Ostatní inzerce služeb

Podobné inzeráty

Péče o částečně mobilní paní v rodinném domě
  • Soukromý

Péče o částečně mobilní paní v rodinném domě

SunSet nabízí výjimečnou pozici v Lemwerderu. Tentokrát se jedná o 85letou paní z Lemwerderu, která trpí stařeckou slabostí a revmatismem. Paní je částečně mobilní, ale pohybuje se převážně s pomocí invalidního vozíku. Je proto důležité, aby pečovatelka znala techniku přenosu. Starší paní netrpí inkontinencí ani duševními poruchami. Noční vstávání je občasné. Pečovatelka dostane vlastní, plně vybavený pokoj. Odměna za tříměsíční turnus činí 4186 EUR/NETTO + vánoční bonus 200 EUR + mimořádný bonus 250 EUR, cestovní náklady převezme SunSet. Výhody této nabídky:- ověřená rodina- žádné duševní poruchy- bonusy- příjemná a milá klientka Požadavky na pečovatele / ku:- pečovatel / ka s dobrou němčinou - věk: 30-50- nekuřák / nekuřačka - na řidičským průkaze nezáleží Díky spoluprací s námi mimo jiné získáte:- Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na 1 až 3měsíční turnusy v Německu- Více než 200 nových pracovních příležitostí každý měsíc- Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelek- Možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na německou živnost- Možnost zajistit si stabilní a pravidelný příjem- Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků- Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků- Profesionální servis a pomoc po celou dobu spolupráce- Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialisty- Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv spolehnout- 10 poboček v rámci EvropyNajdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v České republice (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burham), Rumunsku (Timisiora) a Chorvatsku (Varaždin)
117 094 Kč
Ostrava
Pečování o částečně mobilní paní v bytě s internetem v Timmendorfer Strand!
  • Soukromý

Pečování o částečně mobilní paní v bytě s internetem v Timmendorfer Strand!

SunSet nabízí volné místo pro pečovatelku. Starší 86letá paní má problémy se srdcem a prodělala mrtvici. Starší paní je téměř slepá a pohybuje se převážně na invalidním vozíku. Starší paní netrpí inkontinencí ani duševními poruchami. Noční vstávání není nutné. Každý týden přichází do domu hospodyně, která pomáhá s úklidem obytných prostor. Seniorka žije v rodinném domě, přístup na internet je samozřejmostí. Pečovatelka dostane vlastní, plně vybavený pokoj. Měsíční odměna činí 1427 EUR/NETTO, cestovní náklady převezme SunSet. Výhody této nabídky:- noční vstávání není potřeba- dlouhodobá a stabilní práce- žádné duševní poruchy- žadná inkontinencePožadavky na pečovatele / ku:- pečovatel / ka s velmi dobrou němčinou - na věku nezaleží - kouření jen venku- na řidičském průkaze nezáleží Díky spoluprací s námi mimo jiné získáte:- Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na 1 až 3měsíční turnusy v Německu- Více než 200 nových pracovních příležitostí každý měsíc- Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelek- Možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na německou živnost- Možnost zajistit si stabilní a pravidelný příjem- Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků- Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků- Profesionální servis a pomoc po celou dobu spolupráce- Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialisty- Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv spolehnout- 10 poboček v rámci EvropyNajdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v České republice (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burham), Rumunsku (Timisiora) a Chorvatsku (Varaždin)
35 576 Kč
Ostrava
Pečování o částečně mobilní paní v rodinném domě s internetem v Mindenu!
  • Soukromý

Pečování o částečně mobilní paní v rodinném domě s internetem v Mindenu!

SunSet nabízí výjimečnou pozici pečovatelky v Německu. Vaši pomoc potřebuje 80letá žena, která trpí roztroušenou sklerózou a má sluchové omezení. Paní je částečně pohyblivá, takže se pohybuje s pomocí invalidního vozíku. Seniorka netrpí inkontinencí ani duševními poruchami. Noční vstávání je nutné jen zřídka. Seniorka žije v rodinném domě, přístup k internetu je samozřejmostí. Seniorka je přátelská, otevřená a společenská. Pečovatelka má k dispozici samostatný pokoj s vlastní toaletou. Odměna za tříměsíční turnus činí 4277 EUR/NETTO, cestovní náklady převezme SunSet. Výhody této nabídky:- žádná inkontinence- žádné duševní poruchy - ověřena rodina - dlouhodobá a stabilní prácePožadavky na pečovatele / -ku:- pečovatelka s velmi dobrou znalostí němčiny- Věk: 30-50 let - absolutní nekuřák/ -čka- na řidičském průkazu nezáležíDíky spoluprací s námi mimo jiné získáte:- Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na 1 až 3měsíční turnusy v Německu- Více než 200 nových pracovních příležitostí každý měsíc- Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelek- Možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na německou živnost- Možnost zajistit si stabilní a pravidelný příjem- Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků- Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků- Profesionální servis a pomoc po celou dobu spolupráce- Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialisty- Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv spolehnout- 10 poboček v rámci EvropyNajdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v České republice (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burham), Rumunsku (Timisiora) a Chorvatsku (Varaždin)
104 426 Kč
Ostrava
Pečování o částečně mobilního pána v bytě s internetem v Bottropu!
  • Soukromý

Pečování o částečně mobilního pána v bytě s internetem v Bottropu!

Agentura SunSet hledá pečovatelku ke staršímu 89letému pánovi, který trpí stařeckou slabostí. Tento pán je částečně mobilní, takže se pohybuje převážně s pomocí rolátoru a hrozí u také nebezpečí pádu. Senior netrpí inkontinencí a je duševně zdatný. Noční vstávání není nutné. Pečovatelka dostane vlastní, plně vybavený pokoj. Odměna za tříměsíční turnus činí 3360 EUR/NETTO, cestovní náklady převezme SunSet. Výhody této nabídky:- noční vstávání není potřeba- dlouhodobá a stabilní práce- žádné duševní poruchy- žadnáPožadavky na pečovatele / ku:- pečovatel / ka s dobrou němčinou - na věku nezaleží - kouření jen venku- na řidičském průkaze nezáleží Díky spoluprací s námi mimo jiné získáte:- Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na 1 až 3měsíční turnusy v Německu- Více než 200 nových pracovních příležitostí každý měsíc- Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelek- Možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na německou živnost- Možnost zajistit si stabilní a pravidelný příjem- Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků- Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků- Profesionální servis a pomoc po celou dobu spolupráce- Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialisty- Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv spolehnout- 10 poboček v rámci EvropyNajdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v České republice (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burham), Rumunsku (Timisiora) a Chorvatsku (Varaždin)
84 749 Kč
Ostrava
Péčování o částečně mobilního pána v rodinném domě s internetem v Prienu!
  • Soukromý

Péčování o částečně mobilního pána v rodinném domě s internetem v Prienu!

Společnost SunSet nabízí volné pracovní místo v podobě obchodního partnerství pro pečovatelku. Starší 86letý pán trpí srdeční arytmií a částečnou inkontinencí. Tento pán má omezení sluchu. Senior je částečně mobilní a při chůzi používá kolečkové křeslo a hůl. Žádné noční vstávání k němu není nutné. Ten pán nemá žádné duševní poruchy. Pečovatelka dostane vlastní, plně vybavený pokoj s vlastní sprchou. Odměna za tříměsíční pobyt činí 4590 EUR/NETTO. Výhody této nabídky:- noční vstávání není potřeba- ověřená rodina- dlouhodobá a stabilní práce- žádné duševní poruchyPožadavky na pečovatele / ku:- pečovatel / ka s dobrou němčinou - věk: 30-50- kouření jen venku- řidičsky průkaz je výhodou Díky spoluprací s námi mimo jiné získáte:- Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na 1 až 3měsíční turnusy v Německu- Více než 200 nových pracovních příležitostí každý měsíc- Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelek- Možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na německou živnost- Možnost zajistit si stabilní a pravidelný příjem- Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků- Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků- Profesionální servis a pomoc po celou dobu spolupráce- Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialisty- Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv spolehnout- 10 poboček v rámci EvropyNajdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v České republice (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burham), Rumunsku (Timisiora) a Chorvatsku (Varaždin)
116 922 Kč
Ostrava
Pečování o částečně mobilního pána v rodinném domě s internetem!
  • Soukromý

Pečování o částečně mobilního pána v rodinném domě s internetem!

SunSet nabízí výjimečnou pozici pro pečovatelku v Bad Feilnbachu. Dvaaosmdesátiletý muž je po mrtvici, a proto je ochrnutý na levou stranu, ale stále se pohybuje.Potřebuje podporu při hygieně, oblékání a svlékání. Starší osoba se pohybuje většinou na invalidním vozíku, takže pečovatel musí znát techniku přesunu. Pán netrpí inkontinencí ani duševními poruchami. V noci není potřeba vstávat. Důchodce žije v rodinném domě, přístup na internet je samozřejmostí. Pečovatelka dostane vlastní a plně vybavený pokoj. Odměna za tříměsíční turnus činí 4060 EUR/NETTO, cestovní náklady převezme SunSet. Výhody této nabídky:- noční vstávání není potřeba- dlouhodobá a stabilní práce- žádné duševní poruchy- žádná inkontinencePožadavky na pečovatele / ku:- pečovatel / ka s dobrou němčinou - na věku nezaleží - kouření jen venku- na řidičském průkaze nezáleží Díky spoluprací s námi mimo jiné získáte:- Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na 1 až 3měsíční turnusy v Německu- Více než 200 nových pracovních příležitostí každý měsíc- Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelek- Možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na německou živnost- Možnost zajistit si stabilní a pravidelný příjem- Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků- Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků- Profesionální servis a pomoc po celou dobu spolupráce- Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialisty- Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv spolehnout- 10 poboček v rámci EvropyNajdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v České republice (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burham), Rumunsku (Timisiora) a Chorvatsku (Varaždin)
100 585 Kč
Ostrava
Pečování o mobilní paní v bytě s internetem v Neufahrnu!
  • Soukromý

Pečování o mobilní paní v bytě s internetem v Neufahrnu!

SunSet nabízí volné místo pro pečovatelku. Starší paní ve věku 89 let trpí počínající demencí a částečnou inkontinencí. Paní je samostatně mobilní. Zřídkakdy musí v noci vstávat, pouze v doprovodu na toaletu. Starší paní používá několik pomůcek: vanový zvedák, schodišťový zvedák a polohovací postel. Seniorka žije v bytě s přístupem na internet. Snaží se být aktivní, takže si užívá krátké procházky. Kromě toho ráda čte a sleduje televizi. Pečovatelka má k dispozici samostatný pokoj s vlastní televizí a rádiem. Odměna za tříměsíční pobyt činí 3458 EUR/NETTO + velikonoční bonus 100 EUR, cestovní náklady převezme SunSet. Výhody této nabídky:- noční vstávání jen zřídka- dlouhodobá a stabilní práce- Velikonoční bonus- ověřena rodinaPožadavky na pečovatele / ku:- pečovatel / ka s mírně pokročilou němčinou - věk: 30-50- kouření jen venku- na řidičském průkaze nezáleží Díky spoluprací s námi mimo jiné získáte:- Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na 1 až 3měsíční turnusy v Německu- Více než 200 nových pracovních příležitostí každý měsíc- Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelek- Možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na německou živnost- Možnost zajistit si stabilní a pravidelný příjem- Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků- Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků- Profesionální servis a pomoc po celou dobu spolupráce- Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialisty- Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv spolehnout- 10 poboček v rámci EvropyNajdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v České republice (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burham), Rumunsku (Timisiora) a Chorvatsku (Varaždin)
86 941 Kč
Ostrava
Pečování o mobilní paní v rodinném domě s internetem v Minden!
  • Soukromý

Pečování o mobilní paní v rodinném domě s internetem v Minden!

Agentura SunSet hledá pečovatelku ke starší paní ve věku 80 let, která trpí stařeckou slabostí a roztroušenou sklerózou. Má omezený sluch. Paní je částečně mobilní, při chůzi používá invalidní vozík a má schodišťový výtah. V noci není potřeba vstávat. Paní netrpí inkontinencí ani duševními poruchami. Seniorka žije v rodinném domě s přístupem na internet. Pečovatelka má k dispozici samostatný a plně vybavený pokoj s vlastním sociálním zařízením. Seniorka je otevřena, přátelská a společenská. Odměna za tříměsíční pobyt činí 4277 EUR/NETTO + vánoční bonus 250 EUR, cestovní náklady převezme SunSet.Výhody této nabídky:- žádná inkontinence- noční vstávání není potřeba- ověřená rodina- dlouhodobá a stabilní práce- žádné duševní poruchyPožadavky na pečovatele / ku:- pečovatel / ka s velmi dobrou němčinou - věk: 30-50- kouření jen venku- na řidičském průkazu nezáležíDíky spoluprací s námi mimo jiné získáte:- Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na 1 až 3měsíční turnusy v Německu- Více než 200 nových pracovních příležitostí každý měsíc- Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelek- Možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na německou živnost- Možnost zajistit si stabilní a pravidelný příjem- Možnost výběru pracovní pozice podle vlastních požadavků- Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků- Profesionální servis a pomoc po celou dobu spolupráce- Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialisty- Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv spolehnout- 10 poboček v rámci EvropyNajdete nás na Slovensku (Bratislava, Nitra, Žilina, Prešov, Zvolen), v České republice (Ostrava), Maďarsku (Pecs), Bulharsku (Burham), Rumunsku (Timisiora) a Chorvatsku (Varaždin)
115 423 Kč
OstravaHlídací pes
Nastavte si zdarma hlídácího psa
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie Ostatni.

Cookies
Soubory cookies a další technologie používáme pro optimalizace stránek i pro marketingové a propagační účely. Informace o Vašem používání našich webových stránek sdílíme také s našimi sociálními, reklamními a analytickými partnery. Kliknutím na „Rozumím a přijímám“ souhlasíte s našim používáním souborů cookies. Pro více informací navštivte nastavení o souborech cookies.