Použitý laser AMADA LCG 3015, r. v. 2015

Cena dohodou

Prodáme použitý laser AMADA LCG 3015, r. v. 2015. Stroj je v provozu pod proudem a obhlídka je možná, pravidelně udržovaný a servisovaný. Řídící systém: Fanuc. Příslušenství: výměník palet, náhradní trysky čočky (spotřební materiál co k tomu máme). Software na programování: LINEA5 16.0 Termín uvolnění stroje: 11/ 2023, důvod prodeje: nákup nového laseru.

Technické parametry:

Rozsah osy X: 3070 mm
Rozsah osy Y: 1550 mm
Rozsah osy Z: 100 mm
Max. rozměry materiálů: 3070 x 1550 x 100 mm
Počet palet: 2
Max. výkon rezonátoru: 3500 W
Pracovní výška: 840 mm
Max. hmotnost materiálu: 920 kg
Rozteč mezi paletami: 75 mm
Rozměry stroje (D x Š x V): 9997 x 2840 x 2166 mm
Hmotnost stroje: 11 200 kg

Číslo inzerátu: 11533592
Místo: Hranice, Přerov
Vložen: 19.9.2023
Zobrazení: 986x výpis, 27x detail
Možnost smlouvat: Ano
Stav věci: Použito
Více info: ZDE...
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  11533592  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2019, celkově inzeroval 1569x
kadlec2002
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty CNC stroje

cnc plazmová řezačka plazmový stolní řezací stroj 160x310cm.
  • Soukromý

cnc plazmová řezačka plazmový stolní řezací stroj 160x310cm.

Prodám cnc plazmový stůl s polským ovladačem od známé a oblíbené polské firmy Proma MyplasmCNC v jazycích (ČEŠINA, polština, němčina, angličtina).Plazmový plotr má pracovní plochu 160x310x16cm. Kolejnicová vedení HGR15 jsou instalována na všech osách. Na osách x a y profesionální stojany s maticemi Steinhoff. Na bránu plotru byla navíc instalována planetová soukolí a systém eliminace vůle s přítlakem pružiny na ozubenou lištu, což výrazně zlepšuje přesnost stroje a dynamiku práce. Na všech osách poskytují krokové motory 4Nm až 16Nm přídržného momentu na bráně. Osa laserem řezaná z 6mm plechu. a vybavena kuličkovým šroubem 1605 a bezkolizní řezacím systémem se dvěma indukčními snímači. Jedná se o odolné a efektivní řešení, které zabraňuje selhání hořáku, když dojde ke kolizi na desce. Pracovní stůl typu Sabre sestávající ze dvou sekcí 4mm ocelových plochých tyčí - slušná ocel. Software a manuál v polštině Nainstalovaný ovladač je velmi intuitivní a umožňuje kreslit, kopírovat a škálovat tvary, značky, podložky a nahrávat je přímo do ovladače.USB komunikace. Regulátor je samostatně napájen a galvanicky oddělen od vysokonapěťového systému. Stroj má odvozené kolíky pro připojení prakticky libovolné plazmové řezačky (NO kontakt) a kolíky k senzoru THC. Vše je popsáno na stránkách výrobce. Limitní snímače na všech osách. Nastavitelné nožičky pro vyrovnání stroje M10. Nový šavlový stůl připraven k práci. Plotr měl ve firmě fungovat jako dílenský stroj, ale plány se změnily a prodává se jako náhradní díl.Vysoká světlost vrat (možno řezat 160 mm vysoký profil), umožňující řezání velkých profilů nebo trubek. Nabízíme nakládku vysokozdvižným vozíkem na auto za cenu.STROJ PRODÁN BEZ ZDROJŮ. Můžete si namontovat svou ruční řezačku nebo zakoupit zdroj vhodného výkonu (Hypertherm, Stamos, Sherman, Thermal Dynamics, Esab a další). K ovládání potřebujete pouze PC nebo Windows notebook. Můžeme dodat i použitý notebook za 600 PLN. s předinstalovaným softwarem.Vnější rozměry
109 969 Kč
Polsko
Svářečka, 2000W laserová řezačka s automatizací
  • Soukromý

Svářečka, 2000W laserová řezačka s automatizací

Moderní laserová svářečka je k dispozici s ruční pistolí, která umožňuje libovolné svařování ve třech rozměrech prostoru. Svařovací pistole je připojena ke zdroji laserového světla pomocí dlouhého optického vlákna. To umožňuje prakticky neomezenou svobodu při svařování i těch nejsložitějších prostorových konstrukcí. Velkou odolnost zařízení zajišťuje vhodná chladicí skříň. Byla navržena a vyrobena tak, aby umožňovala provoz laseru ve velmi náročných průmyslových podmínkách.Výhody laserového svářeče:• malá zóna vlivu tepla• svařování barevných kovů• řezání kovů• svařované prvky velmi malých rozměrů• kombinuje různé materiály• mnohem vyšší rychlost svařování ve srovnání s jinými metodami• chování v mezích tolerance geometrie obrobku nepředstavuje nebezpečí, protože deformace obrobku je zanedbatelná• mírná změna struktury díky malé oblasti působení tepla• svařování bez přetavení a zachování struktury materiálu přiléhajícího ke svařovací oblasti• bezpečnost procesu a zaručená opakovatelnost procesu laserového svařování• možnost vzdát předehřevu i u předmětů vystavených vzniku trhlin• velmi jednoduché ovládání přístroje• možnost kvalitního svařování již po předběžném zaškolení obsluhy stroje• svary s vysokou pevností a kvalitou• svary stejné a opakovatelné• svařování barevných kovů• nízké náklady na provoz a údržbu• ruční svařovací hlava je lehká a flexibilní, svařuje různé úhly a více poloh• odhadovaná doba provozu fibrového zdroje je přibližně 100 000 pracovních hodin• záření generované svařovacím strojem je nízké, k provozu stačí ochranné brýleZáruka:• 2 roky na celé zařízení s výjimkou spotřebního materiálu a mechanického poškození.• Záruční a pozáruční servisTechnická podpora:Vynikající kvalita svařování, možnost svařování barevných kovů, hliníku, nerezové oceli a uhlíkové oceli byla u tohoto modelu obohacena o svařování smíšených kovů (mosaz s ocelí, hliník s měd
388 000 Kč
Český Těšín
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie CNC stroje.