Kdo přichází před půlnocí

25 Kč

Prodám Kdo přichází před půlnocí - Ivan Gariš. Naše vojsko Praha 1985, brož., 1.vyd., 192 stran, stav dobrý. Cena 25 Kč + poštovné.

Číslo inzerátu: 9744283
Vložen: 26.11.2020
Zobrazení: 744x výpis, 54x detail
Možnost smlouvat: Ne
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Anonymní uživatel
Přístup prodávajícího
Doba odpovědi
Stav zboží
Rychlost dodání zboží
Komentář:
„Nákup u prodávajícího doporučuji... rychlá odpověď, bleskové zaslání zakoupené věci, prostě 100%.“
Anonymní uživatel
Přístup prodávajícího
Doba odpovědi
Stav zboží
Rychlost dodání zboží

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  9744283  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9002020(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9002050(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9002099(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2019, celkově inzeroval 504x
hanka.hanka.chladkova
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup

Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Detektivky

Enzo Russo: Doupě hranostajů
  • Komerční

Enzo Russo: Doupě hranostajů

Enzo Russo: Doupě hranostajů Poutavý román mladého italského spisovatele zrcadlí nepřehlednou situaci dnešní Itálie, sužované teroristickými akcemi, bojůvkami neofašistů, ale i temnými politickými machinacemi a korupcí uvnitř legálních mocenských složek. Russo podává o italské přítomnosti nelítostnou, mimořádně působivou výpověď. Drama se otvírá scénou dopadení mladíka, převážejícího na motorce výbušninu. Vyšetřování případu, který vyvolá řetězovou reakci zločinů, je svěřeno soudci Balestrinimu. Není to vitální, energií tryskající hrdina kriminálních románů, ale člověk plachý, s až nudným smyslem pro povinnost, hájící spravedlnost za všech okolností a proti všem. Jeho úporné lpění na liteře zákona, jeho uzavřenost a neschopnost bezprostředního kontaktu mu vynesou pověst byrokrata a škrobeného patrona. Většina kolegů z doupěte hranostajů – jak ironicky nazval prostořeký novinář římský soudní dvůr – se postupně vyhýbá jeho společnosti: tuší, že tvrdohlavý Balestrini víc než jindy potřebuje oporu a pochopení, opouští ho i jeho žena, dotčená manželovým nedostatečným zájmem o její vlastní problémy. A tak uprostřed vzrušujících událostí s dopadem politickým se odehrává neméně strhující příběh osamělého bojovníka, pro něhož hledání pravdy a spravedlnosti znamená víc než klidné rodinné zázemí a neotřesitelná kariéra. Jazyk: český Žánr: světová literatura, detektivka Stav zboží: Dobrý Vazba: dobráPřebal: mírně poškozenýStránky: dobréRok vydání: 1977Obsahuje razítko: 2Obsahuje věnování: 2 Zboží si můžeme předat: po platbě předem na můj bankovní účet Vám zboží zašlu Balíkem do ruky od České pošty anebo Vám zboží pošlu na dobírku Balíkem do ruky od České pošty
69 Kč
Hradec Králové
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Detektivky.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí