Participativní financování: Investujte do zajímavých projektů!

Za odvoz

Participativní financování: Investujte do zajímavých projektů!
Chcete investovat do inovativních a zajímavých projektů? Pak se zapojte do naší platformy pro kapitálové crowdfundingové financování a staňte se investorem do slibných začínajících podniků. Nechte své peníze růst a zároveň podpořte inovace!
Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu

Číslo inzerátu: 11529812
Místo: Bohuslavice u Zlína, Zlín
Vložen: 17.9.2023
Zobrazení: 1244x výpis, 32x detail
Možnost smlouvat: Ne
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  11529812  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2023, celkově inzeroval 10x
creditflex98
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Půjčky a úvěry

Půjčka od soukromého investora se zástavou nemovitosti.
  • Soukromý

Půjčka od soukromého investora se zástavou nemovitosti.

Půjčka do podnikání od soukromého investora se zástavou nemovitosti.Pro firmy, OSVČ, podnikatele bez nahlížení do registrů, bez dokládání DP, bez prokazování příjmů a výdajů.Vyplacení nevýhodných zástav na nemovitosti. Investice do nových projektů, nebo do nových investičních příležitostí. Refinancování nevýhodných úvěrů a pod.ŽÁDNÉ poplatky neplatíte předem za vytvoření nabídky.Kontaktujte nás pomocí formuláře, kde uvedete:1. své jméno,2. IČO,3. telefon,4. email,5. adresu nemovitosti, kterou vlastníte,6. Vámi požadovanou částku.Obratem Vám zpracujeme kalkulaci s nabídkou. Zpracování odhadu nemovitosti je ZDARMA.Zastavovaná nemovitost se musí nacházet na území ČR.Dům, byt, pozemek, možné i spoluvlastnictví.Tlačítko ZDE (níže) Vás zavede na náš web, kde můžete vyplnit žádost o půjčku.Soukromá nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti - Podnikatelské půjčky se zástavou - Podnikatelský úvěr bez DP - Nabídka půjčky - Půjčka OSVČ - Půjčka pro podnikatele - Půjčka od soukromých investorů - Půjčky peněz - Půjčka BEZ registrů a bez poplatku - Nebankovní půjčka - Půjčka pro firmy na IČO - Krátkodobá půjčka - Půjčka v hotovosti na ruku - Půjčka pro dlužníky - Hotovostní půjčka na ruku - půjčka bez doložení příjmu - Rychlá půjčka bez registru - Investiční půjčka se zástavou nemovitosti - Refinancování nevýhodných půjček - odhad nemovitosti zdarma - Půjčka s ručením nemovitostí
10 000 000 Kč
Zlín
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Půjčky a úvěry.