Modelářství, letecké, lodní a další


 Nové RC auto RC SUV OFFROAD 1:12 4x4 4WD MAX rychlost 50km/h
  • Nové
  • Soukromý

Nové RC auto RC SUV OFFROAD 1:12 4x4 4WD MAX rychlost 50km/h

Perfektní Vánoční dárek!!!Nabízím úplně novou nejetou Buggynu ve stylu SUV. Má plně proporcionální ovládání. Slušné kovové komponenty jako jsou kovová hnací hřídel, zapouzdřená převodovka a na přední nápravě CVD poloosy zamezující vypadnutí. Ramena jsou z velice odolného tvrdého silikonu, který jde ohnout, ale nezlomí se. Buggynu pohání velmi silný motor typ RC540 což ji dává velkou porci síly a hbitého zrychlení v jakémkoli terénu. Model je spíše zpřevodovaný do síly a dosahuje rychlosti 40-50 km/h s velkým výjezdovým úhlem. Auto má LED osvětlení vepředu což umožnuje jízdu za šera nebo za tmy. Super poježdění v zimě na sněhu a ledu díky vysoké světlé výšce a pohonu všech kol projede každou závěj s přehledem.Velkou výhodou tohoto modelu jsou schovaná kola v karoserii auta, tudíž nehrozí tak snadno ke zlomení nebo ohnutí ramena či jiného dílu při nárazu, jako u jiných modelů, které mají kola vystrčené ven. Navíc nárazník z měkkého plastu, utlumí kdejaký náraz do neočekávané překážky.Kompletní balení: Lipolka 7,4V 1500 Mah zajistí 15 min jízdy, nabíječka, ovladač, manuál. V originální krabici, zabalené, vhodné i jako dárek. Možnost zakoupit náhradní nové lipolky s větší kapacitou a lepší lipol nabíječku-balancér Imax B3Preferuji osobní předání a vyzkoušení si při prodeji. Ale poště nebo zásilkovně se také nebráním.
3 000 Kč
Frýdek-Místek
TOPNOUT
Nové RC auto RC Písečná Buggyna CRAWLER verze XL Měřítko 1:10
  • Nové
  • Soukromý

Nové RC auto RC Písečná Buggyna CRAWLER verze XL Měřítko 1:10

Perfektní Vánoční dárek!!!Nabízím úplně novou nejetou Písečnou byggynu v měřítku 1:10 Verze XL!!! Tudíž je opravdu obrovská ve srovnání s menší verzí 1:12. Ovladač umožnuje plno funkcí např. stav napětí v autě, možnost řazení rychlosti 1 a 2 a plno dalších funkcí. Má plně proporcionální ovládání. Slušné kovové komponenty jako jsou kovová hnací hřídel, diferenciály, zapouzdřená převodovka a na přední nápravě CVD poloosy zamezující vypadnutí. Všechny ramena jsou plně seřiditelná. Buggynu pohání velmi silný motor typ RC540 což ji dává velkou porci síly a hbitého zrychlení v jakémkoli terénu. Buggyna umožňuje jízdu v jakémkoliv terénu díky pohonu všech čtyř kol a voděodolnému regulátoru a servu.Největší vychytávkou na této buggyně je převodovka, která má dva rychlostní stupně. Ty lze přepínat pomocí serva ovládaného z vysílače. Můžete tedy jezdit na rychlý nebo pomalý převod a využít výhod aut typ Crawler do těžkého terénu. Super poježdění v zimě na sněhu a ledu díky vysoké světlé výšce a pohonu všech kol projede každou závěj s přehledem.Kompletní balení: Lipolka 7,4V 2200 Mah doba jízdy přes 20 minut, nabíječka, ovladač, manuál. V originální krabici, zabalené, vhodné i jako dárek. Možnost zakoupit náhradní nové lipolky s větší kapacitou a lepší lipol nabíječku-balancér Imax B3Preferuji osobní předání a vyzkoušení si při prodeji. Ale poště nebo zásilkovně se také nebráním.
5 000 Kč
Frýdek-Místek
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Modelářství RC.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí