Plechová garáž superline. TOP

59 900 Kč

Rychlé dodání 10-15 pracovních dnů.
Plechová garáž v imitaci dřeva o rozměrech 6m x 5m se sedlovou střechou. Garáž ma výklopna vrata s atestovanym systemem pružin kolejnic, které zabezpečují lehký a plynulý provoz.
Stěny a vrata garáže jsou vyrobeny s trapézového plechu imitujícího dřevo, střecha pak z trapézového plechu v barvě RAL. Díky velkému výběru barev s palety ral nobo imitace dřeva je možné provedení garáže přizpůsobit okolnímu prostředí. Barvy plechu je možné volit bez příplatku.
Konstrukce garáže je vyhotovena s uzavřených profilů a ohýbaných úhelníku. Spodní a horní rám garáže vyrábíme z ohýbanych úhelníku, konstrukce stěn je pak vyrobena z uzavřených profilů. Konstrce je ošetřena barvou proti korozi.
Cena zahrnuje oplehovani střechy a rohů garáže. Doplňkové prvký na fotografi např. dodatečné dveře dostupné za příplatek.
Konštrukcia zosilnená z uzavretých pozinkovaných profilov 30 x 30 mm.
Dá sa vyrobiť aj iné rozmery garáže (podľa Vášho želania).
Možnosť vybrať iné farebné prevedenie.
Každú garáž je možné vybaviť aj s oknom, a vchodovými dverami.
Strecha môže byť sedlová, dvojspádová, alebo s bočným spádom.
Braná môže byť dvojkrídlová, alebo výklopná.
výklopná brana moze byt aj s pohonom.
Farba garáže podľa vzorkovnice drevodekor.
V našej ponuke nájdete tiež:
prístrešok na palivové drevo,dreváreň
voliéra,koterec
záhradný domček
stavebná búda
plechová dvojgaráž
garážová výklopna brána
garážová dvojkridlová brána
Dodání 10-15 dni. Doprava a montáž v ceně. Cenová kalkulace www.ultom-garazkotec.cz .Platba při převzetí. Tel.702 182 248

Číslo inzerátu: 10883589
Místo: Mariánské Hory, Ostrava
Vložen: 20.3.2023
Zobrazení: 11305x výpis, 998x detail
Možnost smlouvat: Ne
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Anonymní uživatel
Přístup prodávajícího
Doba odpovědi
Stav zboží
Rychlost dodání zboží
Komentář:
„Jsem velmi spokojen a mohu všem jenom doporučit, rychlé jednání cena odpovídá co jsem si objednal.“

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  10883589  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2021, celkově inzeroval 10x
kotecgaraz
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Dílna a garáž

Plechové garáže, kotce pro psy, haly, sklady
  • Soukromý

Plechové garáže, kotce pro psy, haly, sklady

Vyrábíme a prodáváme plechové garáže, garážová vrata a ocelové konstrukce na individuální zakázky včetně: hal, přístřešků, plechových šaten, užitkových skladů.V naší nabídce nechybí ani pevné a bezpečné psí kotce v různých velikostech a konfiguracích.Úspěšně realizujeme projekty pro individuální klienty i firmy a instituce, jako jsou plechové sklady, výrobní haly, garáže pro zemědělské nebo stavební stroje.STABILNÍ A PEVNÁ KONSTRUKCE GARÁŽE ZARUČUJE DLOUHOU ŽIVOTNOST !!!Naše výrobky jsou vyrobeny z nejlepších materiálů dostupných na trhu. Jako jedni z mála nabízíme vyztužený trapézový plech T-14 bez příplatku.Nabízíme:- nejvyšší kvalita výrobků- důraz na detail- zpracování- výhodné splátky- montáž zdarma- milá a profesionální obsluha- odborné poradenství v každé fázi zakázkyVyrobíme Vám jakékoliv rozměry.Nabízíme montáž zdarma po celé ČR. Doporučuji využít naší nabídky.Objednávky plníme celoročně bez ohledu na počasí.Případné dotazy ohledně naší nabídky zodpovíme na telefonním čísle nebo emailu, kontaktujte násPotýkáte se s kondenzací v garáži? Zavolejte nám nebo napište, máme řešení.Realizujeme různé projekty. Máte zájem o individuální nacenění?Kontaktujte nás:ke každému klientovi přistupujeme individuálně,krátká dodací lhůta,vysoká kvalitaVýše uvedená nabídka je informativní a nepředstavuje obchodní nabídku.
Cena dohodou
Ostrava
PLECHOVÉ GARÁŽE S AKRYLOVÝM NÁTĚREM NA MÍRU
  • Soukromý

PLECHOVÉ GARÁŽE S AKRYLOVÝM NÁTĚREM NA MÍRU

Hlavním profilem naší činnosti je výroba a montáž ocelových konstrukcí, které naleznou široké uplatnění, mimo jiné jako:plechové garážekůlny na dřevo,kolny na nářadí,stavební kolny,plechové garáže na kola,plechové garáže na motorkuplechové garáže na čtyřkolkuMožné je takézvýšení / rozšířen / prodloužení garážeprovedení vrat dvoukřídlá, nebo výklopnáprovedení dodatečných dveří o šířce: 80-120provedení okenního otvoru, či výklopného okna o rozměrech 60×80 cm, nebo světlíků 27×60 cmprovedení sedlové střechyprovedení sklonu střechy do boku nebo dopředuprovedení konstrukce z pozinkovaných úhelníků nebo pozinkovaných profilůzpevnění konstrukce uzavřenými profily natřenými podkladovou barvou nebo pozinkovanými profilyprovedení garáže z akrylového plechu v jedné z barev palety RAL nebo BTXVyrobíme Vám jakékoliv rozměry.Nabízíme montáž zdarma po celé ČR.Objednávky plníme celoročně bez ohledu na počasí.Kontaktujte nás:Krátká dodací lhůta,Vysoká kvalitaCENY VÝROBCENaše výrobky jsou vyrobeny z nejlepších materiálů dostupných na trhu. Jako jedni z mála nabízíme vyztužený trapézový plech T-14 bez příplatku.Nabízíme:- nejvyšší kvalita výrobků- důraz na detail- zpracování- výhodné splátky- montáž zdarma- milá a profesionální obsluha- odborné poradenství v každé fázi zakázkyVyrobíme Vám jakékoliv rozměry.Nabízíme montáž zdarma po celé ČR. Doporučuji využít naší nabídky.Máte-li zájem o jiný typ garáže, v jiném rozměru nebo barvě, uveďte prosím tento údaj při objednávce.Vyrobíme Vám jakékoliv rozměry.Nabízíme montáž zdarma po celé ČR.Objednávky plníme celoročně bez ohledu na počasí.
Cena dohodou
České Budějovice
Plechové garáže s bočním sklonem střechy, NA MÍRU
  • Soukromý

Plechové garáže s bočním sklonem střechy, NA MÍRU

Plechové garáže s bočním sklonem střechy na pravou nebo levou stranu jsou velmi populární jako tzv. přístavby.šířka: 2 až 7 metrů,délka: 2 až 8 metrů,výška vyšší strany závisí na rozměrech garáže, (např. standardní plechová garáž 3x5m vyšší ze stran má cca 2,37 m a nižší 2,10 m)výška nižší strany závisí na rozměrech garáže,střecha se sklonem na levou nebo pravou stranuvrata otvíraná do boku nebo výklopná vrata (zvedaná nahoru),světlá výška vjezdu: dvoukřídlá vrata = 2m, výklopná vrata = 1,94mvýklopná vrata vyrobená z uzavřeného profilu,konstrukce vyrobená ze za studena ohýbaného úhelníku s tmavě hnědým nátěremžárově pozinkovaný plechDoplňkové vybavení (za příplatek):Dodatečné: malé dveřeokenní otvory na míruokenní klapkaplastové okno 80×60 cmakrylový plech s barvou dle výběru zákazníkamožnost změny rozměrů garáže: šířka, délka, výškamožnost realizace konstrukce z tvarovaných pozinkovaných profilůmožnost realizace z uzavřených natíraných nebo pozinkovaných profilůVyrábíme a prodáváme plechové garáže, garážová vrata a ocelové konstrukce na individuální zakázky včetně: hal, přístřešků, plechových šaten, užitkových skladů.STABILNÍ A PEVNÁ KONSTRUKCE GARÁŽE ZARUČUJE DLOUHOU ŽIVOTNOST !!!Naše výrobky jsou vyrobeny z nejlepších materiálů dostupných na trhu. Jako jedni z mála nabízíme vyztužený trapézový plech T-14 bez příplatku.Nabízíme:- nejvyšší kvalita výrobků- důraz na detail- zpracování- výhodné splátky- montáž zdarma- milá a profesionální obsluha- odborné poradenství v každé fázi zakázkyVyrobíme Vám jakékoliv rozměry.Nabízíme montáž zdarma po celé ČR. Doporučuji využít naší nabídky.Máte-li zájem o jiný typ garáže, v jiném rozměru nebo barvě, uveďte prosím tento údaj při objednávce.Vyrobíme Vám jakékoliv rozměry.Nabízíme montáž zdarma po celé ČR.Objednávky plníme celoročně bez ohledu na počasí.
Cena dohodou
Praha
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Dílna a garáž.