Osvětlení vozu, světlomety
BMW E46 - Set LED osvětlení interiéru vip
  • Nové
  • Soukromý

BMW E46 - Set LED osvětlení interiéru vip

Co je VIP balíček?Žárovky jsou odolné vůči jakémukoli přetížení a napěťovým špičkám!Nejvyšší parametry žárovek - jednoznačný LEADER mezi balíčky interiérového osvětlení.Nejdelší životnost LED žárovek – Testováno mnoho LET fungování společnosti, abyste je mohli používat bez jakýchkoli komplikací!VIP balíček je vybrán z nejkvalitnějších LED žárovek! Jedná se o žárovky, které disponují odvodem tepla, takže si můžete být jisti, že po několika měsících nebudou blikat a nevyhořet!Žárovky mají systém CanBus - díky kterému se vyhnete problémům s chybou vypálené žárovky nebo nesprávným chodem žárovek!Vyberte si VIP balíček a užijte si nejvyšší kvalitu LED žárovek ve svém autě!Specifikace a komponenty soupravySada našich LED žárovek obsahuje:Osvětlení kufru - 2 ks.Osvětlení centrálního panelu - 3 ks.Osvětlení zadního sloupku - 4 ks.Solární osvětlení přístřešku - 2 ks.Osvětlení prostoru nohou řidiče/spolujezdce - 2 ks.Osvětlení odkládací schránky spolujezdce - 1 ks.Naše LED žárovky mají navíc čistě bílou barvu světla – 5500k. To znamená, že vydávají velmi jasné světlo, které zlepší kvalitu vašeho osvětlení v autě a zmodernizuje jeho vzhled!Pokud nejste spokojeni s nákupem, zboží můžete jednoduše poslat zpět. Pokud potřebujete LED žárovky do jiného auta, napište nám - vybereme je individuálně.Při větším odběru dostanete SLEVU a balíky odesíláme ještě týž nebo následující den. Nečekejte a objednejte si LED žárovky z naší prodejny!
420 Kč
Břeclav
TOPNOUT
BMW E38 - Set LED osvětlení interiéru! VIP
  • Nové
  • Soukromý

BMW E38 - Set LED osvětlení interiéru! VIP

Co je VIP balíček?Žárovky jsou odolné vůči jakémukoli přetížení a napěťovým špičkám!Nejvyšší parametry žárovek - jednoznačný LEADER mezi balíčky interiérového osvětlení.Nejdelší životnost LED žárovek – Testováno mnoho LET fungování společnosti, abyste je mohli používat bez jakýchkoli komplikací!VIP balíček je vybrán z nejkvalitnějších LED žárovek! Jedná se o žárovky, které disponují odvodem tepla, takže si můžete být jisti, že po několika měsících nebudou blikat a nevyhořet!Žárovky mají systém CanBus - díky kterému se vyhnete problémům s chybou vypálené žárovky nebo nesprávným chodem žárovek!Vyberte si VIP balíček a užijte si nejvyšší kvalitu LED žárovek ve svém autě!BMW E38 - Set LED osvětlení interiéru! VIP katalogové číslo 25Specifikace a komponenty soupravySada našich LED žárovek obsahuje:Osvětlení kufru - 2 ksOsvětlení centrálního panelu - 3 ksOsvětlení zadního sloupku - 4 ksOsvětlení sluneční stříšky - 4 ksOsvětlení prostoru nohou řidiče/spolujezdce - 2 ksOsvětlení odkládací schránky spolujezdce - 1 ksOsvětlení prahu - 4 ksNaše LED žárovky mají navíc čistě bílou barvu světla – 5500k. To znamená, že vydávají velmi jasné světlo, které zlepší kvalitu vašeho osvětlení v autě a zmodernizuje jeho vzhled!Pokud nejste spokojeni s nákupem, zboží můžete jednoduše poslat zpět. Pokud potřebujete LED žárovky do jiného auta, napište nám - vybereme je individuálně.Při větším odběru dostanete SLEVU a balíky odesíláme ještě týž nebo následující den. Nečekejte a objednejte si LED žárovky z naší prodejny!
592 Kč
Kolín
TOPNOUT
BMW E36 - Set LED osvětlení interiéru
  • Nové
  • Soukromý

BMW E36 - Set LED osvětlení interiéru

Co je VIP balíček?Žárovky jsou odolné vůči jakémukoli přetížení a napěťovým špičkám!Nejvyšší parametry žárovek - jednoznačný LEADER mezi balíčky interiérového osvětlení.Nejdelší životnost LED žárovek – Testováno mnoho LET fungování společnosti, abyste je mohli používat bez jakýchkoli komplikací!VIP balíček je vybrán z nejkvalitnějších LED žárovek! Jedná se o žárovky, které disponují odvodem tepla, takže si můžete být jisti, že po několika měsících nebudou blikat a nevyhořet!Žárovky mají systém CanBus - díky kterému se vyhnete problémům s chybou vypálené žárovky nebo nesprávným chodem žárovek!Vyberte si VIP balíček a užijte si nejvyšší kvalitu LED žárovek ve svém autě!BMW E36 - Set LED osvětlení interiéru! VIP katalogové číslo 25Specifikace a komponenty soupravySada našich LED žárovek obsahuje:Žárovka v kabinovém svítidle - 3 ksŽárovky v zadních sloupcích - 2 ksŽárovka na osvětlení nohou - 2 ks,Žárovka do kufru - 1 ks.Naše LED žárovky mají navíc čistě bílou barvu světla – 5500k. To znamená, že vydávají velmi jasné světlo, které zlepší kvalitu vašeho osvětlení v autě a zmodernizuje jeho vzhled!Pokud nejste spokojeni s nákupem, zboží můžete jednoduše poslat zpět. Pokud potřebujete LED žárovky do jiného auta, napište nám - vybereme je individuálně.Při větším odběru dostanete SLEVU a balíky odesíláme ještě týž nebo následující den. Nečekejte a objednejte si LED žárovky z naší prodejny!
229 Kč
Praha
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Osvětlení.

toplist