Bazar náhradních dílů pro auta




celohliníkový střešní autostan
 • Nové
 • Soukromý

celohliníkový střešní autostan

Dobrý den,Nabízím nikdy nepoužitý hliníkový střešní autostan Tenterax Peak. Hliníková konstrukce stanu je vůči jakémukoliv plastovému či laminátovému stanu výrazně odolnější a pevnější při zachování nízké hmotnosti. Stan má na střeše podélné lyžiny pro montáž nosiče za účelem uchycení velké předsíňky, solárního panelu či jiného vybavení. Nabízený stan (narozdíl od jiných hliníkových stanů) je v provedení se vzpěrami zakrytými ve skořepině a tudíž nehrozí jejich poškození při jízdě či skladování). Rozměry stanu jsou cca 130x210 cm. Vnitřní výška v rozloženém stavu je cca 150 cm. Ve složeném stavu jse stan velmi kompaktní díky jeho malé výšce cca 17 cm (nepřekáží při skladování, nízký odpor vzduchu při jízdě, umožňuje vjezd i do prostor s omezenou výskou průjezdního profilu). Velmi snadno se rozbaluje i sbaluje (při sbalování netvoří faldy stanoviny vně stanu tak jako jiné stany a stan zvládne lehce sbalit jedna osoba). Svým uspořádáním stan nabízí velký prostor pro dvě osoby. Stan má 3 vchody nad zadním je předsíňka, VšVšechny vchody jsou osazeny moskitiérou. Způsob upěvnění k příčníkům je universální (tj. bez úprav je možné stan namontovat na všechny běžné příčníky), Vzhledem k tomu, že stan nebyl nikdy použit je naprosto bez poškození (skořepina bez prasklin či promáčklin, látka čistá, nezatuchlá bez trhlin a rozpárání, moskitiery taky bez poškození). Stan byl vyndán z originálního balení jen za účelem kontroly po nákupu a nyní nafocení. Fotky stanu rád pošlu e-mailem.Cena 55 000 Kč.Vzhledem k povaze zboží pouze osobní předání v Plzni.Kontakt prosím raději po e-mailu (ne vždy jsem dostupný na telefonu), případně volat raději ráno či večer.
55 000 Kč
Plzeň
TOPNOUT
NOVÁ alu kola R18, Orig.Škoda Octavia,RS,Superb,Karoq
 • Nové
 • Soukromý

NOVÁ alu kola R18, Orig.Škoda Octavia,RS,Superb,Karoq

Nabízím zcela novou nikdy nejetou sadu alu kol originál Škoda Octavia RS – model kol Zenith (kola mají stejné rozměry a parametry jako model Neptune), Vhodná i na Škoda Superb I, Superb II, Superb III (včetně verze 3.6 191kw), Yeti, Karoq, Kodiaq, Octavia 2 a 3, Octavia RS, včetně verzí combi, včetně modelů 4x4+ další modely, Rozměr kola 7.5J x R18, ET51, rozteč 5x112, středový otvor 57,1. Výroba v roce 2020/2021!Včetně orig. středových znaků(můžete si vybrat s novým logem, zelené logo, nebo SEAT).Velmi kvalitní kola (ne jako většina z Polska a Číny). Jelikož se jedná o orig. koncern.díl, tak kola prošla náročnými homologačními testy ŠKODA, mimo jiné na odolnost vůči korozi, klimatickým vlivům či deformaci při jízdě. Akční cena: 3245,-/kus. Tedy 12 980,-sada. – Dobrá cena, viz.jiné nabídky za až 15 tis./sada! Platí pouze do prodání této jedná sady co mám. (běžná cena ve Škodě auto cca 5000,-/kus!, tady 20 000,-/sada!!!) Vhodné i pro další koncernová auta s roztečí 5x112. Např. VW Touran, Caddy-life, Golf, Passat B6, Golf V, VI,VII, Plus, Variant, Touran, Jetta II, Seat, Audi..atd.Fotky kol v inzerátu jsou reálné a aktuální, nejsou pouze zkopírované z jiných inzerátů jak je běžnou praxí! Kola podle časových možností po dohodě lze dovézt do vzdálenosti cca až 80 km od Českých Budějovic jen za cenu pohonných hmot :- ) –po převodu částky alespoň na dopravu. (přibližně pro představu- Tábor( Miličín), Strakonice, Blatná, Písek, J.Hradec, Kaplice, Černá v Pošumaví.. Zaslání samozřejmě taky jde – cena dobírky 598,-, v případě platby převodem je cena poštovného 498,-. Zaručuji slušné, solidní a rychlé jednání. V případě zájmu volejte prosím kdykoli v době od 9 do 21h.
3 245 Kč
České Budějovice
TOPNOUT
Sada NOVÝCH alu disků R18, 5x112, orig. Škoda,Seat,VW
 • Nové
 • Soukromý

Sada NOVÝCH alu disků R18, 5x112, orig. Škoda,Seat,VW

Nabízím zcela novou nikdy nejetou sadu alu kol originál koncern Škoda/Seat/VW/Audi. Vhodná na Škoda Superb I, Superb II, Superb III (včetně verze 3.6 191kw), Yeti, Karoq, Kodiaq, Octavia 2 a 3, Octavia RS, včetně verzí combi, včetně modelů 4x4, Seat Ateca, Leon + další modely, Rozměr kola 7J x R18, ET45, rozteč 5x112, středový otvor 57. Název disku: Performance 3. Číslo orig.dílu: 575 601 025G.Vyrobeno v České Republice!!!Včetně orig. středových znaků Seat (lze zaměnit za znak Škoda, ale možno dokoupit i VW nebo Audi). Velmi kvalitní kola (ne jako většina z Polska a Číny). Jelikož se jedná o orig. koncern.díl, tak kola prošla náročnými homologačními testy ŠKODA, mimo jiné na odolnost vůči korozi, klimatickým vlivům či deformaci při jízdě.. Akční cena: 3125,-/kus. Tedy 12500,-sada. (běžná cena cca 6000,-/kus!, tady 24 000,-/sada!!!) Vhodné i pro další koncernová auta s roztečí 5x112. Např. VW Touran, Caddy-life, Golf, Passat B6, Golf V, VI,VII, Plus, Variant, Touran, Jetta II, Seat, Audi..atd. Fotky kol v inzerátu jsou reálné a aktuální, nejsou pouze zkopírované z jiných inzerátů jak je běžnou praxí! Kola podle časových možností po dohodě lze dovézt do vzdálenosti cca až 80 km od Českých Budějovic jen za cenu pohonných hmot :- ) –po převodu částky alespoň na dopravu. (přibližně pro představu- Tábor( Miličín), Strakonice, Blatná, Písek, J.Hradec, Kaplice, Černá v Pošumaví.. Zaslání samozřejmě taky jde – cena dobírky 598,-, v případě platby převodem je cena poštovného 498,-. Zaručuji slušné, solidní a rychlé jednání. V případě zájmu volejte prosím kdykoli v době od 9 do 21h.
3 125 Kč
České Budějovice
TOPNOUT
Sada NOVÝCH alu disků R18, 5x112, orig. Škoda,Seat,VW.
 • Nové
 • Soukromý

Sada NOVÝCH alu disků R18, 5x112, orig. Škoda,Seat,VW.

Nabízím novou nikdy nejetou sadu alu kol originál koncern Škoda/Seat/VW/Audi. Vhodná na Škoda Superb I, Superb II, Superb III (včetně verze 3.6 191kw), Yeti, Karoq, Kodiaq, Octavia 2 a 3, Octavia RS, včetně verzí combi, včetně modelů 4x4, Seat Ateca, Leon + další modely, Rozměr kola 7J x R18, ET45, rozteč 5x112, středový otvor 57. Název disku: Performance. Číslo orig. dílu: 575 601 025D. Vyrobeno v České Republice!!!Včetně orig. středových znaků s novým logem (mám buď Seat nebo Škoda, ale možno dokoupit i VW nebo Audi). Velmi kvalitní kola (ne jako většina z Polska a Číny). Jelikož se jedná o orig. koncern.díl, tak kola prošla náročnými homologačními testy ŠKODA, mimo jiné na odolnost vůči korozi, klimatickým vlivům či deformaci při jízdě. Cena za sadu: 14 980,-,tedy 3745,- za 1ks. (běžná cena cca 6000,-/kus!, tady 24 000,-/sada!!!). Mám jen jednu tuto sadu, další mít již nebudu. Vhodné i pro další koncernová auta s roztečí 5x112. Např. VW Touran, Caddy-life, Golf, Passat B6, Golf V, VI,VII, Plus, Variant, Touran, Jetta II, Seat, Audi..atd. Fotky kol v inzerátu jsou reálné a aktuální, nejsou pouze zkopírované z jiných inzerátů jak je běžnou praxí! Kola podle časových možností po dohodě lze dovézt do vzdálenosti cca až 80 km od Českých Budějovic jen za cenu pohonných hmot :- ) –po převodu částky alespoň na dopravu. (přibližně pro představu- Tábor( Miličín), Strakonice, Blatná, Písek, J.Hradec, Kaplice, Černá v Pošumaví.. Zaslání samozřejmě taky jde – cena dobírky 498,-, v případě platby převodem je cena poštovného 398,-. Zaručuji slušné, solidní a rychlé jednání. V případě zájmu volejte prosím kdykoli v době od 9 do 21h.
3 745 Kč
České Budějovice
TOPNOUT
Sada NOVÝCH orig.alu disků R16 Škoda Scala,Fabia,Rapid,VW
 • Nové
 • Soukromý

Sada NOVÝCH orig.alu disků R16 Škoda Scala,Fabia,Rapid,VW

Nabízím zcela novou nikdy nejetou sadu alu kola Škoda Fabia 1, 2 i 3.řada, Fabia RS, Škoda Roomster, Škoda Rapid, Rapid Spaceback, Scala, Kamiq a Škoda Octavia 1, Seat Toledo(totožné se Škodou Rapid) rozměr kola 7 J x R16, ET46, rozteč 5x100, středový otvor 57. Kola jsou ještě zabaleny v krabicích. Výroba v roce 2021!Včetně orig. středových znaků s novým logem. Velmi kvalitní kola (ne jako většina z Polska a Číny). Jelikož se jedná o orig. díl Škoda, tak kola prošla náročnými homologačními testy ŠKODA, mimo jiné na odolnost vůči korozi, klimatickým vlivům či deformaci při jízdě. Na kola možno použít i řetězy. Velmi dobrá cena za kus: 2450,- = sada 9 800,- (Doporučená cena ve Škodě auto za 4ks je 16 800,-) Časově omezená cenová nabídka!!!Vhodné i pro další koncernová auta s roztečí 5x100. Např. VW Golf IV, Seat, Audi atd.. Pro pneu 215/40R16, 215/45R16, 205/55R16, 205/45R16 a mnoho dalších. Za tuto cenu mám již jen poslední sadu! Vhodné pro použití i na zimní provoz. Inzerát je platný do smazání.Fotky kol v inzerátu jsou reálné a aktuální, nejsou pouze zkopírované z jiných inzerátů jak je běžnou praxí! Kola podle časových možností po dohodě lze dovézt do vzdálenosti cca až 80 km od Českých Budějovic jen za cenu pohonných hmot :- ) –po převodu částky alespoň na dopravu. (přibližně pro představu- Tábor( Miličín), Strakonice, Blatná, Písek, J.Hradec, Kaplice, Černá v Pošumaví.. Zaslání samozřejmě taky jde – cena dobírky 498,-, v případě platby převodem je cena poštovného 398,-. Zaručuji slušné, solidní a rychlé jednání. V případě zájmu volejte prosím kdykoli v době od 9 do 21h.
2 450 Kč
České Budějovice
TOPNOUT
Nové orig. alu disky Škoda Karoq, Seat Ateca 6JxR16, 5x112
 • Nové
 • Soukromý

Nové orig. alu disky Škoda Karoq, Seat Ateca 6JxR16, 5x112

Nabízím zcela nové hliníkové disky originál Škoda, rozměr 6x16 ET43, rozteč 5x112, středová díra 57.1 černá metalická barva, lakování vhodné i pro zimní provoz, nikdy ani nenasazeny na autě, včetně nových ventilů.. Originál na Škoda Karoq, ale rozměrově totožné na Seat Ateca (stačí vyměnit středovou krytku). Vhodné samozřejmě i na jiné vozy a značky..Audi,Seat, VW…Velmi kvalitní kola (ne jako většina z Polska a Číny). Jelikož se jedná o orig. díl Škoda, tak kola prošla náročnými homologačními testy ŠKODA, mimo jiné na odolnost vůči korozi, klimatickým vlivům či deformaci při jízdě.Cena: 2995 ,-/kolo. Tedy 11 980,-/sada. (doporučená cena Škoda auto – cca 4900,-/1ks = 19600,-sada!)Fotky kol v inzerátu jsou reálné a aktuální, nejsou pouze zkopírované z jiných inzerátů jak je běžnou praxí! Kola podle časových možností po dohodě lze dovézt do vzdálenosti cca až 80 km od Českých Budějovic jen za cenu pohonných hmot :- ) –po převodu částky alespoň na dopravu. (přibližně pro představu- Tábor( Miličín), Strakonice, Blatná, Písek, J.Hradec, Kaplice, Černá v Pošumaví.. Zaslání samozřejmě taky jde – cena dobírky 498,-, v případě platby převodem je cena poštovného 398,-. Zaručuji slušné, solidní a rychlé jednání. V případě zájmu volejte prosím kdykoli v době od 9 do 21h.
2 995 Kč
České Budějovice
TOPNOUT
Nové orig. alu Škoda 7x17 5x100 Rapid, Fabia,O1,RS
 • Nové
 • Soukromý

Nové orig. alu Škoda 7x17 5x100 Rapid, Fabia,O1,RS

Nabízím zcela nové hliníkové disky originál Škoda, rozměr 7Jx17 ET46, rozteč 5x100, stříbrná metalická barva, Originál Škoda Rapid, Škoda Fabia 1, 2, 3, ale vhodné i např na Seat Toledo, VW Polo, Audi, Škoda Octavia 1 i RS. Škoda Fabia 1 a II RS. Cokoli s roztečí 5x100. Cena: 2695,-/kolo. Tedy: 10780,- sada.Špičková 17 kola CLUBBER ve stříbrném provedení stojí na pomyslném vrcholu nabídky pro modely FABIA a RAPID. Kola CLUBBER přispívají také k lepšímu pocitu z jízdy díky snížení neodpružené hmotnosti. Velmi kvalitní kola (ne jako většina z Polska a Číny). Jelikož se jedná o orig. díl Škoda, tak kola prošla náročnými homologačními testy ŠKODA, mimo jiné na odolnost vůči korozi, klimatickým vlivům či deformaci při jízdě.Vyrobená v České republice!Pro pneu 215/40R17, 205/50R17,Fotky kol v inzerátu jsou reálné a aktuální, nejsou pouze zkopírované z jiných inzerátů jak je běžnou praxí! Kola podle časových možností po dohodě lze dovézt do vzdálenosti cca až 80 km od Českých Budějovic jen za cenu pohonných hmot :- ) –po převodu částky alespoň na dopravu. (přibližně pro představu- Tábor( Miličín), Strakonice, Blatná, Písek, J.Hradec, Kaplice, Černá v Pošumaví.. Zaslání samozřejmě taky jde – cena dobírky 498,-, v případě platby převodem je cena poštovného 398,-. Zaručuji slušné, solidní a rychlé jednání. V případě zájmu volejte prosím kdykoli v době od 9 do 21h.
2 695 Kč
České Budějovice
TOPNOUT
Nová sada ORIG.Alu disky R17 Š. Octavia II,III,Superb,Yeti,
 • Nové
 • Soukromý

Nová sada ORIG.Alu disky R17 Š. Octavia II,III,Superb,Yeti,

Nabízím novou nejetou sadu alu kol originál na Škoda Octavia II 2004-2013 (i facelift), vhodná ale i na Škoda Superb I, Superb II, Superb III, Yeti, Octavia 3, Octavia RS, včetně verzí combi, včetně modelů 4x4, rozměr kola 7J x R17, ET54, rozteč 5x112, středový otvor 57. Název Pallas (číslo dílu: 1Z0 601 025Q) . Kola jsou ještě zabaleny v krabicích.Včetně orig. středových znaků s novým logem. Velmi kvalitní kola (ne jako většina z Polska a Číny). Jelikož se jedná o orig. díl Škoda, tak kola prošla náročnými homologačními testy ŠKODA, mimo jiné na odolnost vůči korozi, klimatickým vlivům či deformaci při jízdě. Na kola možno použít i řetězy. Cena za sadu: 12 380,-/ 3095,-/kolo. (běžná cena cca 5000,-/kus!, tady 20tis./sada!!!) Vhodné i pro další koncernová auta s roztečí 5x112. Např. VW Touran, Caddy-life, Golf, Passat B6, Golf V, VI,VII, Plus, Variant, Touran, Jetta II, Seat, Audi..atd.Pro pneu 225/45/17, 225/50/17 (Yeti, Octavia Scout) a mnoho dalších.Mám pouze tuto jedinou sadu!Fotky kol v inzerátu jsou reálné a aktuální, nejsou pouze zkopírované z jiných inzerátů jak je běžnou praxí! Kola podle časových možností po dohodě lze dovézt do vzdálenosti cca až 80 km od Českých Budějovic jen za cenu pohonných hmot :- ) –po převodu částky alespoň na dopravu. (přibližně pro představu- Tábor( Miličín), Strakonice, Blatná, Písek, J.Hradec, Kaplice, Černá v Pošumaví.. Zaslání samozřejmě taky jde – cena dobírky 498,-, v případě platby převodem je cena poštovného 398,-. Zaručuji slušné, solidní a rychlé jednání. V případě zájmu volejte prosím kdykoli v době od 9 do 21h.
3 095 Kč
České Budějovice
TOPNOUT
Nové ORIG.Alu kolaR16,5x112 Š.Octavia III,vč.facelift,Oct.IV
 • Nové
 • Soukromý

Nové ORIG.Alu kolaR16,5x112 Š.Octavia III,vč.facelift,Oct.IV

Nabízím zcela novou nikdy nejetou sadu alu kol originál Škoda Octavia III (r.v.2013-2020), IV (2020-), včetně verzi combi, rozměr kola 6.0J x R16, ET48, rozteč 5x112, středový otvor 57. Kola jsou ještě zabaleny v krabicích. Číslo dílu: 5E0071494A 8Z8 a 5E0601025M, Vyrobeno v ČR! Název kol Star.Včetně orig. středových znaků s novým logem. Velmi kvalitní kola (ne jako většina z Polska a Číny). Jelikož se jedná o orig. díl Škoda, tak kola prošla náročnými homologačními testy ŠKODA, mimo jiné na odolnost vůči korozi, klimatickým vlivům či deformaci při jízdě. Na kola možno použít i řetězy. Velmi dobrá akční cena: 2495,-/kus/ za sadu tedy: 9 980,- (běžná cena ve Škodě auto cca 4800,-/kus!, tedy skoro 20 tis./sada!!!) Vhodná i na: Škoda Superb I, Superb II, Superb III, Yeti, Octavia 2 a 3, 4, IV, Octavia RS, včetně verzí combi, včetně modelů 4x4, Vhodné i pro další koncernová auta s roztečí 5x112. Např. VW Touran, Caddy-life, Golf, Passat B6, Golf V, VI,VII, Plus, Variant, Touran, Jetta II, Seat, Audi..atd.Např. pro pneu 205/55/16 a 205/60/16, 215/60/16Mám jen pouze tuto jednu sadu. Vyrobeno v České republice!!!Fotky kol v inzerátu jsou reálné a aktuální, nejsou pouze zkopírované z jiných inzerátů jak je běžnou praxí! Kola podle časových možností po dohodě lze dovézt do vzdálenosti cca až 80 km od Českých Budějovic jen za cenu pohonných hmot :- ) –po převodu částky alespoň na dopravu. (přibližně pro představu- Tábor( Miličín), Strakonice, Blatná, Písek, J.Hradec, Kaplice, Černá v Pošumaví.. Zaslání samozřejmě taky jde – cena dobírky 498,-, v případě platby převodem je cena poštovného 398,-. Zaručuji slušné, solidní a rychlé jednání. V případě zájmu volejte prosím kdykoli v době od 9 do 21h.
2 495 Kč
České Budějovice
TOPNOUT
Nové ORIG.Alu kola R17,5x100, Škoda Scala, Kamiq, Rapid,Fab.
 • Nové
 • Soukromý

Nové ORIG.Alu kola R17,5x100, Škoda Scala, Kamiq, Rapid,Fab.

Nabízím zcela novou nikdy nejetou sadu alu kol originál Škoda Scala a Škoda Kamiq, rozměr kola 6.5J x R17, ET40, rozteč 5x100, středový otvor 57. Kola jsou ještě zabaleny v krabicích. Číslo dílu: 654071497H 8Z8, váha 10kg. Název Volans.Včetně orig. středových znaků s novým logem. Kola z lehkých slitin originál Škoda:- Velmi kvalitní kola (ne jako většina z Polska a Číny).- jsou vyrobena ze slitiny hliníku, v závěrečné fázi se na kola nanáší vrstva ochranného extrémně tvrdého, žáruvzdorného laku- mají příznivé rozložení hmoty, což se pozitivně projevuje poklesem hodnot setrvačných sil rotujícího kola, tím se zvyšuje dynamika akcelerace i brzdění- procházejí náročným systémem zkoušek, při kterých je odzkoušena každá část kola, čímž je zajištěna jejich vysoká kvalita a bezpečnost v provozu.Dobrá cena: 2895,-/kus/ za sadu tedy: 11 580,- (běžná cena cca 4900,-/kus!, tedy skoro 20 tis./sada!!!) Vhodná i na: Škoda Octavia 1, Rapid, SeatCordoba, Ibiza IV, VW Polo, Audi, VW..cokoli s roztečí 5x100.Pro pneu 205/50/17 – Scala, 205/55/17 – Kamiq.Mám jen pouze tuto jednu novou sadu.Fotky kol v inzerátu jsou reálné a aktuální, nejsou pouze zkopírované z jiných inzerátů jak je běžnou praxí! Kola podle časových možností po dohodě lze dovézt do vzdálenosti cca až 80 km od Českých Budějovic jen za cenu pohonných hmot :- ) –po převodu částky alespoň na dopravu. (přibližně pro představu- Tábor( Miličín), Strakonice, Blatná, Písek, J.Hradec, Kaplice, Černá v Pošumaví.. Zaslání samozřejmě taky jde – cena dobírky 498,-, v případě platby převodem je cena poštovného 398,-. Zaručuji slušné, solidní a rychlé jednání. V případě zájmu volejte prosím kdykoli v době od 9 do 21h.
2 895 Kč
České Budějovice
TOPNOUT



Hlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Autodíly a přislušenství.

toplist
Cookies
Soubory cookies a další technologie používáme pro optimalizace stránek i pro marketingové a propagační účely. Informace o Vašem používání našich webových stránek sdílíme také s našimi sociálními, reklamními a analytickými partnery. Kliknutím na „Rozumím a přijímám“ souhlasíte s našim používáním souborů cookies. Pro více informací navštivte nastavení o souborech cookies.