Servis luků a kuší

Cena dohodou

Nabízím kompletní servis luků a kuší, výměnu Vámi dodané tětivy a lanovodů, sestavení,nastavení a seřízení, montáž příslušenství, d-loopu a průhledu tětivy, nastřelení.

Číslo inzerátu: 9495465
Vložen: 5.6.2020
Zobrazení: 589x výpis, 26x detail
Možnost smlouvat: Ano
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  9495465  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9002020(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9002050(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9002099(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2018, celkově inzeroval 4x
r.bobry
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Ostatní

ROZVOZ BRAMBOR ZDARMA
  • Soukromý

ROZVOZ BRAMBOR ZDARMA

Nabízíme prvotřídní brambory nejvyšší kvality, vhodné k uskladnění i spotřebě – do salátů či jako příloha. Vybrat si můžete mezi balením 12 kg (250,-) a 25 kg (420,-).V případě zájmu o objednání, kompletní nabídku a bližší informace nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Přiobjednat můžete i další skvělé produkty jako bylinkové sirupy, ideální pro posílení imunity, na chuť námi vyráběné brambůrky nebo med+medovinu z Jeseníků.Prosíme zároveň o PŘEDÁNÍ INFORMACE VAŠIM PŘÁTELŮM, ať se tato možnost v současné nelehké situaci dostane mezi co největší množství lidí. Děkujeme!?ROZVOZOVÉ DNY pro jednotlivé oblasti:Pondělí - OSTRAVA - Poruba, Krásné Pole, Plesná, Pustkovec, Třebovice, Martinov, Hošťálkovice, Nová Ves, Mariánské Hory a Hulváky, Lhotka, Petřkovice + na četná přání zákazníků přidány s příspěvkem na dopravu BobrovníkyÚterý - OSTRAVA - Ostrava-Jih, Svinov, Polanka nad Odrou, Stará Bělá, Nová Bělá, Proskovice, Hrabová, Krmelín, Vratimov, Horní Datyně + na četná přání zákazníků přidán s příspěvkem na dopravu BrušperkStředa - HAVÍŘOV, Horní Bludovice + na četná přání zákazníků přidáno s příspěvkem na dopravu Těrlicko a Horní SucháČtvrtek - FRÝDEK-MÍSTEK, Dobrá, Staré Město, Paskov, Kaňovice, Sedliště, Řepiště + na četná přání zákazníků přidány s příspěvkem na dopravu Palkovice a Frýdlant n. OstravicíPátek - OSTRAVA - Slezská Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz, Vítkovice, Michálkovice, Radvanice a Bartovice, Petřvald, Šenov, Václavovice + na četná přání zákazníků přidána s příspěvkem na dopravu Orlová a RychvaldObjednávky je nutno uskutečnit nejpozději do 19:00h předchozího dne rozvozového termínu pro danou oblast. V opačném případě bude objednávka doručována v následujícím týdnu.
Cena dohodou
Havířov
Práce pro psychology
  • Soukromý

Práce pro psychology

Mojra.cz je první online psychologickou poradnou v České republice, která využívá pro komunikaci s klienty nových médií (Skype, WhatsApp, Viber, email). Na trhu působíme již od roku 2016. Nabízíme psychologům možnost přivydělat si z pohodlí domova, přičemž naši poradnu nemusejí vnímat jako konkurenci, ale jako pozitivní nástroj, díky kterému mohou vyplnit čas mezi konzultacemi v jejich kamenné poradně. Stojíme si za myšlenkou, že psychologové by se měli především věnovat klientům. Proto zajišťujeme veškerou administraci, reklamu, objednávkový kalendář. Jestliže vás naše poradna Mojra.cz zaujala, láká vás možnost práce z domova, chcete být pánem svého času, patřit do dynamicky se rozvíjejícího kolektivu psychologů, nebo jen toužíte po změně, neváhejte a napište nám. Náplň prácePoskytování psychologického poradenství a terapie prostřednictvím hovorů přes Skype, WhatsApp, Viber, telefon, nebo email.Požadujeme• VŠ vzdělání, jednooborová psychologie• sebezkušenostní výcvik výhodou• chuť učit se novým věcem• flexibilitu• základní znalost práce s PC a smartphonemNabízíme• práci z pohodlí domova• zajímavé finanční ohodnocení• práci v dynamicky rozvíjejícím se kolektivu• možnost přizpůsobení pracovní doby• enormně rozsáhlý marketing v oblasti psychologie• psychologické články, internetová reklama, reklamní kampaně, časopisy, noviny, multimédia atd.• celková administrace, kontaktovaní klientu, celková klientská podpora, telefonická podpora PO-NE 08:00-21:00
Cena dohodou
Opava
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatní.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí