Vetešnictví u ryby

Cena dohodou

Nabízíme výhodný nákup antiku, antikvariátu a bazaru na Žatecké ulici v Podbořanech, rádi Vás uvidíme.

Číslo inzerátu: 11486745
Místo: Podbořany, Louny
Vložen: 17.9.2023
Zobrazení: 3203x výpis, 85x detail
Možnost smlouvat: Ano
Platba: Osobní předání
Doprava: Osobní vyzvednutí
Stav věci: Použito
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  11486745  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2023, celkově inzeroval 1x
Vetešnictví u ryby
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Ostatní

Kniha Bastian Obermayer Panama Papers
  • Komerční

Kniha Bastian Obermayer Panama Papers

Kniha Bastian Obermayer Panama Papers Jazyk: český Žánr: Jiný žánr Autor: Bastian Obermayer Příběh o největším úniku dat všech dob – zdroj je anonymní, postižení jsou všechno, jen ne Vše začíná pozdě večer anonymním vzkazem: „Dobrý den. Tady mluví John Doe. Zajímají vás data?“ Bastian Obermayer, investigativní reportér Süddeutsche Zeitung, okamžitě odpovídá – a dostává informaci, která ho i jeho kolegu Frederika Obermaiera elektrizuje. Jsou to data stovek tisíc fiktivních společností. Nabízejí pohled do dříve zcela izolovaného paralelního světa, ve kterém se spravují, přesouvají a ukrývají miliardy: peníze velkých korporací, evropských premiérů a diktátorů z celého světa, šejků, emírů a králů, mafiánů, pašeráků. , narkobaroni, tajní agenti, funkcionáři FIFA, šlechtici, super bohatí a celebrity. Aby mohli vyprávět co nejvíce mezinárodních příběhů, rozhodnou se oba novináři zapojit do celosvětové sítě investigativních reportérů – ICIJ. Zatímco sami pokračují v hledání jmen a příběhů, koordinují práci stovek novinářů s ICIJ. Reportéři z nejvýznamnějších světových médií – jako jsou Guardian, BBC a Le Monde – spolupracovali v nejvyšším utajení již téměř rok na zveřejnění „Panama Papers“ na jaře 2016. Tato kniha je fascinujícím příběhem mezinárodního novinářského vyšetřování, které odhaluje to, co bylo dosud skryto: jak malá elita, která se již necítí být vůči nikomu odpovědná, skrývá obrovské bohatství. Je to jako rozsvítit světlo v temné místnosti: najednou je všechno vidět.  Stav zboží: Výborný Plně funkční Jako nové
262 Kč
Hradec Králové
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatní.