Štěnata střední hnědý pudl s PP

1 Kč

Chovná stanice Andělská krása Štěňátka s PP narozena 8.8.2023, představuje vrh E , opakovaný úspěšný vrh ze stejného spojení rodičů.
Pejsek - Eliot
Fenka - Ebony
Fenka - Emma
Fenka - Eywa

Volný pejsek a fenka Cena 2000EU

Číslo inzerátu: 11493015
Místo: Staré Hradiště, Pardubice
Vložen: 26.9.2023
Zobrazení: 6935x výpis, 456x detail
Možnost smlouvat: Ne
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  11493015  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2023, celkově inzeroval 1x
fatimajn
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Psi

Rotvajler s PP - Rottweiler štěně
  • Soukromý

Rotvajler s PP - Rottweiler štěně

Chovatelská stanice Schatz Bronn přijímá závazné rezervace na štěňata rotvajlera (rottweiler) s PP (průkaz původu) ze zahraničního krytí.Odběr štěňat je 30. dubna, dále je možnost rezervace štěňátka na podzimní vrh. K zadání jsou pejsci - samci.Naši psi jsou aktivní, přátelští, kontaktní a temperamentní. Spojení je vhodné pro aktivní majitele (rotvajler je pracovní plemeno), kteří chtějí s pejskem trávit čas a sdílet společné aktivity. Štěňata jsou vhodná do sportu, pro výstavy, budoucí chov, není to však podmínkou. Preferujeme zájemce, kteří mají pejska jako člena rodiny.Rodiče vrhu jsou nadstandartně zdravotně testováni s výsledkem DKK 0/0, DLK 0/0, JLPP neg., dále navíc na další genetické nemoci negativní DM & NAD & LEMP & XL-MTM.Matka Bora von Bernau Rehberge - výstavně výborná, CAC, multi res. CACIB, Národní vítěz, Šampion CZ, Grand Šampion CZ, pracovně ZM, BH-VT, FPr 1, IGP 1, IGP 2.Henry von der Burg Skiva - výstavně výborný, CAC, BOS, BOB, čekatel šampiona Německa, Vítěz BOB Světové výstavy IFR 2023, pracovně BH-VT, IGP 1, ZTP.Štěňata budou odčervená, očkovaná, čipovaná s kupní smlouvou. Chovatelský servis a pomoc je samozřejmostí, s budoucími majiteli našich štěňat chceme zůstat v kontaktu.Více informací, rodiče, termíny, fotografie a videa naleznete na webových stránkách chovatelské stanice rottweilerů vom Schatz Bronn.www.schatzbronn.comRottweiler s PPRotvajler s PPŠtěňata rotvajlera s PPŠtěňata rotvajlera s PP - Rottweiler - štěně RTW - Rotwailer
Cena dohodou
Vysoké Mýto
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Psi.