Mobilní oplocení - Plně panele 2,4 x 2,0 m ,,Certifikované Výrobky nejvyšší kvality!!!,,

890 Kč

POZOR ! Nejlevnější a nejkvalitnější stavební ploty!
Plotový panel plný - 2,4m x 2,0m Plech T18 0,5 Z-250 PLATBA NA MÍSTÉ PO DODÁNÍ !!!!!

PATKA = 90Kc + SPOJKA = 20Kc + Vspera a KOTVA = 150Kc

,,Certifikované Výrobky nejvyšší kvality!!!,, - mobilní stavební ploty
- Svařováno v nejlepší technologii - TIGO-MATIC
- Vyrobeno pouze z certifikované oceli (CE-EU)
- Velmi dobře pozinkovaný Z-250!
- Kvalitní plech a drát!
- Dodáváme rychle našim zákazníkům!
- Nejlepší produkt roku 2019 !!!
- Příslušenství také na prodej:
. Patka 99Kc
. Spojka 31Kc
. Vspera a kotva 155Kc

Číslo inzerátu: 9331055
Vložen: 24.11.2020
Zobrazení: 58024x výpis, 395x detail
Rok výroby: 2020
Možnost smlouvat: Ne
Platba: Dobírka
Stav věci: Nové
Více info: ZDE...
Sdílet inzerát:
Anonymní uživatel
Přístup prodávajícího
Doba odpovědi
Stav zboží
Rychlost dodání zboží

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  9331055  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9002020(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9002050(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9002099(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2020, celkově inzeroval 20x
info482
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Stavební materiál

Stěnové bednění
  • Soukromý

Stěnové bednění

Naši projektanti připravili stěnové bednění nejvyšší kvality s promyšlenými řešeními, které u konkurence nenajdete.To zahrnuje:- ocelová kapsa se třemi otvory, která není k dispozici od jiných dodavatelů,- vnitřní roh ve tvaru L, který usnadňuje zasunutí matic- dodatečná ražba podporující překližku,- přesná silikonizace březové překližky fólií 220 g / m2,- silné svary a svěrné svary,- vnitřní žebro 5 mm x 67 mm vysoké (v jiných systémech 4 mm a vysoké pouze 65 mm!)Táhla, matice a spojovací prvky jsou navíc vyráběny na základě našich konstrukcí a jsou testovány námi nebo na Gdaňské technické univerzitě.Bednění BAUTEKK = najde své uplatnění na malých a středních stavbách bez ohledu na objem a stupeň složitosti.Velkou výhodou je nízká hmotnost soupravy. Největší deska Bautekk o rozměrech 900 × 1 500 [mm] váží 42 kg.Jako jediná společnost vyrábíme speciální modul o šířce 100 [mm].Povolený limit tlaku čerstvého betonu je 40 kN / m2.K dispozici se standardní vícevrstvou břízovou překližkou o tloušťce 12 [mm], 220 [g / m2] nebo s břízovou deskou s dodatečným obložením PPL o tloušťce 1,3 [mm].Deska BAUTEKK má 3 otvory pro spojovací tyče a v každém otvoru je chráněné proti mechanickému poškození kovovou kapsou, která pomáhá udržovat povrch překližky neporušený v místech, kde běží vazby.Středy otvorů jsou vzdáleny od okraje o 2,5 [cm] a o dalších 7,5 [cm], což umožňuje použití matic D100 prakticky v jakékoli konfiguraci.Zvýšený počet perforovaných slz slouží jako vylepšená podpora desky. Vzhledem k rozteči otvorů na vnějších profilech 5 [cm] je možné spojit desky s výškovým posunem v modulu 5 [cm] bez použití dalších prvků.Bautekk – shodné s TEKKO, PionBOX, MiniBox, BudoUni, HunnebeckV NABÍDCE DÁLE STĚNOVÉ BEDNĚNÍ BAUFRAME = SHODNÉ S RASTO, MIDIBOX, DÁLE HLINÍKOVÉ STĚNOVÉ BEDNĚNÍ a STROPNÍ BEDNĚNÍ.
Cena dohodou
Hradec Králové
Stěnové bednění
  • Soukromý

Stěnové bednění

Naši projektanti připravili stěnové bednění nejvyšší kvality s promyšlenými řešeními, které u konkurence nenajdete.To zahrnuje:- ocelová kapsa se třemi otvory, která není k dispozici od jiných dodavatelů,- vnitřní roh ve tvaru L, který usnadňuje zasunutí matic- dodatečná ražba podporující překližku,- přesná silikonizace březové překližky fólií 220 g / m2,- silné svary a svěrné svary,- vnitřní žebro 5 mm x 67 mm vysoké (v jiných systémech 4 mm a vysoké pouze 65 mm!)Táhla, matice a spojovací prvky jsou navíc vyráběny na základě našich konstrukcí a jsou testovány námi nebo na Gdaňské technické univerzitě.Bednění BAUTEKK = najde své uplatnění na malých a středních stavbách bez ohledu na objem a stupeň složitosti.Velkou výhodou je nízká hmotnost soupravy. Největší deska Bautekk o rozměrech 900 × 1 500 [mm] váží 42 kg.Jako jediná společnost vyrábíme speciální modul o šířce 100 [mm].Povolený limit tlaku čerstvého betonu je 40 kN / m2.K dispozici se standardní vícevrstvou břízovou překližkou o tloušťce 12 [mm], 220 [g / m2] nebo s břízovou deskou s dodatečným obložením PPL o tloušťce 1,3 [mm]. Deska BAUTEKK má 3 otvory pro spojovací tyče a v každém otvoru je chráněné proti mechanickému poškození kovovou kapsou, která pomáhá udržovat povrch překližky neporušený v místech, kde běží vazby.Středy otvorů jsou vzdáleny od okraje o 2,5 [cm] a o dalších 7,5 [cm], což umožňuje použití matic D100 prakticky v jakékoli konfiguraci.Zvýšený počet perforovaných slz slouží jako vylepšená podpora desky. Vzhledem k rozteči otvorů na vnějších profilech 5 [cm] je možné spojit desky s výškovým posunem v modulu 5 [cm] bez použití dalších prvků.Bautekk – shodné s TEKKO, PionBOX, MiniBox, BudoUni, Hunnebeck V NABÍDCE DÁLE STĚNOVÉ BEDNĚNÍ BAUFRAME = SHODNÉ S RASTO, MIDIBOX, DÁLE HLINÍKOVÉ STĚNOVÉ BEDNĚNÍ a STROPNÍ BEDNĚNÍ.
Cena dohodou
Pardubice
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Stavební materiál.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí