Polykarbonátové prosvětlovací trapézové desky Guttagliss Makro ST - Palram Suntuf 2UV - Marlon CSE

280 Kč

Prosvětlovací polykarbonátové trapézové desky Guttagliss Makro ST - Palram Suntuf 2UV - Marlon Cse. Profilované plastové střešní krytiny s krupičkovou strukturou a dvojitou UV ochranou na horní i spodní straně desek. Trapézové polykarbonátové desky jsou velice odolné teplotním rozdílům a mechanickému poškození. Struktura krupičky zajištuje rozptyl světla a láme sluneční paprsky. Vyrobené z vysoce odolného profilovaného polykarbonátu. Trapézové polykarbonáty se používají pro zastřešení pergol, přístřešků, teras, balkónů, bazénů, zimních zahrad, zahradních skleníků, garážových stání, průmyslových staveb a jiných zahradních staveb. Originální montážní příslušenství pro montáž. Barva desek čirá průsvitná a bronzová kouřová. Profil trapézu 76 x 18 mm. Tloušťka 0,8 mm. Šířka desek 1,06 m. Délka po trapézu 2,0 m, 2,5 m, 3,0 m, 3,5 m, 4,0 m, 5,0 m, 6,0 m a 7,0 m. Nové se zárukou. Výrobce poskytuje prodlouženou záruku 10 let na nerozbitnost krupobitím. Osobní odběr Ptice, okres Kladno a Plzeň. Doprava po Čr. Osobní odběr zdarma. Paušální cena dopravy 484 Kč vč. DPH a dobírky. Cena trapézových desek za m2 vč. DPH 21 %.

Číslo inzerátu: 11487134
Místo: Dejvice, Praha
Vložen: 23.9.2023
Zobrazení: 4697x výpis, 321x detail
Rok výroby: 2023
Možnost smlouvat: Ne
Platba: Dobírka
Stav věci: Nové
Více info: ZDE...
Sdílet inzerát:
Prodejce zatím nemá žádné hodnocení.

TOPněte a zviditelněte si svůj inzerát

Napište SMS ve tvaru:   BAZ  T  11487134  a zašlete na jedno z následujících čísel:

5 DNÍ za 20Kč

9033320(5 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

15 DNÍ za 50Kč

9033350(15 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

30 DNÍ za 99Kč

9033399(30 dní se budou nové inzeráty zobrazovat až Váma)

Služba je poskytována v síti operátorů Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone na území České republiky (www.platmobilem.cz). Technicky zajišťuje: AXIMA SMS SERVICES s.r.o. V případě problémů kontaktujte infolinku na čísle +420 608 300 012 (pouze pracovní dny 8:00-16:00) nebo na emailu podpora@bazar.cz.

Prodávající
registrován od r. 2023, celkově inzeroval 1x
xxlstavebniny1
Zobraz telefon oveřen
Odpovědět na inzerát
Použitý email je již evidován u jedné z webových služeb, které provozuje společnost TANGER infosystems, s.r.o.. Uveďte správné heslo. (Zaslat)
0/2000
Tipy pro bezpečnější nákup


Lidé si také prohlíželi tyto inzeráty Ostatní

Moderní Maringotka/Tiny house
  • Soukromý

Moderní Maringotka/Tiny house

Na přání zákazníka postavíme Tiny House. Stavíme v délce 6–8 m, šířce 2,6 – 3m a výšce 2,3 – 2,9m . Ve dvou variantách střecha do A nebo rovná. Stavební hranoly, které tvoří konstrukci(100 x 50 mm), jsou ošetřeny proti houbě a plísní. Díky komplet celý stavby zateplení minerální vatou o tloušťce 100 mm. plus palubky , plus 3 cm odvětrávaná fasáda na stěně který jsou také izolant navíc , je tiny house vhodný, k celoročnímu bydlení. Vnitřní prostor lze velmi jednoduše a usporně vytápet. Předností tiny house je zejména odvětrávaná fasáda. Mezi izolací a obkladem je vzduchová mezera, která zajišťuje komínovým efektem cirkulaci vzduchu a tím i odvětrávání vlhkosti. V zimě tak nedochází k únikům tepla a v létě je naopak zamezeno přehřívání interiéru. Podlaha je složena z vrstvenéhosendviče (prkna, vata, parotěs,fólie,OSB desky 22mm). Exterier použita paropropustná folie, a interier parotěs folie. K obkladu využívám palubky typu AB Smrk o tloušťce 19mm, které jsou ošetřeny Lazurolem ve třech vrstvách. Interier palubky obklad smrk AB 12-15mm ošetřeny lakem. Na exterier se Lze individuálně domluvit i na jiném obkladu (např.sibiřský modřín, který je využíván pro svou dlouhou životnost). Střechu tvoří plechová střešní krytina . Profi Alfa Zefir nebo Blach trapéz T18 Plus. Krytina je položena na roštu ze střešních latí. Podstřešní prostor je krytý střešní folii. V koupelně je umístěno WC, umyvadlo, bojler a přípojka vody ke kuchyňské lince. Do koupelny lze na objednávku nainstalovat sprchový kout. V tiny house je zaveden elektrický proud o napětí 220V. El i instalatérské práce provádí kvalifikovaný odborník. Na přání lze upravit pozice oken,dveří,světel,zásuvek a vypínačů . Na vaše přání lze postavit postel,palandu,různé skřínky atd. Doba stavby je přibližně 1 měsíc.Během stavby lze zasílat fotodokumentaci vývoje a lze se domluvit na osobních prohlídkách v průběhu stavby. Odvoz mohu zajistit.Jsem vyučen v oboru truhlář mám letité zkušenosti se stavbou Maringotek.
Cena dohodou
Praha-východ
Maringotka/Tiny House
  • Soukromý

Maringotka/Tiny House

Prodám nově postavenou Maringotku ,která má velké rozměry(24m2)interiér. Délka je 8 m, šíře 3 m, výška 2,4 m vnitřní(vnější 3,7m).Stavební hranoly, které tvoří konstrukci (100 x 50 mm),jsou ošetřeny proti houbě a plísni. Díky komplet celý stavby zateplení minerální vatou o tloušťce 100 mm plus palubky a 3 cm odvětrávaná fasáda na stěně ,který jsou také izolant navíc, je Tiny House vhodný k celoročnímu bydlení. Vnitřní prostor lze velmi jednoduše a úsporně vytápět. Předností maringotky je zejména odvětrávaná fasáda. Mezi izolací a obkladem je vzduchová mezera, která zajišťuje komínovým efektem cirkulaci vzduchu a tím i odvětrávání vlhkosti. V zimě tak nedochází k únikům tepla a v létě je naopak zamezeno přehřívání interiéru. Podlaha je složena z vrstveného sendviče (prkna, vata, parotěs . fólie, OSB desky 22mm).Exteriér použita paropropustná folie a interier parotěsná folie. K obkladu použity palubky typu AB ze smrkového dřeva o tloušťce 19 mm, které jsou ošetřeny Lazurolem ve třech vrstvách o dvou nátěrech. Interiér palubky obklad smrk AB 12-15mm ošetřeny lakem. Střecha je nová ,plechová střešní krytina Blacho TRAPÉZ T18 plus . Krytina je položena na roštu ze střešních latí pod kterými je střešní folie s odvětrávací mřížkou střechu staví kvalifikovaný pokrývač. Maringotka má 5x Plastová okna zlatý dub bílá-plast .Balkonové dvoukřídlé a vchodové dveře zlatý dub bílá-plast. Koupelna (WC, bojler , umyvadlo) odpady , přípojka vody ke kuchyňské lince . V koupelně je místo na sprchový kout . Zaveden proud 220V, 8x zásuvka 3x světlo 2x venkovní světlo Práci provádí kvalifikovaný elektrikář. Při práci byly dodržovány veškeré normy a předpisy . Jsem vyučen v oboru truhlář mám letité zkušenosti se stavbou Maringotek . Odvoz můžeme zajistit (příspěvek na dopravu 10 000 kč).
475 000 Kč
Praha-východ
Prodáme unikátní drážkovačku s možností ukládání kabelů a hadic do země
  • Soukromý

Prodáme unikátní drážkovačku s možností ukládání kabelů a hadic do země

Nabízíme k prodeji zánovní drážkovačku určenou pro výkopové práce s možností unikátního způsobu ukládání kabelů či kapkovacích závlahových hadic přímo do země do hloubky až 15 cm pomocí speciálního vibračního (rýhovacího) nože. Jedná se na míru upravený Model Groundsman TCHYD s hydrostatickým pohonem všech 4 kol. Tento stroj má motor Honda s výkonem 13 HP, který umožňuje variabilní rychlost vpřed. Vibrační nůž se zapíná samostatně pomocí kotoučové spojky. Funkce drážkovačky je zabezpečována pomocí speciálních vibračních nožů, které jsou schopny zajistit výkop v šířce 6 či 18 cm do hloubky až 18 cm. Speciální vibrační nůž spolu s navijákem hadice a speciálním vodícím prvkem je pak schopen vpravit pod povrch kabely či závlahové či jiné hadice do hloubky až 15 cm, a to s minimálním poškozením drnu. Pohon všechna čtyři kol (kola nabízíme se 4 druhy vzorků) zabezpečuje skvělou trakci bez protáčení. Stroj byl velmi málo používán a má najeto maximálně 50 motohodin. Pořizovací cena stroje cca 350 tis. Kč. Ke stroji nabízíme kompletní výbavu vibračních nožů a dalšího příslušenství (viz foto), kompletní návod v angličtině a fotodokumentaci. Unikátní funkci ukládání kabelů či hadic je možné si prohlédnout na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=f-K6SXFQHi4
149 900 Kč
Praha
Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatní.