Airsoft a paintball vybavení


AEG M4 od ICS
  • Nové
  • Soukromý

AEG M4 od ICS

Prodám AS zbraň M4 od ICS Mars sss dělený mechabox a rychlá rozborka která je předělaná na DMR(Designated Marksman Rifle (zbraň určená pro přesnou střelbu).Systém sss- kontrola kol,baterie(vybití),dávky po třech kuličkách (vše je upozornění vibrující motor) a při vypnutí spoustě se uvolňuje pružina.Bylo provedeno prodloužení vnější hlavně a vnitřni hlaveň teflonová 6,04x500mm prodlouženo do tlumiče a zafixováno v tlumiči centrovaci vložkou, vrchní mechabox (s výměnou pružiny ) Ebb(nefungující z důvodu přesností mechaboxu tak krytka komory odstraněna ale se základním funguje) z CNC od Retro Arms,Válec SHS žebrovaný plný,hlava válce EPeS ,píst ics a hlava pístu s ložiskem EPeS,tryska 21.7 EPeS,ramínko podavače Long,trn pružiny ics s ložiskem,Motorek ULTIMATE BOOST 30K dlouhý,pružina Guarder 150 úsťová rychlost 160-165 m/s s 0.20.Spodni část mechaboxu základ který zvládá M150.Hop-Up komora MAXX ME-SPORT s Hop-up gumička MACARON 75° Maple Leaf s distančním kroužkem , přítlačný váleček plný od EPeS 3mm.K tomu náhradni vrchní mechabox základ se stejnými díly jako ten z CNC a pružina Guarder M130 dále náhradní základní mechabox spodní s koly (potřeba vypodložkovat),3x zásobník plast točny od ics,3x zásobník točny kov od ics,1x buben plast elektrický od ics 1800 kuliček.popruh tříbodový ,náhradní pažba vltor,ics mars vedení pro kabely ,pružinka ramínka podavače ,ics set podložek ,2x ramínko podavače ,základní válec od ics,zakladni vnitřní hlaveň od ics bronz,schránka na baterie,klíč na vyndání pružiny,pružina 150 SHS ,pružina 140 SHS ,schránka na kuličky v podobě zásobníku,skelet vrchního mechaboxu + trn pružiny základni,baterie 11.1V Li-Pol 2000A.kapsa na baterii,lícnice na pažbu,náhradní motorek dlouhý základní od Ics ,nožičky ,mířidla,rukojeť,vytěrak,trysky EPeS 21.6mm 21.8mm,2xkrytka hop komory,píst ics s EBB + hlava retroarms a hlava válce retroarms.1x hop komora ics základ ,1x hop komora CNC pro ics od retroarms,kamufláž na tlumič a vše co je na fotce.
10 000 Kč
Vrchlabí
TOPNOUT
Nova MOTOROLA DP3601 UHF, GPS, 403-470 MHz + nabijecka
  • Soukromý

Nova MOTOROLA DP3601 UHF, GPS, 403-470 MHz + nabijecka

Prodavam Motorolu Dp3601 ve verzi UHF, tedy 403-470 MHz, s GPS, modulace DMR a analog. Stanice je nova, nepouzita, jedna se o zalohovou stanici ktera lezela ve supliku a cekala na pouziti. Prodavam z duvodu nevyuziti. Ke stanici je nova baterka o 2600 mAh tedy 19.2Ah a stolni nabijecka. Porizovaci cena byla 30700 kc viz odkaz.Cena bez nabijecky 7400 s nabijeckou 8400Vhodne pro ham, profi sluzby, taxi, hasici, zachranka, volne sdilene frekvence atd.Základní ovládací a funkční prvky radiostanice Motorola DP3601:Jednoduše ovladatelné nabídkové rozhraní s přehlednými ikonami nebo dvouřádkovým zobrazením textu pro snazší čtení textových zpráv.Tříbarevný indikátor LED na horní straně zobrazuje provozní stavy radiostanice (vysílačky) jako je vysílání, příjem, Scanování, slabou baterii atd.Tísňové tlačítko (barevně odlišené) pro možnost naprogramování volitelných funkcí. jednou z funkcí může být tísňový provoz. radiostanice posílá informaci o nouzi, může automaticky vysílat po určenou dobu zvyky ze svého okolí bez toho, že by na radiostanici byl indikován jakýkoliv provozní stav.Nový boční USB konektor pro externí příslušenství s ochranou proti ponořenípodle specifikací IP57. Na konektoru je kromě jiného možnost připojení externí antény, externích audi souprav, datového kabelu atd. Přes externí konektor je možné také odesílat přednastavené textové zprávy nebo konektor používat pro externí datové aplikace. Programovatelná tlačítka připojeného externího příslušenství lze naprogramovat pro jakoukoliv funkci dostupnou v radiostanici namísto toho, aby se spojovaly s programovatelnými tlačítky na radiostanici. Programovatelná tlačítka externího příslušenství radiostanice Motorola DP3600 tak mají nezávislé programovatelné funkce.Kryty radiostanice vysílačky Motorola DP3601 vyhovují specifikacím IP57 - odolnost max. 30 minut v hloubce 1 metru vody.
7 400 Kč
Olomouc
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Airsoft a paintball.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí