Bazar.cz

Server Bazar.cz je inzertní služba, která byla na českém webu poprvé zveřejněna již v roce 1999, tedy v jeho úplných začátcích. Dnes působíme 24 let a za tu dobu jsme na našich stránkách zprostředkovali prodeje statisíců položek.

Bazar.cz rychlá internetová inzerce. Nákup a prodej ihned.

Naše služby nenabízí jen klasickou řádkovou inzerci čehokoli co lze nakoupit a prodat, ale vzhledem k optimalizaci aplikace pro prohlížeče v mobilních zařízeních lze inzerovat skutečně okamžitě a obchodovat jednoduše ihned ve chvíli, kdy se rozhodnete nějakou věc prodat nebo cokoli koupit. Rychlost a jednoduchost vyhledávání, rychlý přístup z mobilu, jednoduchá kategorizace činí ze služby Bazar.cz ideální nástroj pro denní nakupování nových i opotřebovaných věcí, pro nabízení služeb, či jen jednoduchému nabídnutí zemědělských přebytků, třeba hned na poli, a to zcela zdarma!

Tisíce nových inzerátů denně přinášejí rozmanitý výběr zboží, kterých se naši uživatelé již chtějí zbavit, ale které zase jiní potřebují. A znáte to sami, nemusí se vždy utrácet za nové věci, starší mohou posloužit stejně dobře a hlavně zásadně levněji.

Je úplně jednoduché si vložit vlastní inzerát a nabídnout již nepotřebnou věc či naopak potřebnou službu jiným uživatelům.

Jste firma? Máte zajímavé zboží? Přejete si jednoduše vkládat libovolné množství inzerátů (hromadné importy)? Staňte se našim partnerem

Provozovatel serveru Bazar.cz

TANGER infosystems,s.r.o.
Keltičkova 62, 710 00 Ostrava
IČO: 60705078
DIČ: CZ60705078
veden u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 5616, bankovní spojení: ČSOB a.s., pobočka Ostrava, č.ú: 373782623/0300

Máte-li zájem nás kontaktovat, můžete tak učinit pomocí formuláře ZDE nebo na emailu podpora@bazar.cz nebo na čísle +420... (pouze v pracovní dny 8:00-16:00).