Kontejnerové přístřešky 6x6 m

28 399 Kč (Cena dohodou)
Další informace

Hledáte praktické a odolné řešení zastřešení kontejnerů? Chcete ochránit své zboží před povětrnostními vlivy a zvýšit pracovní komfort? Podívejte se na naši nabídku zastřešení kontejnerů C2020 6x6 m!

Zastřešení kontejnerů C2020 6x6 m jsou robustní a stabilní konstrukce, které lze snadno namontovat na dva 20stopé kontejnery nebo betonové bloky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní žárově pozinkované oceli, která zajišťuje odolnost proti korozi a mechanickému poškození. Střecha přístřešku je pokryta PVC plachtou o hmotnosti 750 g/m2, na přání 950 g/m2, která je nepromokavá, nehořlavá a odolná proti UV záření. Plachta je napnutá na ocelových trubkách a upevněná pomocí popruhů se sponami. Stříška má rozměry 6x6 m a je vysoká 2,5 m od střechy přepravního kontejneru.

Výhody kontejnerových přístřešků C2020 6x6 m:

- rychlá a snadná montáž bez vrtání a svařování
- Možnost demontáže a přemístění na libovolné místo - kontejnerová stříška přizpůsobená přepravním kontejnerům HC a DC.
- ochrana proti dešti, sněhu, větru a slunci
- estetický vzhled a možnost výběru barvy
- atraktivní cena a záruka výrobce
? Plátno 900 g/m2 na vyžádání
? Barvy bílá a zelená
Kontejnerové plachty C2020 6x6 m jsou ideálním řešením pro dopravní, skladovací, stavební, zemědělské a další firmy, které potřebují další prostor pro skladování nebo práci. Objednejte si ještě dnes a využijte naší akce: při nákupu dvou a více přístřešků získáte 5% slevu!
Dodání do 2 dnů po celé Evropě!
Kontejnerové přístřešky C2020 6x6 m - osvědčené a efektivní řešení pro vaše podnikání!

Číslo inzerátu: 11447629
Místo: Polsko
Vložen: 21.9.2023
Zobrazení: 1867x výpis, 150x detail
Možnost smlouvat: Ano
Stav věci: Použito
Více info: ZDE...
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  11447629  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2023, celkově inzeroval 11x
kontakt6
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Další nabídky v kategorii Ostatní

Přístřešek pro přepravní kontejner 8x12 m
  • Soukromý

Přístřešek pro přepravní kontejner 8x12 m

??????? Objevte naše kontejnerové přístřešky! ???????Hledáte spolehlivý přístřešek pro své kontejnery nebo jiné skladovací potřeby? Dovolte nám představit vám naše Kontejnerové přístřešky - dokonalé řešení, které ochrání vaše zboží před nepříznivými vlivy. Zveme vás, abyste objevili funkčnost, odolnost a flexibilitu našich přístřešků.?? Vlastnosti výrobku:? Máme různé velikosti o šířce 6, 8, 9 ,10, 12, 15, 18, 24 m. Délky 6, 12, 18, 24 m? K sadě lze objednat stěnu brány 4x4 m nebo celou zadní stěnu. Přední a zadní stěna jsou nezávislé na konstrukci stříšky.? Robustní konstrukce založená na žárově pozinkovaném ocelovém rámu zajišťujícím stabilitu a pevnost.? Vyrobeno z robustních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.? Střecha z PVC 750 g/m2 na vyžádání 900 g/m2, které jsou odolné proti dešti, sněhu a UV záření.? Jednoduchá a rychlá montáž - snadno použitelný montážní systém.? Šroubová konstrukce umožňuje demontáž a přemístění na jiné místo.? Odolnost vůči dešti, sněhu, větru a UV záření, ochrana vašeho zboží.? K dispozici v různých velikostech a konfiguracích, které vyhovují vašim individuálním potřebám.?? Výhody:?? Ochrana vašeho zboží: naše přístřešky spolehlivě ochrání vaše zboží před nepříznivými povětrnostními podmínkami.?? Odolná konstrukce: robustní žárově pozinkovaný ocelový rám a odolné materiály zaručují dlouhodobou životnost a spolehlivost vašeho přístřešku.??? Odolnost vůči povětrnostním vlivům: naše přístřešky účinně chrání vaše zboží před deštěm, sněhem, sluncem a vlhkostí.?? Víceúčelovost: přístřešky na kontejnery lze použít i v dalších odvětvích, jako je stavebnictví, třídění odpadu, zemědělství, garáže, výroba, obchod, skladování nebo akce.?? Na míru: nabízíme různé velikosti přístřešků, které dokonale vyhoví vašim prostorovým potřebám.?? Proč si vybrat kontejnerové přístřešky od Inamiot.co.uk??? Profesionální služby: naši zkušení specialisté jsou připraveni pomoci vám s výběrem správnéh
76 999 Kč
Polsko
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatní.

toplist