Bazar.cz

Server Bazar.cz je inzertní služba, která byla na českém webu poprvé zveřejněna již v roce 1999, tedy v jeho úplných začátcích. Dnes působíme již téměř 20 let a za tu dobu jsme na našich stránkách zprostředkovali prodeje statisíců položek.

Bazar.cz rychlá internetová inzerce. Nákup a prodej ihned.

Naše služby nenabízí jen klasickou řádkovou inzerci čehokoli co lze nakoupit a prodat, ale vzhledem k optimalizaci aplikace pro prohlížeče v mobilních zařízeních lze inzerovat skutečně okamžitě a obchodovat jednoduše ihned ve chvíli, kdy se rozhodnete nějakou věc prodat nebo cokoli koupit. Rychlost a jednoduchost vyhledávání, rychlý přístup z mobilu, jednoduchá kategorizace činí ze služby Bazar.cz ideální nástroj pro denní nakupování nových i opotřebovaných věcí, pro nabízení služeb, či jen jednoduchému nabídnutí zemědělských přebytků, třeba hned na poli, a to zcela zdarma!

Tisíce nových inzerátů denně přinášejí rozmanitý výběr zboží, kterých se naši uživatelé již chtějí zbavit, ale které zase jiní potřebují. A znáte to sami, nemusí se vždy utrácet za nové věci, starší mohou posloužit stejně dobře a hlavně zásadně levněji.

Je úplně jednoduché si vložit vlastní inzerát a nabídnout již nepotřebnou věc či naopak potřebnou službu jiným uživatelům.

Provozovatel serveru Bazar.cz

TANGER infosystems,s.r.o.
Keltičkova 62, 710 00 Ostrava
IČO: 60705078
DIČ: CZ60705078
veden u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 5616, bankovní spojení: ČSOB a.s., pobočka Ostrava, č.ú: 373782623/0300

Máte-li zájem nás kontaktovat, můžete tak učinit pomocí formuláře ZDE nebo na emailu podpora@bazar.cz nebo na čísle +420... (pouze v pracovní dny 8:00-16:00).
Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí