Inzerce služeb

Nebankovní konsolidace půjček
  • TOP
  • Soukromý

Nebankovní konsolidace půjček

Jste přeúvěrovaní? Máte mnoho úvěrů, půjček a drahých kreditních karet, a výše všech měsíčních splátek je pro Vás už neúnosná? Rádi byste doplatili všechny své nevýhodné úvěry a půjčky a měli tak úvěr pouze jeden, a to s možností natáhnout dobu splatnosti tak, aby měsíční splátka byla co nejnižší? Úrok srovnatelný s bankovní americkou hypotékou! Specializujeme se na klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Nenahlížíme do bankovního registru, nepožadujeme placení nesmyslných poplatků! Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku neplatí! Dále u nás neplatíte žádné poplatky a nevoláte na žádná čísla s vysokými tarify, jako tomu bývá u některých konkurenčních firem! Půjčit si můžete až 60% hodnoty vaší nemovitosti, přičemž peníze můžete použít naprosto na cokoli dle vašich potřeb. Část můžete využít na doplacení všech nevýhodných půjček, část např. na rekonstrukci nemovitosti a zbytek na nové vybavení domácnosti či kancelář. Je to jen na vás. Můžete si např. koupit i nové auto, nastartovat vaše podnikání, atd. Případné exekuce na vaší nemovitosti vyplatíme za vás! V případě zájmu stačí vyplnit formulář na našich webových stránkách (viz odkaz). Do 24 hodin Vám zavoláme na naše náklady! Kompletní zajištění půjčky je pro všechny naše klienty ze strany naší společnosti zcela ZDARMA! Více informací najdete na našich www stránkách (viz odkaz níže).
Cena dohodou
Praha
TOPNOUT

ODVÁDĚNÍ DUŠÍ A TERAPIE DUŠE
  • Nové
  • Soukromý

ODVÁDĚNÍ DUŠÍ A TERAPIE DUŠE

Chcete si promluvit se svou duší? Zajímá Vás co Vaše duše potřebuje a jak byste měli dál postupovat? Chcete se setkat s duší blízkého zemřelého nebo jste se s ním nestihli rozloučit? Máte pocit, že ve Vaší blízkosti působí přivtělená duše a chcete ji odvést?Pokud se Vám v životě dějí stále dokola stejné události, nedaří se Vám v nějaké životní oblasti, trápí Vás vnitřní neklid a nepohoda, nebo i zdravotní problémy, za tím vším se mohou skrývat i přivtělené duše. Jestliže máte nějaký problém a potkáte duši, která má z minulých životů podobný, ráda se k Vám přidá, aby čerpala Vaši energii. Pokud ona duše má sama navíc nějaký další problém, tento se promítne naopak i na Vás. Vy pak přemýšlíte kde se to nebo ono vzalo. Duše se může držet ale i předmětů nebo domů apod. Pokud chcete najít klid, je potřeba duši odvést. Pokud tedy máte podezření, že máte takového nechtěného průvodce, neváhejte se na mne obrátit.Zemřel Vám někdo v rodině a bylo to nečekané, nestihli jste se s ním rozloučit a máte pocit dluhu? S mým vedením a se svolením a s pomocí Vašich průvodců Vám může být umožněno se s duší zemřelého setkat a rozloučit se, říct jí co už jste říct nestihli. Nebo na někoho vzpomínáte a rádi byste jeho radu nebo podporu? I toto setkání Vám ráda zprostředkuji, pokud nám bude povoleno.Chcete si promluvit se svou vlastní duší? Dozvíte se jméno Vaší duše. Zeptáme se na dary Vaší duše. Dozvíte se odkud Vaše duše pochází. Můžete se se svou duší poradit v konkrétní situaci a poprosit o vhodné nasměrování. Rozhovorem se svou duší zjistíte co by si Vaše duše přála, jak o ni lépe pečovat. Nebo byste se chtěli setkat se svým Průvodcem a jeho se na něco zeptat? I takové setkání Vám ráda zprostředkuji, pokud dostaneme svolení.Pojďte se mnou na výlet do jiných dimenzí.Úvodní konzultace zDARma! V případě zájmu si rezervujte svůj termín do zpráv.Centrum Terapie DaniellaPomohu Vám žít lépe !
Cena dohodou
Třebíč
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Služby.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí