SLEVA!!! Prodám novou nepoužitou novinku 3D tiskárnu Creality CR-6-SE (Stavebnice jednoduchá stavba) TOP

7 300 Kč

Prodám novou nepoužitou novinku 3D tiskárnu Creality CR-6-SE

Přehled:-TECHNOLOGIE automatického vyrovnání tiskové podložky

CR-6 SE - Jedná se o 3D tiskárnu s inovativní technologií vyrovnání, která vám umožní spolehnout se vždy na vysoce přesné výsledky.


- FOTOELECTRICKÝ SNÍMAČ FILMU

To v podstatě znamená, že vaše CR-6 SE udrží vaše tiskové výkony inteligentně a hladce. Pokud dojde k náhlému výpadku vlákna nebo pokud dojde k jeho prasknutí, snímač fotoelektrického vlákna tiskárny okamžitě tuto poruchu zachytí a zastaví. Jakmile se nové vlákno zavede, CR-6 SE obnoví svou činnost, aniž byste ztratili práci.


- FUNKCE Obnova tisku

Vypadlo napájení nebo někdo tiskárnu vypnul Bez obav! 3D tiskárna CR-6 SE bude pokračovat v tisku, pokud dojde k přerušení napájení. To je pravda - e selhání tisku již není problém!


- MODULARNÍ tryska

CR-6 SE je navržen s modulární tryskou, což znamená, že si ji můžete přizpůsobit. Od tepelného bloku po špičku trysky je to mezi jiným i modulární 3D tiskárna, kterou lze snadno udržovat.

- DEPENDABLE EXTRUDER (nový)

Díky svému kompaktnímu a spolehlivému extrudéru víte, že plynulejší vytlačování a snadnější podávání nekonečných vláken povedou k rychlejšímu, tiššímu a plynulejšímu tisku.


- Výrazně nižší hlučnost

Do CR-6 SE je přidán tichý čip. Jeho nejnovější ovladač Trinamic pomáhá zajistit kontrolu napětí, pro rychlý pohyb a tichý tisk.

- Tvrzená skleněná deska


3D tiskárna CR-6 SE 3D je dodávána s tiskárnou plošina z karborundového skla který je plošší než hliník a která nabízí hvězdný tepelný výkon, který zajišťuje rychlé zahřátí, silnou přilnavost a snadno odstranitelné výtisky.


- Design

3D tiskárna CR-6 SE - úžasná pracovní stanice má krásný design, který doplňuje jakoukoli plochu, na které ji používáte.Nabízíme případně i montáž s osobním vyzvednutím (cena 600,-Kč)
Pro plátce DPH možnost odpočtu DPH!!!

Číslo inzerátu: 9588535
Vložen: 2.8.2021
Zobrazení: 63364x výpis, 1508x detail
Rok výroby: 2020
Možnost smlouvat: Ne
Stav věci: Nové
Více info: ZDE...
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  9588535  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2020, celkově inzeroval 1x
macourek
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty 3D tiskárny

Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie 3D tiskárny.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí