Ostatní příslušenství k telefonu


4x vysílačky Motorola GP380 VHF + mikrofony
  • Nové
  • Soukromý

4x vysílačky Motorola GP380 VHF + mikrofony

Prodám 4x Motorola GP380 VHF = 136-174 Mhz / výkon 5W / vhodné pro firmy, hasiče, i na běžné hoby vysílání na bezplatných sdílených frekvencích. Jde o verze s displayem a klávesnicí, lze zasílat i statusy, má maximální možný počet funkcí včetně zmeškaných hovorů, Select 5, všechny signalizace, 255 kanálů… apod. Baterie Li-ion, vynikající stav, čistý display. Modelové označení MDH25KDH9AN6AE, jde o nejvyšší a nejvybavenější verzi řady GP s vyšší odolností proti pádu a vodě + armádních testy MIL-STD apod. .a je vhodná nejen např. pro velitele SDH, ale jako obměna za staré verze jako je Motorola GP300 nebo CP040, nebo čínské Hytery.Cena za jeden kus GP380 i s orig.nabíječkou je 4.900,–Kč . ( GP380 VHF + Li-ion baterie, stolní nabíječka s 230V adaptérem, klips na opasek, boční krytka konektoru - vše orig Motorola)Lze připojit i externí repromikrofon, cena 750,–Kč za kus. (nové!) Dále pěkné tvrdé pouzdro z pravé kůže za 300,–Kč /kus. (v obchodě je za 1 tis )Programovací USB kabel se softem + 690,-Kč.Před prodejem můžu nastavit kmitočty, které potřebujete. Vysílačky spolu prozatím komunikují na běžných frekvencích pro bezplatné/bezlicenční vysílání pro ČR.Pro informaci - původní cena byla 15 tis za kus bez nabíječky.Lze poslat na dobírku. Pokud zde inzerát vidíte, je stále platný.
4 900 Kč
Praha
TOPNOUT
Dětské vysílačky Bobela Walkie Talkie
  • Komerční

Dětské vysílačky Bobela Walkie Talkie

Dětské vysílačky Bobela Walkie Talkie Dosah: Méně než 4 km Určení: ruční Model: Walkie Talkie Počet balení (dle výrobce): 1 Vysílačka Bobela Walkie Talkie 2 ks 8 kanálů s dlouhým dosahem, 3 km VOX s podsvíceným LCD displejem a baterkou Dárek pro turistiku kemp piknik, exkurze, terénní kolo Čistá a hlasitá kvalita zvuku s nastavitelnou hlasitostí, vybavená funkcí vysokého potlačení šumu pro redukci šumu. Funkce VOX s tlačítkem PTT, můžete komunikovat, když jste zaneprázdněni, ale chcete mluvit, abyste zlepšili radost z interakce rodič-dítě. Nabíječka a kabel USB, napájecí zdroj a 6 baterií AAA jsou součástí dodávky. Efektivní dosah 3 až 5 km: poskytuje velkorysý dosah až 3 km v prostředí bez překážek. (do 3 km venku, budovy od 10 do 19 pater). Stabilní signál, kdykoli můžete zůstat v kontaktu se svými dětmi, což umožňuje dálkové hraní a mnoho možností pro venkovní dobrodružství vašich dětí. Ergonomický design: malé a lehké tělo umožňuje dětem přenášení a snadné použití. S klipem na zadní straně je šňůra hands free, snadno se nosí a není snadné ji ztratit. Jednoduché ovládání pomocí jednoduchého tlačítka push-to-talk usnadňuje používání této hračky dětem. Kódy ochrany dat: k dispozici v DCS i CTCSS z důvodu kompatibility. Systém tichého nepřetržitého zvukového kódu vám poskytuje možnosti až 2662 kanálů, které vám umožňují blokovat další konverzace. Chcete-li vypnout všechny zvuky, použijte tichý provoz. Materiál: plast Barva: černá a zelená Stav zboží: Dobrý !!! Částečně funkční - vnitřní nabíjecí baterie již nelze nabít, nutno vyměnit za běžné či jiné. Lehce použité Zboží si můžeme předat:
325 Kč
Hradec Králové
TOPNOUTHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatní.

Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí