Nabídka půjček pro každého po celé ČR za odvoz

Za odvoz

Hledáte skutečného věřitele, který by poskytl půjčku od 20 000 Kč do 50 000 000 Kč. Jsme k dispozici všem vážným lidem, kteří skutečně potřebují: realizaci projektu, obchodní nebo komerční půjčky, osobní půjčky, hypoteční půjčky, půjčky na automobily, konsolidační půjčky, subprime půjčky, zdravotní půjčky atd.
Naše převody jsou pojištěny bankou pro bezpečnost transakce.
Kontaktujte mě prosím rychle na email: lavkopavel@seznam.cz

Číslo inzerátu: 11531220
Místo: Břevnov (Praha 5), Praha
Vložen: 18.9.2023
Zobrazení: 1365x výpis, 63x detail
Možnost smlouvat: Ne
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  11531220  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2022, celkově inzeroval 13x
ciernikova.iveta
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Půjčky a úvěry

Nebankovní konsolidace půjček
  • TOP
  • Soukromý

Nebankovní konsolidace půjček

Jste přeúvěrovaní? Máte mnoho úvěrů, půjček a drahých kreditních karet, a výše všech měsíčních splátek je pro Vás už neúnosná? Rádi byste doplatili všechny své nevýhodné úvěry a půjčky a měli tak úvěr pouze jeden, a to s možností natáhnout dobu splatnosti tak, aby měsíční splátka byla co nejnižší? Úrok srovnatelný s bankovní americkou hypotékou! Specializujeme se na klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Nenahlížíme do bankovního registru, nepožadujeme placení nesmyslných poplatků! Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku neplatí! Dále u nás neplatíte žádné poplatky a nevoláte na žádná čísla s vysokými tarify, jako tomu bývá u některých konkurenčních firem! Půjčit si můžete až 80% hodnoty vaší nemovitosti, přičemž peníze můžete použít naprosto na cokoli dle vašich potřeb. Část můžete využít na doplacení všech nevýhodných půjček, část např. na rekonstrukci nemovitosti a zbytek na nové vybavení domácnosti či kanceláře. Je to jen na vás. Můžete si např. koupit i nové auto, nastartovat vaše podnikání, atd. Případné exekuce na vaší nemovitosti vyplatíme za vás! Umíme se postavit i na druhé místo v pořadí, např. za bankovní hypotéku. Splátky si můžete nastavit doslova na přání. Pokud například chcete doplatit úvěr za rok (např. z prodeje jiné nemovitosti), ale po celou dobu úvěru chcete být finančně zatíženi co nejméně, můžeme vám nastavit splácení pouze úroku, nebo i pouze poloviny úroku. A celý úvěr můžete splatit klidně až za rok, nebo dle domluvy. V případě zájmu stačí vyplnit formulář na našich webových stránkách (viz odkaz). Do 24 hodin Vám zavoláme na naše náklady! Kompletní zajištění půjčky je pro všechny naše klienty ze strany naší společnosti zcela ZDARMA! Více informací (vč. nezávazné on-line žádosti) najdete na našich www stránkách (viz odkaz níže - pod více info).
Cena dohodou
Praha
Půjčka se zástavou nemovitosti SONEBA; tel: 608 174 900
  • Soukromý

Půjčka se zástavou nemovitosti SONEBA; tel: 608 174 900

Potřebujete urgentně vyšší finanční obnos? Banky vám zamítly žádost? Máte možnost ručit nemovitostí? Vyzkoušejte americkou hypotéku bez registru a poplatku předem využitelnou k podnikatelským záměrům, k vyplacení exekucí na nemovitosti, ke konsolidaci nevýhodných půjček a jiných závazků, k rekonstrukci nemovitosti apod.Získejte oproti zástavě nemovitosti (komerční i nekomerční) vyšší finanční obnos od 100 000,- až do 5 000 000,- s délkou splatnosti 1 - 20 let a s odhadem nemovitosti zdarma.Pro všechny firmy a OSVČ zajistíme podnikatelský úvěr po celé ČR k rozjetí businessu nebo k rozšíření již stávajícího podnikání.V případě váznoucích exekucí na nemovitosti se staneme prostředníky mezi Vámi a Vašimi věřiteli a v co nejkratšímu termínu zajistíme vyplacení všech exekucí z nemovitosti. Případné další zbylé finance budou vyplaceny na bankovní účet klienta.Zdarma pro všechny naše klienty zajistíme nezávazné posouzení žádosti, konzultace, poradenství, právní servis a odhad nemovitosti. To vše zdarma i v případě pozdějšího storna žádosti. Kdykoliv je možné úvěr doplatit předem bez inkasovaného penále. Pevná úroková sazba po celou dobu splátkového období.Ručit lze byty v OV, družstevními byty, rodinnými domky, rekreačními i komerčními objekty, hotely, penziony, restauracemi, výrobními halami, dílnami či zajímavými stavebními pozemky.Online nezávazné posouzení žádosti zdarma na našem webu (v odkazu Více info). V prvotním posouzení není nutná návštěva ze strany žadatele.Smluvní podmínky za jasných a férových podmínek předloženy žadatelům předem k podrobnému prozkoumání.Působíme po celém území České republiky.info@soneba.cz
Cena dohodou
Praha
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Půjčky a úvěry.