Instruktor lyzovani Praha TOP

Cena dohodou

Skolaski je nová soukromá škola lyžování a snowboardingu, zaměřená výhradně na individuální výuku v Lyžařském středisku Chotouň u Prahy. Těšíme se na Vás !!!

tým Skolaski
www.skolaski.net

Číslo inzerátu: 9694129
Vložen: 23.10.2020
Zobrazení: 1465x výpis, 22x detail
Možnost smlouvat: Ano
Stav věci: Použito
Více info: ZDE...
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  9694129  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9002020(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9002050(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9002099(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2020, celkově inzeroval 1x
matus.drabik
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Ostatní

Nejenom nabídka kapacitní spolupráce
  • Soukromý

Nejenom nabídka kapacitní spolupráce

Nabízíme externí administrativní spolupráci pro naše klienty.Výběr témat administrativní spolupráce:- Správa poptávek a zakázek (vč. e-shopu a e-komerce) - Příprava podkladů pro fakturaci realizovaných zakázek (vč. Návrhu kalkulace PC a návrhu obchodních podmínek)- Návrh metodik pro řízení a tvorbu cen (všech typů)- Návrh metodik a prováděcích interních předpisů pro – dílčí procesy, pro operace a toky,…- Příprava výběrových řízení pro nákupy - analýzy konkurenčních nabídek,….- Analýzy vybraných obchodních a marketingových ukazatelů, faktorů,… za komoditu, odvětví, teritorium,..- Příprava podkladů pro plánovací aktivity – obchodní, marketingové, výrobní, personální, ekonomické,.. pro typy krátkodobé, strategické plánování- Příprava podkladů pro tvorbu klíčových firemních dokumentů – Firemní strategie, Koncepce zajištění,….systém řízení, systém organizace, specifikace Popisů pracovních činností a rozpisu kompetencí- A další.Dohodnutá spolupráce je vždy kryta Smlouvou o spolupráci a jasným vymezením pravidel spolupráce a práce s utajenými skutečnostmi.Naše služby mají vždy profesionální úroveň.Přijímáme návrhy na spolupráci do objemu našich disponibilních kapacit..Ceny dohodou za objem vykonané práce.V případě zájmu volejte proto co nejdříve - 603 29 33 15.
Cena dohodou
Praha
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatní.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí