabezpečení a výstrahy.Napodobenina kamery funguje na solární napájení.Pro vnější i vnitřní použití.KAMERA MÁ 3 REŽIMY OSVĚTLENÍ:1. Diody v kameře jsou zhasnuté, rozsvítí se pouze když kamera zaznamená pohyb, zapnou se na 100% výkonu, po zastavení pohybu diody zhasnou. Automatické zapnutí za soumraku a vypnutí za úsvitu.2. Diody v kameře svítí celou dobu na 50% výkonu a při detekci pohybu jedou na 100% výkonu, při pohybu se kamera vrátí do pohotovostního režimu a rozsvítí se při 50 % jeho výkonu. Automatické zapnutí za soumraku a vypnutí za úsvitu.3. LED svítí po celou dobu po setmění až do vybit
498 Kč
Jeseník
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatní.